Альфа-Банк запустив сервіс міжнародних грошових переказів з карти на карту

alfa-bankАльфа-Банк оголосив про запуск сервісу міжнародних «Перекладів з карти на карту». Таким чином, клієнти банку отримали можливість здійснювати грошові перекази не тільки між картками Visa/MasterCard російських банків, але і між картками, випущеними банками Вірменії, Азербайджану, України, Білорусії, Казахстану і Молдови.

Держатель картки будь-якого банку в одній країні може перевести гроші близьким в іншій країні, знаючи тільки номер банківської картки одержувача. Відправити гроші можна через інтернет-сайт Альфа-Банку або Інтернет-банк «Альфа-Клік». При цьому отримувачу гроші будуть автоматично зараховані на рахунок його карти.

Міжнародні перекази здійснюються в російських рублях і доларах США. Максимальна сума одного переказу — 75 000 руб ($2 500 ).

Комісія за міжнародний переказ складе від 1 долара США (30 руб) +1.5% в залежності від того, яким банком випущені карти відправника і одержувача. Сума комісії розраховується і відображається на екрані автоматично — до того, як відправлений переказ.

Термін зарахування коштів на картку одержувача — від декількох секунд до декількох днів, залежно від умов, що діють у банку-отримувача. Наприклад, зарахування переказу на всі картки Альфа-Банку (Росія, Білорусія, Казахстан), а також на картки Visa. Альфа-Банку України відбудеться моментально.

Нагадаємо, що нещодавно Альфа-Банк і Рамблер-Каса запустили сервіс онлайн-продажу квитків через інтернет-банк «Альфа-Клік».


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Альфа-Банк запустив сервіс міжнародних грошових переказів з карти на карту