Підтримка TouchID і перетягування рахунку: огляд нового додатка Alfa-Mobile Ukraine

Альфа-Банк Україна представив оновлене мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine

У 2017 році, за прогнозами експертів, багато банків будуть працювати над поліпшенням своїх мобільних додатків, дотримуючись загальносвітового тренду. У перші весняні дні Альфа-Банк Україна, що входить в ТОП-10 найбільших українських банків, представив новий мобільний банкінг, додавши ряд можливостей і переваг. Ми провели детальний аналіз програми, щоб розібратися, що нового приніс новий інтерфейс, і наскільки зручніше він став.

Давайте порівняємо, ніж в першу чергу Alfa-Mobile Ukraine відрізняється від попереднього програми.

А тепер розглянемо детальніше всі нововведення.

Вхід по відбитку пальця. Якщо в попередньому додатку для входу необхідно було вводити пароль, то в новому мобільному банкінгу клієнти можуть використовувати для входу відбиток пальця. Використання біометрії значно економить час і підвищує рівень захищеності користувача. Опція TouchID (вхід з допомогою відбитка пальця) доступна для смартфонів з операційною системою Android і iOS 6.0 7 і вище (моделі iPhone 5s і вище).

Нове зручне меню. Перш за все, варто відзначити прогресивний дизайн, в якому Альфа-Банк спробував максимально полегшити взаємодію користувача з додатком. Структуроване меню, позбавлена від усього зайвого, а також одна кнопка на всі типи перекладів дозволяє не відволікатися на сторонні і непотрібні сервіси.

У меню для зручності винесені такі функції:

 • Перекази між рахунками
 • Перекази між картками
 • Погашення кредиту
 • Перекази іншим клієнтам на рахунок або картку
 • Переклади в інший банк (СЕП)
 • Доходний Сейф: поповнення/зняття
 • Гаманець WebMoney: поповнення/зняття
 • Шаблони

Перекази з картки на картку. У новому Alfa-Mobile доступні безкоштовні миттєві перекази на інші картки Альфа-Банку Україна. Ця опція була доступна і в попередньому додатку. Але в новій версії анонсовано також зручний переклад за номером телефону з адресної книги, який буде запущений найближчим часом.

По-справжньому зручною новинкою в додатку стали drag’n’drop переклади. Щоб перевести гроші на іншу карту, достатньо просто перетягнути рахунок пальцем. Сума переказу вказується на наступному, фінальному кроці.

Також в програмі можна переказати гроші на картку будь-якого банку України. Комісія становить 1% + 5 грн. Ці переклади можна здійснювати без реєстрації. При цьому, що дуже зручно, користувач може сфотографувати свою карту і карту відправника або ж вважати дані з допомогою NFC — не потрібно вводити руками.

У третьому кварталі цього року в програмі з'явиться ще одна з самих затребуваних опцій — міжнародні перекази з картки на картку. Чекаємо офіційного релізу!

Платежі. Моментальне поповнення мобільного в додатку, а також оплата за вільним реквізитами будь-якого банку України — це must have для сучасного мобільного банкінгу. У Alfa-Mobile Ukraine цей функціонал також доступний.

Ми впевнені, що користувачі би також оцінили можливість здійснювати NFC-платежі з допомогою свого смартфона через додаток на касі магазину. Ми впевнені в тому, що Альфа-Банк таку функцію вже розглядає.

Кредити, депозити і не тільки. В додатку можна не тільки подивитися свою заборгованість по кредиту, але і погасити його, а також поповнити депозит. Цікавим нововведенням став сервіс накопичень «Дохідний сейф». В чому ідея? Ви можете безпосередньо в додатку перевести частину або всю зарплату в «Дохідний сейф» і отримувати до 10% річних додаткового доходу. При цьому доступ до засобів у вас залишається в будь-який час доби.

Для активних користувачів електронними грошима в додатку Alfa-Mobile є можливість синхронізації свого рахунку та роботи з гаманцем WebMoney.

Зручна карта відділень. А також банкоматів. Цікава «фішка» — ця карта з шаром доповненої реальності об'єднаної мережі Альфа-Банку та Укрсоцбанку. Необхідне відділення або банкомат можна знайти швидко, адже програма може побудувати маршрут до пункту призначення як на транспорті, так і пішки.

найближчим часом в оновлення програми, як обіцяє Альфа-Банк, будуть реалізовані перекази між картками за номером мобільного телефону. Також можна буде створювати шаблони регулярних платежів: для оплати комунальних, інтернету, телебачення і т. д.

Як встановити.

 • Зайти на домашню сторінку https://alfabank.ua/mb зі смартфона або
 • самостійно знайти Alfa-Mobile Ukraine на iTunes або Google Play
 • сканувати QR-код

При реєстрації використовується той же логін і пароль, що і для інтернет-сервісу " My Alfa-Bank. Нові клієнти можуть зареєструватися безпосередньо в додатку.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Підтримка TouchID і перетягування рахунку: огляд нового додатка Alfa-Mobile Ukraine