Платинова картка від Приватбанку

Платинова картка ПриватБанк: тарифи, умови та переваги

Найбільш привілейована картка Приватбанку – «платинова» карта, що дозволяє клієнтам отримати ексклюзивні переваги. Оформлення картки автоматично зараховує її власника до VIP-клубу «Приват». Участь у клубі передбачає додаткові вигоди, зручності, спеціальні пропозиції і найкращі тарифи. Заплативши за випуск і обслуговування Platinum певну суму грошей, її власник отримує можливість не тільки «відбити» витрачені гроші, але і отримати вигоду, будучи активним клієнтом банку і мережі партнерських торгових точок.

Тарифи

Умови

Валюта картки Гривні/долар США/Євро/
Вартість оформлення 1500 грн.
Вартість обслуговування 160 грн./місяць
Власний банкір
Консьєрж-сервіс
Беззаставний кредит без відсотків на 30 днів
Пільговий період До 30 днів
Спеціальні пропозиції для вкладів
LoungeKey (доступ до 540-VIP залами різних аеропортах світу)
Моніторинг засобів для зниження ризику шахрайства
Технологія безконтактних платежів на іменних карти (Visa payWave)

Комісія

Зняття готівкових коштів 1%
Зняття готівки за кордоном 2%
Зняття кредитних коштів 3%
Плата за користування кредитним лімітом в пільговий період 0,01% річних
Пеня за несвоєчасне погашення кредитного ліміту в пільговий період 3,1% від суми заборгованості в день переходу в звичайний період кредитування
Плата за користування кредитним лімітом після закінчення пільгового періоду 3,1% в місяць від суми заборгованості (37,2% річних )
Переклад на рахунок юридичної особи (По Україні) 1% (min. 5 грн., max. 1000 грн)
Переклад на рахунок юридичної особи у дургом українському банку 1% (min. 5 грн., max. 1000 грн)
Обслуговування поточного рахунку (ів) Клієнта, щодо якого встановлено неприйнятно високий рівень ризику 17% стягується щомісячно (в останній день місяця) протягом шести місяців у розмірі щомісячного платежу від суми коштів, які перебували на рахунку (ах) Клієнта на 31 день з дня направлення повідомлення Клієнта про розірвання договору та закриття рахунку, при цьому в шостий місяць сплати комісії вона дорівнює залишку коштів на рахунку (ах) Клієнта
Просимо звернути увагу, що ми описали лише головні характеристики в таблицях. Детальніше можна знайомитися на .

Як оформити елітну «платинову» карту

Незважаючи на ряд переваг, стати власником картки Platinum не так вже просто. Адміністрація Приватбанку з обережністю ставиться до випуску і обслуговуванню карток, а також до самим клієнтам. Для банку дуже важлива його репутація. Тому випускати платинові кредитки для кожного бажаючого адміністрація безумовно не має наміру.

Щоб отримати таку послугу, потрібно бути фінансово забезпеченою людиною, причому мати стабільно високий дохід, не мати ніяких проблем з банками, кредитами і закону в цілому.

Подати заявку на отримання можна і віддалено, проте у відділенні вам доведеться надати співробітникам не тільки базові документи (паспорт та ідентифікаційний код), але і виписку про доходи. Якщо адміністрацію банку щось не влаштує у вашому «фінансовому резюме», про отримання картки можна забути.

Банк зажадає від потенційного клієнта пройти інспекцію в кредитному комітеті. Це – пересторога з боку банку і гарантія вашої чесності і заможності.

У потенційного власника Platinum-карти буде більше шансів її отримати, якщо він є постійним і сумлінним клієнтом Приватбанку. Наприклад, великий довгостроковий депозит в банку абсолютно точно зіграє вам на руку.

Вигоди і переваги Platinum

Крім базових послуг Приватбанку, «платинова» має і серйозні вигоди, якщо порівнювати з іншими продуктами «Приват». Перелік переваги елітних кредиток від Привату дуже широкий. Перераховувати їх все – тривале заняття. Виділимо лише самі основні.

Все обслуговування власників «Платинум» буде здійснюватися в комфортних ВІП-офісах. Само собою, там не буде черг, затримок. Для ВІП-клієнтів у банку завжди знайдеться час, валюта, будь-яке питання буде вирішено в найкоротші терміни, а власник елітної кредитки отримає краще і комфортне обслуговування.

Персональний банкір і консьєрж-сервіс. Клієнти отримують свого персонального банкіра. Такий працівник у будь-який момент допоможе провести операції або виконає їх за вас. Вам потрібно буде тільки розпорядитися, а все інше зробить він. Наприклад, потрібно оплатити покупку в Інтернеті, відкрити додаткову картку, записати дитину в «Бізнес Школу». Всі ці питання персональний банкір зобов'язаний вирішувати для членів VIP-клубу.

Служба «Консьєрж-сервіс» — ще один помічник для VIP-клієнта. Забронювати квитки, взяти в оренду автомобіль, знайти і придбати товар або послугу – персональний консьєрж зробить це за вас.

Важливо пам'ятати, що не всі послуги сервісу є безкоштовними. За деякі доведеться доплатити додаткову комісію.

Власники ВІП-кредиток отримують ряд переваг під час подорожей, поїздок за кордон. Банк допоможе з квитками, житлом, організацією зустрічей, страховкою, зручними покупками за кордоном.

Картка Platinum передбачає ексклюзивне обслуговування і великі знижки в партнерських елітних магазинах і закладах, а також дозволяє отримати доступ до VIP-залів в аеропортах.

Недоліки

Мабуть, головним недоліком «платинової» кредитки від Приватбанку є її відносна дорожнеча. Таку картку вигідно оформляти успішним бізнесменам, для яких час дорожче плати за випуск та обслуговування.

Просимо наших читачів залишити відгук про картці «Платинова» в коментарях.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Платинова картка від Приватбанку