Банк Російський Стандарт представив нові карти

ЗАТ «Банк Російський Стандарт» представляє два нових типи банківських карт для людей, які люблять подорожі.

Перший тип карт RSB Travel Premium включає в себе карти RSB Travel American Express Premium Card і RSB Travel World MasterCard, другий тип RSB Travel Classic включає RSB Travel American Express Classic Card і RSB Travel MasterCard Standard. Тип карт RSB Travel дозволяє власнику при купівлі накопичувати бонусні бали. Бали можна використовувати для часткової або повної оплати вартості покупки в категорії «подорожі», з розрахунком за кожен бал — 0,5 рублів ($0,02). Після здійснення покупки банк відшкодує часткову або повну вартість операції і зарахує кошти на банківський рахунок клієнта.

Після першої безготівковій видаткової операції всім, у кого є карти типу RSB Travel, нараховується до 1000 бонусних балів в залежності від виду карти. Обидві карти RSB Travel приєднані до одного банківського і бонусному рахунку, у них один кредитний ліміт і швидко накопичуються бонусні бали, які дають змогу використовувати переваги від двох платіжних систем American Express і MasterCard.

У власників карт RSB Travel American Express Classic і RSB Travel American Express Premium є можливість використовувати переваги карт American Express, страхування покупок, безкоштовне страхування в різних подорожах, користуватися доступом до спецпропозиції і знижок, які надає програма American Express Selects. З карткою MasterCard World теж існує можливість брати участь у безкоштовній страховою програмою, а також надаються знижки до 30% в готелях, ресторанах, магазинах за програмами MasterCard. При здійсненні покупок через інтернет картами MasterCard безпека розрахунків забезпечується ще і з допомогою застосування технології 3D-Secure.

Виконавчий директор карткового бізнесу ЗАТ «Банк Російський Стандарт» Селім Эгроз зазначив, що Банк Російський Стандарт надає своїм клієнтам велику лінійку кобрендов, в їх число входять провідні авіакомпанії всього світу, такі як British Airways, Трансаеро, Аерофлот. Карта мандрівника — це новий продукт, що пропонує вигідні фінансові умови з широкими можливостями для подорожей з допомогою відшкодування головних витрат, які пов'язані з оплатою та організацією подорожей. При чому немає різниці, в якій авіакомпанії придбаний квиток, в якому агентстві орендований автомобіль або де саме заброньований номер у готелі. Крім накопичення балів на бонусний рахунок карт типу RSB Travel, власники карток, які одночасно беруть участь в інших програмах лояльності, можуть також по цим програмам продовжувати накопичувати бонусні бали.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Банк Російський Стандарт представив нові карти