Як перевести гроші з картки Аваль на картку ПриватБанк: 2 простих способи перекладу

Переказ грошей з картки Аваль на карту Приватбанку через офіційний сайт

Нерідкі ситуації, коли людина є клієнтом банку і йому необхідно перевести гроші іншій людині, який є клієнтом іншого банку. У такому випадку постає питання — як можна здійснити грошовий переказ на картку іншого банку? На щастя, ми живемо в той час, коли інтернет-перекази стали буденністю і не представляють складності для обивателів. Не треба йти в банк, не треба збирати роутинг-номери, IBAN’и або знати спосіб SWIFT-переказу — в інтернеті можна знайти масу способів, які займуть 10-15 хвилин. І сьогодні ми розповімо, як зробити переказ грошей з картки Аваль на карту Приватбанку.

Переказ коштів з картки Аваль ПриватБанк

На даний момент є два способи, які дозволяють зробити переклади: використання внутрішньобанківських послуг і використання сторонніх сервісів. Перший спосіб зручніше для тих, у кого підключений інтернет-банкінг, другий спосіб зручний у всіх інших випадках.

Міжбанківський переказ і інтернет-банкінг

Отже, ви збираєтеся перевести гроші з картки Аваль на карту Приватбанку через інтернет. Скористайтесь наступною інструкцією:

  1. Заходьте на офіційний Райффайзена;
  2. Вкажіть дані своєї кредитки — 16-значний номер, Expiry date (місяць/рік)CVV/CVC код. Дату дії кредитки ви можете знайти на лицьовій стороні — як правило, вона знаходиться посередині карти, відразу під 16-значним номером у форматі ММ/РР. Код знаходиться під магнітною смугою на зворотному боці картки — три останні цифри;
  3. Вкажіть дані кредитки одержувача — тут потрібно ввести тільки 16-номер картки;
  4. Додатково вкажіть суму переказу і номер телефону;
  5. Натисніть «Продовжити» і перейдіть до підтвердження транзакції;
  6. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення про вдалому перекладі на кредитку.
За міжбанківський переказ доведеться заплатити комісію в розмірі 1% + 5 гривень за одну транзакцію.

Відзначимо, що таким способом можна зробити переклад з карти Аваль на будь-яку іншу карту на території України, незалежно від емітента. В Україні діють всі карти, випущені Visa і MC.

Використання сторонніх сервісів

В даному випадку все настільки ж просто, як і в першому варіанті. Для того, щоб здійснити переказ грошей з Аваль ПриватБанк, досить скористатися платіжними системами, які є, по суті, посередниками між банком-емітентом і банком-еквайєром. Іншими словами, вам буде потрібно виконати всі ті ж дії — ввести номер кредитки, вибрати суму, вказати номер кредитки одержувача і пройти авторизацію. Все дуже просто — залишилося тільки розглянути сервіси, які допоможуть переказати кошти з картки на картку:

  1. . Сама звичайна і проста платіжка — алгоритм дій такий же, як описано вище. Переклад здійснюється негайно після підтвердження операції, в деяких випадках доведеться почекати 10-15 хвилин.
  2. . Аналогічний попередньому сайт, платіжка являє собою інтегровану платіжну систему для мерчантов «Платон». Тут ви зможете зауважити, що вікно переказів навіть виглядає як у Райффайзен (а все тому, що Платон встановлений у багатьох українських мерчантов).
  3. . Коментарі зайві — виконуєте ті ж дії, що описані вище. Крім того, за представленою посиланням ви зможете знайти детальний опис, як працює платіжка.

Крім того, є безліч інших платіжних сервісів, які можуть використовуватися у цих же цілях — , , і т. д. Зазначимо, що більшість сайтів надійні — деякі з них виконують вимоги PCI/DSS, у всіх встановлені захисту транзакцій 3-D Secure (або VBV), про що написано в нижній частині кожної платіжної системи. Завдяки цьому, ви можете не турбуватися за збереження власних коштів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як перевести гроші з картки Аваль на картку ПриватБанк: 2 простих способи перекладу