Карта «Юніора» від Приватбанку

ПриватБанк Карта Юніора: тарифи, умови та переваги

Карта «Юніора» від Приватбанку – альтернативна кредитна картка, яку можуть оформити клієнти банку, які не досягли повноліття. Така кредитка має власні нюанси та переваги, однак безперечно є дуже зручним та вигідним інструментом навчити вашої дитини розпоряджатися власними грошима. Юніорська картка Приватбанку дозволяє здійснювати всі ті операції, які доступні і дорослим клієнтам фінансової організації.

Тарифи

Умови

Валюта картки Гривня
Вартість оформлення Безкоштовно
Кредитний ліміт
Пільговий період До 55 днів
Максимальний розмір кредитного ліміту (з дозволом батьків) 300 грн.
Депозитні властивості 10% річних
Щомісячна плата за користування карткою Відсутній
Плата за заборгованість кредитних коштів Пеня = 0,24 % (нараховується за кожен день прострочення кредиту на суму загальної заборгованості)
Персональний менеджер Відсутній
Повідомлення про операції Безкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)

Комісія

Зняття готівкових коштів 1%
Зняття готівки за кордоном 2%
Зняття кредитних коштів До 100 грн: 7 грн
100-200: 12 грн
200-300: 18 грн
Зняття готівки без присутності картки в касі 2 грн.
Оплата товарів і послуг у торгових точках та Інтернеті 0 грн.
Поповнення картки без її присутності в касі — 5 грн
в терміналі самообслуговування – 0,5% від суми (мінімум 5 грн.)
Поповнення з картою 0%
Поповнення мобільного телефону 1%
Оплата картою на рахунок юридичної особи (платіж по Україні) 4% в рахунок кредитних коштів або 1% (min 3 грн, max 1 000 грн) у рахунок власних коштів Додатково стягується 8 грн, якщо оплата здійснюється по телефону

Замовлення та оформлення картки

Замовити і оформити таку кредитку може кожна дитина (6-17 років) у супроводі батьків. Подати заявку на оформлення можна і в онлайн-режимі, на офіційному порталі , або ж в будь-якому банківському відділенні. Прийшовши у відділення, не забудьте взяти паспорт батьків, свідоцтво про народження дитини, а також його особистий мобільний телефон. До цього номером і буде прив'язана його кредитка.

Послуга SMS-банкінгу по такій картці підключається і обслуговується абсолютно безкоштовно.

Оформлення

Процес оформлення не займає багато часу. Вам буде виданий персональний договір (як і при видачі інших типів продукції банку), після чого треба ретельно прочитати вміст в документі і поставити підписи.

Картка оформляється на певний термін, який буде вказаний на пластиковій кредиткою. Після закінчення строку дії, банк автоматично її продовжить, якщо власник не відмовиться від обслуговування.

детальніше про термін дії картки можна прочитати в матеріалі.

Умови обслуговування та переваги

Такого типу кредитки обслуговуються безкоштовно – щомісячних внесків робити не треба. SMS-банкінг буде підключено відразу ж після активації. Повідомлення про операції будуть приходити на телефон не тільки власника, але і на мобільний номер одного з батьків, телефон якого буде прив'язаний при оформленні. Таким чином, усі грошові операції з юніорського рахунку будуть контролюватися не тільки банком, але й батьками.

З цієї кредитці допустимо відкрити кредитний рахунок. Однак ліміт кредитних коштів обмежений 300 гривнями.

Власники юніорської картки та їх батьки отримують цілу низку переваг. Найголовніша перевага для власника – можливість особисто розпоряджатися власними банківськими коштами, а також навчатися фінансової грамотності. Для цього ПриватБанком створено цільовий проект «Юніорбанк». У процесі участі в проекті юний власник карткового рахунку буде вчитися розпоряджатися особистими кредитними грошима, проходити навчальні курси та брати участь у тренінгах, відвідувати банк в рамках екскурсій.

Всі кошти на юніорської кредитці захищені такою ж системою захисту, як і всі інші банківські продукти. Якщо дитина втратила або у нього вкрали картку, її можна миттєво , зателефонувавши на безкоштовну лінію 0-800-500-003.

«Карта Юніора» дозволяє заощаджувати та накопичувати: вона підключена до програми «Бонус Плюс», яка допоможе заощадити до 20% при купівлі різних товарів.

Такий кредиткою можна скористатися для покупки практично будь-яких послуг і товарів, у тому числі і в Інтернеті; зняти з неї кошти можна в будь-якому пункті клієнтського обслуговування; перевести гроші можна швидко і вигідно, з мінімальною комісією або з її повною відсутністю.

Важливо враховувати, що при переказі коштів на рахунок юридичної особи, комісія буде складати 1% або 4% при перекладі власних або кредитних коштів відповідно. Незважаючи на це, карта Юніора, як бачимо, сповнена переваг, як для дітей, так і для батьків.

Просимо наших читачів залишити відгук про карткою «Юніор» в коментарях.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Карта «Юніора» від Приватбанку