ТКС Банк запустив «Тінькофф Мобільний Гаманець» для Windows Phone

tinkoffПлатіжне мобільний додаток «Тінькофф Мобільний Гаманець» ТКС Банку тепер доступно для мобільної платформи Windows Phone 8.

Користувачі смартфонів на платформі Windows Phone отримали можливість встановити додаток «Тінькофф Мобільний Гаманець» — платіжний сервіс, який дає користувачам російських операторів мобільного зв'язку можливість здійснювати перекази між фізичними особами та здійснювати оплату покупок в будь-яких інтернет-магазинах по всьому світу, що приймають MasterСard. При цьому клієнтам не потрібно відкривати банківський рахунок або отримувати банківську карту: віртуальна передплачена картка MasterCard випускається моментально при реєстрації гаманця.

«Тінькофф Мобільний Гаманець» дозволяє користувачам миттєво і безкоштовно відправляти і запитувати гроші через номер телефону, акаунти в соціальних мережах (ВКонтакте і Facebook) та електронну пошту, а також відправляти кошти з допомогою QR-коду. Грошові перекази при цьому можуть здійснюватися і на адресу того, у кого ще не встановлений гаманець. Користувачі гаманця можуть оплатити послуги понад 4 000 постачальників. При оплаті більшої частини послуг (зокрема, ЖКГ, штрафи ГИБДД, податки, ігрові сервіси) комісія не стягується.

Нагадаємо, що ТКС Банк запустив мобільний додаток «Тінькофф Мобільний Гаманець» для iOS і Android в грудні 2013 року.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » ТКС Банк запустив «Тінькофф Мобільний Гаманець» для Windows Phone