Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку

Пластикові картки стають все популярнішими, адже їх переваги очевидні. Разом з цим зростає кількість питань, що виникають у їх власників. Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку? Саме цим все частіше цікавляться клієнти банків.

як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку

Замінити номер телефону в базі даних по картковому счетуможно двома способами:

  • через інтернет-банкінг;
  • звернувшись у відділення вашої кредитної організації.

У будь-якому випадку, ця операція не представляє великої складності, але вона може знадобитися коли:

  • ви вирішили змінити свій номер телефону;
  • телефон загубився і восстановлениесим-карти неможливо;
  • є припущення, що вашим номером можуть скористатися шахраї.

Заміна номера телефону в базі даних по картковому рахунку через інтернет-банкінг або мобільний банк

За допомогою спеціального додатка на смартфоні або на сайті в мережі Інтернет легко змінити особисту інформацію в базі даних. Для цього увійдіть в особистий кабінет, використовуючи логін і пароль. В розділі налаштувань виберіть параметр зміни номера телефону. Будьте уважні, використовуючи цей спосіб, вам потрібен доступ до старих і до актуальних даних.

як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку

Після того, як ви вкажете новий актуальний телефону, банківською організацією буде відправлено sms-повідомлення для підтвердження операції. Отриманий код потрібно ввести у відповідне поле.

Але, змінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку за допомогою через інтернет або мобільний банкінг дозволяють не всі банківські організації, так як визнають його небезпечним. Для уточнення цієї інформації, а також при виникненні будь-яких питань звертайтеся в службу підтримки.

змінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку, якщо сім-карта загублена

Якщо ви втратили сім-карту, до якої «прив'язана» банківська картка, постарайтеся відновити номер якомога швидше. Для цього достатньо звернутися до оператора мобільного зв'язку. У випадку, коли це неможливо оперативно зробити, попередьте банк про відсутність доступу до номеру. Це не дозволить шахраям скористатися вашими грошима.

як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку

Далі зв'яжіться з центром підтримки банку і повідомте оператору, що втратили контактний номер телефону, вказаний в базі даних.Співробітник техпідтримки може змінити логін і пароль (за бажанням клієнта) мобільного банкінгу і встановить актуальний номер. Для підтвердження вам буде надіслане sms-повідомлення.

Також,можна звернутися безпосередньо у відділення банку. Для зміни особистої інформації знадобитися скласти заяву, а також подати документи, що підтверджують вашу особу і назвати кодове слово, вибране при оформленні договору.

Аналогічна процедура буде і в разі, якщо ви не пам'ятаєте старий номер телефону (у особистому кабінеті він прихований).


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінансові питання та відповіді » Як замінити номер телефону в базі даних по картковому рахунку