Заборгованість по кредитній карті Приватбанку: 3 простих способи перевірити заборгованість

Як дізнатися свою заборгованість по кредитній карті Приватбанку: кілька способів

Кредитна картка від Приватбанку – універсальна річ, яка дозволяє робити безготівкову оплату за товари і послуги, зберігати свої особисті гроші на карті, переводити на інші картки або брати кошти в кредит у банку. При цьому в разі якщо кредит не був виплачений вчасно, клієнт автоматично стає боржником банку, а це – не дуже приємна ситуація для обох сторін. Як дізнатися заборгованість по кредитній карті Приватбанку? Зробити це можна кількома способами.

Можлива заборгованість, насамперед, залежить від того, наскільки добросовісним позичальником є клієнт. Якщо він платить вчасно, ніякої заборгованості у нього бути не може.

Але важливо враховувати, що будь-яка кредитна картка Приват передбачає обов'язковий щомісячний платіж. Оформлення стандартної кредитки від Привату передбачає пільговий період користування до 55 днів без відсотків. Якщо клієнт не вкладається в пільговий період, в подальшому клієнт повинен вносити регулярну плату в розмірі не менше п'яти відсотків від заборгованості і не менше 100 грн. При цьому непогашена заборгованість буде обкладатись додаткової пені.

Як дізнатися заборгованість через Приват24

найпростішим способом наочно подивитися, яка заборгованість по картці накопичилася, є Приват24 – онлайн-банк. Якщо клієнт в ньому , процедура не займає більше пари хвилин.

Щоб дізнатися борг, виконуємо наступні дії:

  1. Заходимо на сайт Приват24 за адресою ;
  2. Загальна інформація про заборгованість буде відображатися на головній сторінці вже після авторизації;
  3. Для детальнішої інформації перейдіть по вкладці «Мої рахунки» в меню «Керування карткою/рахунком». Там буде відображена вся необхідна інформація по карті і кредитної заборгованості.

Інформація через віддалений банкінг

Отримати дані про заборгованості по кредитній карті Приватбанку можна й іншим віддаленим способом. Приват пропонує клієнтам зв'язок в режимі телефонної розмови з оператором чи SMS-команд.

Щоб зв'язатися з оператором в режимі реального часу, потрібно зателефонувати за одним із телефонів: 0 800 500 003 або 3700. Обидві лінії є безкоштовними і працюють у цілодобовому режимі. Оператори банку готові дати детальні консультації з будь-якого питання, в тому числі і по заборгованості.

Можна отримати консультацію і в режимі SMS-повідомлень. Для того щоб дізнатися поточну основну і кредитний баланс на вашій картці, достатньо надіслати повідомлення на короткий номер 10060, вказавши в ньому останні чотири цифри вашої карти. Відповідь на це повідомлення інформує клієнта про його рахунку та заборгованості на карті.

Як дізнатися заборгованість через банкомат, термінал, у відділенні банку

Мережа Приватбанку нараховує десятки тисяч відділень і сотні тисяч пунктів самообслуговування клієнтів по всій Україні. Отримати інформацію по своїй карті і/або кредиту можна в будь-якому з таких пунктів.

Дізнатися через них свою заборгованість по картці простіше простого. Для цього навіть не обов'язково мати при собі картку. Банкомат або ТСО зажадає від вас номер картки (якщо її немає на руках) і ПІН-код, відомий лише клієнту. Після авторизації просто перевірте поточний рахунок на карті, слідуючи простим інструкціям на екрані банкомата чи терміналу. Якщо борг на карті є, він буде відображено на екрані.

Нарешті, перевірити стан картки можна в будь-якому банківському відділенні. Щоб це зробити, зверніться до співробітника банку, надавши картку або номер карти. Після цього співробітник банку попросить вас ввести ПІН-код.

Важливо пам'ятати, що співробітники Приватбанку ніколи не вимагають від клієнта назвати ПІН-код. Зазвичай клієнти самі вводять його в терміналі або банкоматі в супроводі інструктора. Після цього стане відомо поточне фінансове становище на картці клієнта.

Таким чином, дізнатися свою заборгованість за кредиткою Приватбанку можна одним з декількох простих способів: скориставшись віддаленим банкінгом (через інтернет або мобільний телефон) або ж в пунктах обслуговування клієнтів (банкомати, термінали самообслуговування або відділення банку).

Варто звернути увагу, що ПриватБанк проводить трохи іншу політику з боржниками в зоні АТО. На території військових дій або потенційних військових дій, як правило, діють свого роду «пільги» по відношенню до боржників. Проте однозначних правил роботи на такій території у банку немає.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Заборгованість по кредитній карті Приватбанку: 3 простих способи перевірити заборгованість