Комісія за зняття готівки з кредитної картки Приватбанку: детальний опис для всіх типів карт

Який відсоток при знятті грошей з кредитної карти Приватбанку

ПриватБанк є лідером у випуску кредиток серед всіх українських банків. Сьогодні банк надає клієнтам можливість оформити пластикову карту практично для будь-яких цілей: зберігання грошей, оформлення кредиту, безготівкова оплата товарів і послуг, отримання зарплат, стипендій, соціальних виплат та ін. При цьому, зазвичай вона оформляється швидко і готова до використання в мінімальні терміни після оформлення. В залежності від того, який відсоток при знятті грошей з кредитки Приватбанку буде списуватися, банківські пластикові картки можна умовно розділити на кілька категорій.

Деякі цільові картки (Картки для виплат») не передбачають додаткову плату за зняття готівки. А ось стандартна картка «Універсальна» ця умова передбачає. Розглянемо деталі цієї процедури більш детально по кожному типу кредитки.

Комісія при знятті валюти з картки «Універсальна»

Картка «Універсальна» називається так неспроста. На ній можна зберігати власні заощадження, користуватися кредитними грошима, розраховуватися за магазинні покупки і покупки в інтернеті, оперувати засобами між рахунками Приват та інших банківських установ України та інше. За великим рахунком інші типи кредиток теж підтримують всі ці функції, однак «Універсальна» — найпопулярніша пластикова картка Приватбанку.

Власні кошти

Випуск і обслуговування кредитки абсолютно безкоштовні. А ось для того, щоб забрати гроші з карткового рахунку, доведеться трохи заплатити банку за цю послугу. При знятті своєї власної валюти комісія завжди однакова в процентному співвідношенні, незалежно від суми проведеної операції грошових коштів. Вона становить 1 %. Тобто якщо клієнт знімає тисячу грн, то додаткова плата складе десять грн, якщо п'ять тисяч — то п'ятдесят грн.

Кредитні гроші

У цьому випадку комісійна плата за зняття готівки буде різною в залежності від суми, що знімається. Припустимо, що ви знімаєте суму до ста грн. за раз, то додаткова плата дорівнює семи грн. Якщо знімати від ста до двохсот грн, розмір комісійної плати становить 12 гривень, тобто в процентному співвідношенні менше.

Далі комісійна плата також буде зменшуватися по процентному співвідношенню аж до 1 тисячі гривень. При знятті ще більшої суми, вона завжди становить 4%.

Комісійні тарифи за кордоном

За кордоном перевести в готівку можна тільки власні резерви. У такому разі комісія складе 2%. Більш детальна інформація зазначена в цій табличці.

Комісія при знятті валюти з «Карти для виплат»

«Картка для виплат» — цільова кредитка, яка підтримує всі функції, які підтримує та «Універсальна». Мабуть, найбільш суттєва різниця між картками – додаткова плата за послуги готівки. У нашому випадку вона повністю відсутня.

При знятті грошей не стягується комісійна плата якщо:

  • гроші були переведені в готівку в будь-якому банкоматі або пункті видачі засобів України;
  • готівку знімаються в банкоматі або пункті видачі коштів Приватбанку в таких країнах як Латвія, Італія та Португалія.

При отриманні валюти за кордоном комісія буде дорівнює комісійними тарифами «Універсальної» в аналогічних випадках – 2%.

Комісія при знятті грошей з картки «Універсальна Gold» і «Карти Юніора»

Кредитка «Універсальна Gold» має ті ж тарифи при знятті готівки, що і звичайна «Універсальна». При цьому такий тип кредитки передбачає щомісячну плату за обслуговування.

Трохи інші комісійні тарифи має «Карта Юніора». Сама по собі картка орієнтована для неповнолітніх клієнтів. Відповідно, банк вводить на неї обмеження в порівнянні з картами іншого типу. Однак на ній також можна встановити .

Сплата банку при знятті грошей з основного рахунку такої кредитки становить 1% в Україні і 2% за кордоном. Тобто розцінки такі ж, як і в «Універсальної». Інша комісія на цю карту встановлена при отриманні готівки з кредитних коштів.

Максимальний кредитний ліміт на юніорської карті – 300 гривень. Комісія при знятті до 100 грн. становить 7 грн., від 100 до 200 гривень. – 12 грн., від 200 до 300 – 18 грн.

Варто пам'ятати, що в обох випадках власнику кредитки доведеться сплатити додаткову комісію за зняття грошей без присутності кредитки. У таких випадках комісія складає 2 грн., незалежно від суми грошей, що знімаються.

Більшість карток Приватбанку передбачають плату за зняття готівкових коштів. Виняток становлять тільки цільові пластикові картки – картки для отримання зарплати, пенсії, соціальної допомоги тощо У більшості інших випадків комісійна плата однакова і відрізняється в залежності від того, де знімати гроші, в Україні або за кордоном, а також від того, які кошти знімаються, власні або кредитні.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Комісія за зняття готівки з кредитної картки Приватбанку: детальний опис для всіх типів карт