Переклад з карти Пумб на картку Приватбанку: докладна інструкція з 2 способами

Як перевести гроші з картки Пумб на картку Приватбанку: покрокова інструкція

Клієнтам українських банків надається можливість здійснення грошових переказів з одного банківської карти на карту іншої фінансової установи. Щоб успішно здійснити грошову операцію достатньо знати реквізити картки відправника і номер одержувача і тоді ви з легкістю зробите переказ з картки Пумб на карту Приватбанку.

Переклад через офіційний сайт Пумб

Для того, щоб переказати гроші з Пумб на ПриватБанк можна скористатися послугами офіційного сайту фінансового банку

На головній сторінці слід обрати розділ «Послуги» — «Переклад з карти на карту». Перед клієнтом відкриється спеціальне вікно, куди необхідно буде внести реквізити карт.

Заповнення реквізитів відправника

 1. В лівій стороні знаходиться силует карти відправника з трьома порожніми полями. У поле «Номер платіжної картки» слід ввести 16 цифр, зображених на лицьовій стороні кредитки «Пумб»;
 2. В полі нижче необхідно вказати місяць і рік, до якого дійсна кредитка;
 3. Поруч з датою дії картки знаходиться поле, куди слід ввести тризначний код. Він вказаний на зворотній стороні пластикової картки власника.

Заповнення реквізитів одержувача

 1. Після заповнення даних про відправника, в сусідню графу слід ввести 16-значний номер банківської картки одержувача.

Завершення операції

 1. Під полем з написом «Виконати переклад» необхідно вказати остаточну суму;
 2. Для завершення операції слід вказати особистий номер телефону, куди прийде SMS-повідомлення з номером для підтвердження;
 3. Поставити галочку в графі «Погоджуюсь з умовами перекладу «Card-2-Card»;
 4. Натиснути кнопку «Виконати».

В окремій графі «Повідомити одержувача» можна поставити позначку і заповнити поля з номером телефону або поштовою адресою того, на чию кредитку Приватбанку здійснюється зарахування. На вказаний номер або E-mail прийде повідомлення з інформацією та номером чека, що підтверджує успішну операцію.

Важливо: При виконанні грошової операції з будь-яких карток платіжних систем Visa і MasterCard з клієнтів банку буде стягуватися комісія в розмірі 1% від зазначеної суми операції + 5 гривень. Комісія буде списана одночасно разом з торбою самого перерахування.

Обмеження з боку банку

Слід пам'ятати, що перерахування з Пумб на Приватбанк здійснюються тільки в гривні. При цьому для всіх користувачів послугою існує ряд обмежень:

 • Максимальний ліміт фінансових коштів на одну операцію становить 15 000 гривень (без урахування комісії);
 • Ліміт на максимальну суму нарахувань на добу — 15 000 гривень (без урахування комісії);
 • Максимально дозволену кількість операцій у добу – 10;
 • Місячна сума грошових операцій на місяць не повинна перевищувати 150 000 гривень.

Перевага онлайн-переказів полягає в тому, що власникам кредиток не потрібно відвідувати найближче відділення банку і заповнювати документи. Сервіс грошових операцій «ПУМБ» працює цілодобово і обробляє тисячі запитів. Час здійснення запиту становить від 2 до 48 годин.

Переказ грошей за допомогою платіжних інтернет-сервісів

Альтернативою офіційного сайту «ПУМБ» є платіжні інтернет-сервіси. Вони також дозволяють зробити онлайн-платіж з картки Пумб на карту Приватбанку. Працюють вони за однаковою схемою з офіційним сайтом для виконання операції необхідно внести дані двох кредиток.

Серед найбільш авторитетних і популярних сайтів клієнти українських банків відзначають наступні:

Переваги платіжних сервісів

Перевага платіжних сервісів полягає в швидкому перерахування грошей. Середній час виконання операції займає від 10 до 30 хвилин. Скористатися послугами платіжних сервісів може будь-який власник кредитки. Такі операції можна легко здійснювати, навіть перебуваючи за кордоном. Все що потрібно – мати при собі картку, з якої будуть переправлені гроші на інший рахунок.

Платіжні сервіси гарантують клієнтам повну безпеку при виконанні операції. Можливі спроби незаконних транзакцій і зломів з боку шахраїв блокуються технологіями 3D-Secure. Вся інформація шифрується за протоколами PCI DSS, які використовуються світовими платіжними сервісами.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Переклад з карти Пумб на картку Приватбанку: докладна інструкція з 2 способами