ПриватБанк і MoneyGram розширили послугу грошових переказів в Україні

privatbank-moneygramПриватБанк впровадив нову послугу – отримання і відправлення термінових грошових переказів MoneyGram через банкомати та термінали самообслуговування.

Тепер отримати грошовий переклад можна не тільки в будь-якому відділенні банку, але і у 8 500 банкоматів і 12 000 терміналів самообслуговування, більшість з яких працюють без перерв і вихідних. Цілодобова виплата переказів доступна в будь-якій точці України, для швидкого отримання переказу потрібно лише мати банківську картку.

Щоб отримати гроші, відправлені в системі MoneyGram, клієнту необхідно вставити свою карту в банкомат або термінал, вибрати меню «Центр грошових переказів» і опцію «MoneyGram». Далі залишається ввести контрольний номер переказу (заздалегідь наданий відправником). При цьому кошти будуть зараховані на картку одержувача миттєво. Крім того, грошові перекази MoneyGram можна здійснити у відділеннях Приватбанку.

Нагадаємо, що нещодавно ПриватБанк запустив новий мобільний додаток «Мої вклади», за допомогою якого користувачі можуть відкрити депозит у банку, поповнити свої вклади та отримати інформацію про нарахування відсотків.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » ПриватБанк і MoneyGram розширили послугу грошових переказів в Україні