Пенсійна картка від Приватбанку

Пенсійна картка від Приватбанку: умови, оформлення, вигоди

Цільова карта для пенсіонерів – Пенсійна картка від Приватбанку – створена для максимального комфорту громадян, які отримують пенсію. Картка оформляється для будь-якого типу одержуваних пенсій. На неї можна отримати практично необмежені суми виплат без зобов'язань перед банком. А користуватися такою картки в рази зручніше, ніж готівкою. Вона дозволяє користуватися деякими послугами навіть без найменшої комісії.

Тарифи

Умови

Вартість оформлення Безкоштовно
Вартість обслуговування Безкоштовно, якщо це , 20 грн. в місяць, якщо це
Повідомлення про операції на рахунках Безкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)
Надання виписки по карті Безкоштовно

Комісія

Зняття готівкових коштів 0%
Зняття готівки за кордоном 2%
Поповнення карти 0,5% від суми поповнення
Оплата картою на рахунки, відкриті в Приватбанку

В касі — 0,5%

По телефону — 0,5% + 5 грн.

У зоні самообслуговування — 0,5%

Оплата картою на рахунки, відкриті не в Приватбанку

В касі — 1% (мінімум 3 грн.)

По телефону — 5 грн. + 1% (мінімум 3 грн.)

В Приват24 — 3 грн.

Переклад карти Gold, Універсальна Безкоштовно, якщо через телефон + 5 грн.
Переклад на будь-яку карту світу України: 1% (мінімум 5 грн) + 3% на рахунок кредитних коштів
закордонного банку: 2% (мінімум 50 грн) + 3% на рахунок кредитних коштів
Зарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду Без комісії
Оплата комунальних послуг до 2 000 грн на місяць Без комісії

Як подати заявку

Практично будь-який громадянин, який отримує на своє ім'я пенсійне посібник, може замовити для себе цільову кредитку. Чому скористатися послугами Приватбанку в даному випадку вигідніше, ніж послугами іншої організації? Перші переваги клієнт отримує вже при її оформленні. Для того, щоб отримати таку кредитку, не потрібно звертатися до Пенсійного Фонду – співробітники банку самі зроблять це за вас. Але розглянемо все по порядку.

  1. Перше, що потрібно зробити – це подати заявку на отримання картки. Зробити це можна в електронному вигляді на Приватбанку або ж безпосередньо в банківському відділенні;
  2. При собі потрібно мати лише паспорт. При оформленні співробітник банку підготує і видасть для ознайомлення і підпису договір;
  3. Врахуйте, що пенсійна кредитка оформлюється протягом десяти днів з моменту подачі заявки. Неважливо, у якому форматі ця заявка подавалася, в електронному вигляді або у відділенні.

Хто може оформити

Оформити такий продукт може не тільки пенсіонери за віком або стажу. Наприклад, громадянин, який є інвалідом і отримує соціальні виплати через ПФ, також може звернутися в Приват. Список громадян, які можу отримати кредитку:

  • Діти-сироти, які отримують соціальні допомоги, можуть отримати цільову кредитку.
  • Пенсіонери, які відносяться до категорії «військових».
  • Громадяни, які не мають відповідного статусу на поточний момент, але вийдуть на пенсію протягом трьох календарних місяців, можуть оформити цільову картку.
Для всіх такого роду категорій клієнтів умови оформлення однакові.

Переваги

Переваги цільової кредитки для виплати пенсій очевидні. По-перше, це зручно. По-друге, – вигідно. Розглянемо більш докладно.

Пенсійна картка оформлюється безкоштовно. Обслуговування також не обкладається комісією.

Співробітники банку самі владнають всі питання з районним відділенням Пенсійного Фонду. Вам не потрібно буде йти у відділення ПФ. При подачі заявки на отримання картки в банк, ви автоматично знімаєте з себе цей обов'язок.

Вам більше не потрібно буде стояти в чергах до каси. Навіть знімати гроші з картки не обов'язково – нею можна розплачуватися за покупки, послуги, в тому числі і комунальні послуги, купувати квитки і навіть замовляти їжу. Кошти можна перерахувати на рахунок родичів або ж перевести в готівку в будь-якому банкоматі або касі.

Картка дозволяє непомітно накопичувати гроші, відкривати депозити або користуватися програмою «Бонус Плюс».

Будь-які питання по обслуговуванню або фінансів можна вирішити за допомогою одного телефонного дзвінка на гарячу лінію 3700. У відділення банку йти зовсім не обов'язково.

Важливою перевагою є можливість оформлення додаткового рахунку для довіреної особи. Він буде таким же, як і ваш особистий рахунок. Тому контролювати і розпоряджатися грошима зможе і власник пенсійної кредитки і довірена особа.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Пенсійна картка від Приватбанку