Всі способи перевірки балансу картки Приватбанку: по номеру картки, через інтернет, смс-повідомлення

Як перевірити баланс на карті Приватбанку через інтернет або СМС

Клієнти Приватбанку мають можливість користуватися значним переліком різноманітних послуг. Навіть така проста дія, як перевірка залишку на рахунку банківської картки, можна здійснити кількома способами. Для цього необов'язково звертатися у відділення банку або терміново шукати банкомат. Можна перевірити баланс картки Приватбанку через інтернет або за допомогою мобільного телефону.

Всі способи перевірки рахунку

Перевірка стану балансу здійснюється наступними способами:

  • у будь-якому відділенні банку з наданням виписки (така послуга буде коштувати власникові картки 2 гривні);
  • в банкоматі Приватбанку (безкоштовно) або в банкоматі іншого банку (послуга в такому випадку надається платно);
  • дізнатися свій баланс можна, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію банку, де оператор після стандартної перевірки повідомить необхідну інформацію;
  • уточнити залишок по рахунку можна і за допомогою інтернету, в своєму особистому кабінеті (інтернет-банкінг);
  • отримати інформацію про стан банківського балансу можна, надіславши смс на спеціальний номер; у відповідному повідомленні буде залишок по картці (мобільний банкінг).

Мобільний телефон і інтернет – це найбільш кращі варіанти перевірки балансу. Клієнту Приватбанку для цього не потрібно навіть виходити з дому.

По номеру картки

Номер техпідтримки Приватбанку є на будь-якій карті: 0 800 500 003 – для стаціонарних телефонів та 3700 – для дзвінків з мобільного. Дзвінок оператору безкоштовний. Користувач картки повинен відповісти на кілька питань для підтвердження його особи. Після успішних відповідей на запитання клієнт може не тільки отримати інформацію про стан свого балансу, але і дізнатися будь-які інші дані.

Через інтернет

При оформленні кредитки клієнту пропонують підключення такої послуги, як інтернет-банкінг (Приват 24). Це можливість керувати своїм рахунком цілодобово, не відходячи від комп'ютера. Якщо онлайн-банкінг не підключений, то власник картки може самостійно зареєструватися на сайті і користуватися послугою.

В особистому кабінеті можна оплачувати рахунки, пересилати гроші на кредитки інших людей і навіть купувати квитки! Для входу на сайт необхідні логін (номер телефону клієнта) та пароль, а також смс-підтвердження (не завжди). Клієнту надходить дзвінок від банку, який необхідно прийняти і натиснути цифру 1 (підтвердження входу), або приходить смс з кодом (не завжди). Його необхідно ввести на сайті.

Для зручності клієнтів Привату було розроблено мобільний додаток. Вхід на сайт можна здійснювати не тільки з пк, але і зі смартфона або планшета.

За допомогою СМС-повідомлення

Відправка смс – це швидкий і простий варіант перевірки балансу на кредитці. Але такий варіант підходить, тільки коли активна послуга мобільного банкінгу. При будь-яких змінах рахунки клієнтам і так надходять смс з інформацією. Але якщо необхідно уточнити стан рахунку, відправка смс на номер 1095 (для ) або на 10060 (для України) з текстом ХХХХ (де ХХХХ – це 4 останні цифри карткового рахунку) дає можливість терміново подивитися баланс картки.

Сучасні технології та якісне обслуговування клієнтів Приватбанку дозволяють власникам кредиток контролювати їх цілодобово. Перевірити рахунок на пластиковій картці Приват можна зручним для себе способом: за допомогою Приват 24, мобільного банкінгу або дзвінка на гарячу лінію.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Всі способи перевірки балансу картки Приватбанку: по номеру картки, через інтернет, смс-повідомлення