ТКС Банк запускає проект «Тінькофф Мобільний гаманець»

tinkoffБанк «Тінькофф Кредитні Системи» планує запустити з 1 грудня систему електронних платежів «Тінькофф Мобільний гаманець», яка дозволить користувачам смартфонів на базі Android і iOS здійснювати прості і безпечні електронні платежі з нульовою комісією. У перспективі таку можливість отримають і власники смартфонів на базі Windows Phone. Про це повідомляють Банки.ру.

Анонс запуску нового сервісу був озвучений на презентації в Санкт-Петербурзі. Для того щоб скористатися новим рішенням, необхідно буде встановити додаток банку на телефон. Вхід в додаток буде доступний тільки при введенні особистого пароля. Додаток буде оснащено додатковою внутрішньої антифродовой системою, яка блокує нетипові транзакції. Це дозволить користувачам отримати додатковий рівень захисту. Кожна операція підтверджується одноразовим цифровим кодом.

Як повідомляють у банку, в даний час ведуться роботи над проектом з випуску мобільних пристроїв з попередньо встановленим додатком «Тінькофф Мобільний гаманець». А також до кінця року буде запущений повноцінний веб-ресурс, на якому скористатися новим рішенням банку зможуть навіть ті, у кого немає смартфонів.

Мобільний гаманець дозволить здійснювати грошові перекази між фізичними особами в соціальних мережах «ВКонтакте» і Facebook, переводити гроші знайомим і друзям по електронній пошті і мобільному телефону, а також здійснювати покупки в інтернет-магазинах по всьому світу і оплачувати без комісії послуги більш ніж 3 тисяч компаній. До речі, користувач гаманця також зможе попросити у знайомих перевести йому необхідну суму грошей, для цього буде передбачена спеціальна функція.

При відкритті мобільного гаманця ТКС Банку клієнт одночасно отримає передплачену дебетову картку банку. Як пояснила Банки.ру менеджер з розвитку мобільних додатків ТКС Ганна Міхіна, рахунок мобільного гаманця і передплаченого карти єдиний, проте користувач може прив'язати до гаманця карту будь-якого російського банку.

Нагадаємо, в травні цього року i-Free, ТКС Банк і MasterCard представили NFC-гаманець з віддаленим випуском платіжної картки Mobile MasterCard PayPass.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » ТКС Банк запускає проект «Тінькофф Мобільний гаманець»