ТОП-20 найбільш надійних банків України (інфографіка)

Проникнення смартфонів в Україні зростає швидкими темпами

Mastercard і ПриватБанк

На сьогоднішній день 54% українців не можуть уявити своє життя без смартфона, а 72% онлайн-користувачів воліли б розплачуватися за допомогою мобільного. Дотримуючись міжнародного тренду, розрахунки смартфоном поступово стають невід'ємною частиною повсякденного життя: в транспорті, в торгових точках, кафе і на масових заходах.

Завтра одні з найбільш інноваційних компаній в Україні — Mastercard і ПриватБанк — представлять нове рішення, яке сприятиме популяризації мобільних платежів в країні. Компанії анонсували запуск NFC-гаманця Приватбанку на цифровій платформі Mastercard MDES.

У заході візьмуть участь такі спікери:

 • Олександр Шлапак, голова правління Приватбанку
 • Марія Гуріна, керівник партнерських проектів Приватбанку
 • Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії і країнах Центральної Азії
 • Юрій Батхин, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні, Молдові, Грузії і країнах Центральної Азії

Mastercard і ПриватБанк воістину є драйверами інновацій. Вирішення цих компаній, впроваджені в Україні, не лише спростили життя мільйонам українців, а й посприяли розвитку безготівковій економіки в країні. Пропонуємо вам згадати ТОП-5 інновацій від Mastercard та Приватбанку, які змінили сферу фінансів і платежів в Україні.

Mastercard

 1. Безконтактні платежі. Перший безконтактний платіж в Україні з використанням картки Mastercard був проведений в листопаді 2011 року. З тих пір мільйони українців оцінили перевагу оплати в один дотик, а частка терміналів з підтримкою безконтактних платежів в даний час складає більше 50%. У середині минулого року в Україні також заробив перший безконтактний банкомат.
 2. Можливість оплатити карткою проїзд в метро та іншому транспорті. У 2015 році компанія Mastercard вчинила безконтактну революцію в транспорті — Київ став п'ятим містом у світі, в якому пасажири метро отримали можливість розплачуватися за проїзд банківської картою безпосередньо на турнікетах. За майже два роки більше 7 мільйонів поїздок було сплачено таким способом. Крім того, оплата банківськими картками слідом за метро стала доступна в київському фунікулері, на Борщагівської лінії швидкісного трамвая, а також в паркоматах Києва та Львова.
 3. Сервіс грошових переказів Mastercard Moneysend. Із запуском сервісу у 2013 році українські картодержатели отримали зручну можливість переводити гроші з картки на картку, і сьогодні Україна – один з ринків-лідерів за кількістю P2P-перекладів. У 2016 році на базі Moneysend компанія Mastercard спільно з PSP-провайдером iPay запустили сервіс для колективних перекладів Moneysend® Collect. Восени минулого року Mastercard представила Karton – сервіс грошових переказів, що працює на основі інтеграції Moneysend і платформи цифрових гаманців Masterpass. Karton дозволяє перевести кошти за номером картки, мобільного або адресу електронної пошти, навіть не тримаючи картку в руках.
 4. Цифровий гаманець Masterpass. Влітку минулого року Україна стала 32-му ринком, де Mastercard запустив свою платформу цифрових гаманців Masterpass. В гаманці можна зберігати всі свої карти і здійснювати покупки в один дотик. Крім того, завдяки Masterpass, не потрібно щоразу вводити дані платіжної карти та адресу доставки при оплаті покупки онлайн. На додаток до інтеграції Masterpass з сервісом грошових переказів Karton, платформа була також інтегрована з додатком для оплати київських муніципальних парковок з допомогою смартфона Kyiv Parking App, з сервісами онлайн-платежів iPay і LiqPay. Хто після цього може скаржитися на незручність безготівкових платежів?
 5. Платформа лояльності Mastercard® БІЛЬШЕ. Держателі всіх платіжних карток Mastercard можуть отримувати бонуси і винагороди за безготівкові розрахунки, зареєструвавшись у програмі Mastercard® БІЛЬШЕ. За кожну транзакцію на суму понад 50 грн та безконтактну оплату проїзду учасники отримують бали, які потім можна обміняти на цінні подарунки.

ПриватБанк

Один з найбільш інноваційних банків не тільки України, але і світу, в кінці року став державним, впровадив низку сервісів, які вивели банкінг в Україні на новий рівень.

 1. Інтернет-банкінг Приват24. Функціональність і зручність інтернет-банкінгу Приват24 відзначають експерти в усьому світі. Можливості сервісу дозволили мільйонам українців переводити гроші з картки на картку, оплачувати комунальні в інтернеті і здійснювати інші операції безпосередньо зі свого банківського рахунку.
 2. Розвиток безконтактних платежів. Саме ПриватБанк став партнером Mastercard при запуску безконтактних платежів в Україні в 2013 році. Відтоді звичка розплачуватися в одне торкання міцно увійшла в життя українців.
 3. Мобільний гаманець AirPay. Мобільний додаток Приватбанку, представлене два роки тому, дозволяє оплачувати покупки в магазинах без фізичної присутності картки. У додатку можна зберігати карти будь-яких українських банків, воно працює на смартфонах на базі Android і iOS і показує всі найближчі торгові точки, що приймають платежі за допомогою AirPay.
 4. Електронні квитки в транспорті. ПриватБанк запустив нову систему оплати проїзду в електротранспорті Львова. Відтепер жителі і гості цього міста (а згодом і інших українських міст) можуть подорожувати в трамваях і тролейбусах без паперових квитків. Всього лише потрібно через додаток Privat24 на смартфоні сканувати QR-код, що зображений у трамваях (тролейбусах) та на зупинках.
 5. Робота з Bitcoin. В кінці 2015 року ПриватБанк справив справжній фурор на ринку, оголосивши про початок роботи з криптовалютой Bitcoin. Першим серед українських банків, "ПриватБанк" впровадив сервіс, який надає інтернет-продавцям можливість прийому оплати за товар в биткоинах з відшкодуванням торговцю на розрахунковий рахунок гривні.

Беручи до уваги кількість і важливість інноваційних рішень, представлених компаніями Mastercard і ПриватБанк, усі в очікуванні нового сервісу — NFC-гаманця, який не лише надасть зручність і додаткові переваги користувачам, але і посприяє розвитку мобільних платежів в Україні. До зустрічі 14 березня!

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ — Кращі мобільні технології світу за версією Glomo Awards 2017


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » ТОП-20 найбільш надійних банків України (інфографіка)