Райффайзен Банк Аваль запускає мобільний платіжний термінал

mposМобільний оператор МТС, Райффайзен Банк Аваль Visa оголосили про запуск в Україні нового платіжного рішення — мобільного терміналу оплати Pay Me.

Пристрій для мобільного еквайрингу дозволяє підприємствам приймати оплату товарів та послуг з допомогою смартфона в будь-якому зручному для покупця місці. Мобільний платіжний термінал розрахований насамперед представників електронної комерції, які доставляють товар кур'єром, таксі, екскурсоводів, міні-готеліви і т. д.

MPOS-термінал являє собою картрідер, який підключається до смартфону або планшету через аудіо-роз'єм. За допомогою цього пристрою можна зчитувати платіжні дані з магнітної стрічки або мікрочіпа, вбудованого в картку покупця. Устройстство сумісний з телефонами на ОС Чоловічий iOS. Додаток для картрідера можна безкоштовно скачати в App Store і Google Play. Для оплати товарів або послуг покупцю необхідно провести картку через зчитувальний пристрій.

Принцип роботи терміналу заснований на шифруванні платіжних даних. Творці пристрою стверджують, що інформація про транзакції надійно захищена від шахрайства. Усі платежі, здійснені за допомогою мобільного терміналу, обробляє Райффайзен Банк Аваль, переводячи гроші на рахунки підприємців. Комісія за переказ дорівнює 2,75%.

Термінали можна придбати у відділеннях Райффайзен Банк Аваль» і «МТС Україна». Вартість пристрою становить 650 грн.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Райффайзен Банк Аваль запускає мобільний платіжний термінал