Популярна платформа e-commerce Shopify запускає власну POS-систему для iPad

ipadПопулярна платформа електронної комерції Shopify запустила власний POS-термінал для прийому платежів на планшеті iPad. Новий сервіс носить назву Shopify POS і дозволяє торговцям приймати і управляти платежами на мобільному пристрої, подібно Square Register, PayPal Here та рішенням Breadcrumb від Groupon.

Щоб почати роботу з Shopify POS, необхідно мати планшет iPad, оснащений кард-рідером Shopify POS, потім завантажити додаток Shopify POS, зареєструватися, додати свої товари, після чого можна починати продавати і приймати платежі за допомогою Shopify POS. Крім того, на сторінці установки можна додавати функції друку чеків та зчитування штрих-кодів.

Shopify POS надає наступні можливості:
— додавати користувачів до замовлень і відстежувати їх купівлі;
— відстежувати свої грошові потоки і підбивати підсумки щоденно;
— приймати часткові платежі, кілька платежів і депозити;
— надсилати квитанції і чеки поштою;
— здійснювати пошук в історії замовлень та повернення платежів;
— створювати типи платежів за користувачам;
— додавати необмежену кількість співробітників з введенням PIN-коду.

Додаток Shopify POS доступний в App Store безкоштовно і сумісно з iPad на базі iOS 6.0 або більш пізньої версії.

Кард-рідер Shopify POS доступний за $19. Його також можна придбати у складі будь-якого комплекту торгового обладнання. Shopify POS приймає до оплати картки Visa, MasterCard, AMEX, а комісія складає 2,1% плюс $0,30 за кожну операцію.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Популярна платформа e-commerce Shopify запускає власну POS-систему для iPad