Що таке 3D Secure і як підключити послугу в банкоматі

3D Secure забезпечує безпеку платежів в Інтернеті

Що таке 3D Secure

Що таке 3D Secure? Фото: securionpay.com

3D Secure – це додаткова система безпеки інтернет-платежів, яка дозволяє встановити особу власника картки за кількома показниками – номером платіжного інструмента та додатковим кодом, який банк висилає на мобільний телефон клієнта.

Таку систему безпеки використовують найбільші платіжні системи – наприклад, Visa(Verified by Visa і Mastercard (MasterCard Secure Code). Їх логотипи є на всіх сайтах, які гарантують підвищений рівень безпеки інтернет-платежів.

visa-mastercardf

Що таке 3D Secure?

Коли власник картки з опцією 3D Secure намагається здійснити онлайн-платіж, на його мобільний телефон приходить SMS-повідомлення від банку з кодом безпеки. Його потрібно ввести в спеціальну форму, яка з'являється відразу після введення платіжних реквізитів (номер, термін дії картки, CVV2/СVC2-код) на сайті інтернет-магазину. Тільки після цього банк дозволяє списання коштів з рахунку покупця.

Цей пароль — своєрідна гарантія того, що карта знаходиться в руках її законного власника. Шахрай зможе розплатитися карткою з 3D Secure, тільки якщо отримає доступ до телефону своєї жертви або на сайтах, які не підтримують цей стандарт безпеки.

songs

Великі банки активно використовують опцію 3D Secure у своїх карткових продуктах, підключаючи її до карт автоматично. Але якщо банк не подбав про безпеку вашої карти – ви можете зробити це самостійно зателефонувавши в банк, або скориставшись банкоматом.

Як підключити 3D Secure в банкоматі?

КРОК 1 – Зателефонуйте в свій банк і переконайтеся, що він підтримує опцію 3D Secure

КРОК 2 – Знайдіть банкомат фінустанови, яке випустило вашу карту

КРОК 3 – Вставте картку і виберіть пункт «Інші операції»

КРОК 4 – В цьому розділі натисніть кнопку 3D Secure

КРОК 5 – Введіть номер свого мобільного телефону

Готово! Тепер на ваш номер будуть приходити одноразові паролі кожен раз, коли ви будете оплачувати що-небудь на захищених Інтернет-сайтах.

Цікаві факти про 3D Secure:

  • 3D-Secure – безпека, заснована на трьох доменів – інтернет-магазину і банку, який приймає платіж; банку, який випустив картку покупця і платіжної системи, що обслуговує сервіс 3D Secure
  • Якщо інтернет-магазин не підтримує стандарт 3-d Secure – він несе відповідальність за безпеку платежу. В іншому випадку – відповідальність банку, що випустило картку.
  • Стандарт 3D Secure застаріває. Шахраї навчилися перехоплювати повідомлення банків і можуть отримати код безпеки, який призначався покупцеві. Тому необхідно шукати новий спосіб ідентифікації клієнтів онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Як переказати гроші на картку через банкомат?


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Що таке 3D Secure і як підключити послугу в банкоматі