Картка «Універсальна» від Приватбанку

Картка «Універсальна» від Приватбанку: умови, як оформити і активувати

Картка «Універсальна» від Приватбанку – дійсно самий універсальний продукт від найбільшого банку України. Її оформлення дуже просте, а перелік можливостей, які отримує власник – дуже широкий. Такою карткою можна розраховуватися в магазинах і онлайн-магазинах, зберігати власні кошти, використовувати її для відкриття депозитних рахунків, взяти кредит, зробити практично будь-який платіж або переказ в Україні, користуватися нею за кордоном. «Універсальну» карту Приват можна оформити в цілях отримання зарплат і будь-яких посібників. Банк пропонує клієнтам можливість замовити кредитку з фото або індивідуальним дизайном. Про все це та інше про «Універсальної» ми поговоримо більш докладно в даному матеріалі.

Тарифи

Умови

Валюта картки Гривні
Вартість оформлення Безкоштовно
Вартість перевипуску картки Безкоштовно
Кредитний ліміт
Пільговий період До 55 днів
Максимальний розмір кредитного ліміту 50 000 гривень
Депозитні властивості 10% річних
Щомісячна плата за користування карткою Відсутній
Плата за заборгованість кредитних коштів 5% від заборгованості, але не менше 100 грн. та не більше залишку заборгованості
Персональний менеджер Відсутній
Повідомлення про операції Безкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)
Надання виписки по карті Безкоштовно

Комісія

Зняття готівкових коштів 1%
Зняття готівки за кордоном 2% власних коштів, 3% кредитних коштів
Зняття кредитних коштів 1-100 грн – 7 грн
100,01–200 грн – 12 грн
200,01–300 грн – 18 грн
300,01–400 грн – 24 грн
400,01–500 грн – 30 грн
більше 1000 грн – 4% від суми операції
Зняття готівки без карти 2 грн.
Поповнення без присутності картки Своєї картки — 0,2%, чужої картки — 0,5%
Поповнення з картою 0%
Поповнення мобільного телефону + 1% за рахунок кредитних коштів
Програма «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» 4% в рахунок кредитних коштів або безоплатно рахунок власних коштів
Переказ на картку будь-якого банку України 1% власних коштів, 3% кредитних коштів
Переказ на Карту для виплат 4% в рахунок кредитних коштів, або 0,5% в рахунок власних коштів + 8 грн, якщо переклад по телефону
Переклад на рахунок юридичної особи (По Україні) Власні кошти: 1% (min 3 грн, max 1 000 грн)
кредитні кошти: 4%
+ 8 грн, якщо платіж по телефону
Переклад на рахунок юридичної особи у дургом українському банку Власні кошти: 1% (min 3 грн, max 1 000 грн)
кредитні кошти: 4%
+ 8 грн, якщо платіж по телефону

Як оформляється кредитка

Таку картку відкрити простіше, ніж будь-яку іншу в Україні. Процес займає, як сказано в прес-релізі фінансової організації, всього 15 хвилин. Ви можете замовити її нижче по посиланню.

Радимо вам замовити карту онлайн, це зручно і просто, ніж йти у відділення банку. Звернути увагу, що власний рахунок в Приватбанку може відкрити навіть школяр. Для такого типу клієнтів банк пропонує оформити Карту юніора». Як бачимо, ніяких обмежень в оформленні картки немає. Все, що потрібно – це паспорт і код, 15-20 хвилин вільного часу та відсутність серйозних проблем з законом. В процесі вам буде виданий договір, умови якого потрібно уважно вивчити, а після підписати документ.

Умови обслуговування «Універсальної»

«Універсальна» від Приватбанку оформляється і обслуговується абсолютно безкоштовно. Це – ще одна перевага даного продукту. А отримувати консультацію по роботі з ним ви можете в будь-який зручний для вас час: в банківському відділенні, в Інтернеті, на гарячій лінії.

Всі фінансові операції з вашого рахунку, будуть залишатися в архівах банку. Ви завжди зможете отримати виписку про них у відділенні. Крім того, детальна інформація по карті, управління рахунком, зміна умов обслуговування, продовження або припинення співпраці – все це доступно в онлайн-додатку «Приват24».

Як зареєструватися в системі, можна прочитати в .

Активація та інструкція використання

Як тільки ви отримали свою «Універсальну» кредитку, її треба активувати. Зробити це можна одним з декількох способів:

  1. Відправте зі свого мобільного телефону SMS-повідомлення на номер 10060. Воно повинно бути наступного формату: «ACTIVE+ХХХХ». «ХХХХ» — це останні чотири цифри вашого карткового рахунку;
  2. Зателефонуйте на гарячу лінію або сервісний центр за номерами 0-800-500-804 і 0-800-500-003 відповідно. Після з'єднання дотримуйтесь інструкцій;
  3. В банкоматі. Вставте картку в банкомат. Система запросить ввести ваш номер телефону. Після цього на цей номер прийде повідомлення з кодом для завершення активації. Введіть на клавіатурі і завершіть операцію. До речі, про те, як користуватися банкоматами, можна почитати .

Активованої карткою можна користуватися в різних цілях. «Універсальна» дуже проста у використанні. Приміром, щоб оплатити нею покупку, достатньо тільки ввести на касі магазину свій ПІН-код. Щоб зняти свої або кредитні гроші, скористайтесь банкоматом або касою у відділенні. Для переказу коштів, оплати рахунків і онлайн-покупок можна скористатися системою Приват24 або терміналами самообслуговування.

Деталі роботи з ТЗН докладно описані .

Кредитка «Універсальна» від Приватбанку ідеально підходить для самих різних цілей: збереження та накопичення коштів, відкриття кредитної лінії, оплати покупок і послуг, здійснення платежів і переказів. Оформлення займає кілька хвилин, а користуватися кредиткою завжди дуже легко.

Просимо наших читачів залишити відгук про картці «Універсальна» в коментарях.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Картка «Універсальна» від Приватбанку