З карти на карту: огляд мобільних сервісів для переказу грошей

останнім часом українці почали відмовлятися від традиційних сервісів грошових переказів, віддаючи перевагу більш інноваційним методам. Зокрема, за останній час популярність набирають онлайн-перекази з картки на картку. Але в Україні кілька компаній поряд з веб-сервісами пропонують мобільні додатки для P2P-перекладів. Порівняємо, які умови вони пропонують.

FIDO Wallet

Доступний в App Store, Google Play

fido1

У додатку користувачеві доступні такі функції:

  • перекази на карту
  • перегляд балансу
  • платежі з рахунків
  • поповнення мобільного рахунку
  • операції з електронним гаманцем MoneXy
  • оплата комунальних послуг
  • курс валют

Здійснювати грошові перекази з картки на картку можна без реєстрації шляхом введення мобільного номера відправника. А ось для того, щоб скористатися іншими продуктами, необхідно зареєструватися.

fido2

Переказувати кошти можна як з передплаченої картки «Штука» Фідобанка і електронного гаманця MoneXy, так і між картами будь-яких українських банків. Для цього необхідно ввести номер картки відправника, суму переказу, номер телефону, а також код CVV2, а потім номер картки одержувача.

fido3

Pay2You

Доступний в App Store, Google Play

pay2u1

Для того, щоб перевести гроші в додатку Pay2You, реєстрація не потрібна, але необхідно встановити в додатку свій PIN-код. Для здійснення цієї операції необхідно вказати номер картки відправника, термін дії та CVV2-код. Перевести кошти можна по номеру картки одержувача, або вказавши його номер мобільного телефону. Контакт адресата грошового переказу можна також вибрати з телефонної книги на мобільному або серед друзів в соцмережі Facebook.

pay2u2

При перекладі з зазначенням мобільного номера одержувача, на цей номер надійде СМС-повідомлення з кодом перекладу і посиланням на сайт послуги. Перейшовши за посиланням, одержувач зможе вибрати картку, на яку будуть зараховані кошти, після чого вони стануть для нього доступні.

pay2u3

Серед інших функцій сервісу — перегляд історії перекладів, створення обраного списку контактів, а також отримання переказу.

Portmone

Доступний в App Store, Google Play, Windows Phone

portmone1

У додатку доступні функції оплати рахунків, комунальних послуг, ТБ, мобільного зв'язку та інтернет, грошові перекази.

Щоб здійснити грошовий переказ, не обов'язково реєструвати свою карту. Досить ввести її номер, термін дії, суму переказу і номер картки одержувача. Далі у вікні, в якому буде повідомлено про комісії, необхідно ввести код CVV2.

portmone2

Якщо користувач зареєструє свою карту в додатку, він зможе створювати свої шаблони оплати, додавати в гаманець різні карти і переглядати історію операцій.

portmone3

MobiPay

Доступний в App Store, Google Play

mobipay1

На цьому тижні був запущений ще один мобільний гаманець — MobiPay, який дозволяє здійснювати грошові перекази, оплати покупки банківськими картами. У додатку авторизація платіжних операцій відбувається за допомогою технології web passport (для цього один раз потрібно ввести ім'я та прізвище, а також e-mail). Також в програмі можна здійснювати оплату в магазинах різних закладах, відсканувавши QR-код на касі.

Для реєстрації в MobiPay необхідно ввести свій e-mail, або увійти через Facebook або Google+.

mobipay2

Грошові перекази можна здійснювати між картами будь-якого українського банку. Для цього спочатку потрібно вставити свою карту в гаманець, а потім з неї перевести необхідну суму, вказавши номер картки або номер телефону одержувача.

mobipay3

Platon

Доступний в Google Play, найближчим часом – App Store

platon11

 

У мобільному додатку Platon можна зробити переклад з карти на карту будь-якого українського банку, крім корпоративних карток. Для цього не потрібна реєстрація, необхідно лише ввести номер картки відправника, термін її дії та код CVV2, а також вказати номер картки одержувача. Через кілька секунд на номер відправника надійде смс-повідомлення з кодом, який необхідно ввести для підтвердження транзакції.

platon2

Примітно, що мобільний додаток Platon було створено спеціально для переказу грошей з картки на картку – оплата інших сервісів (комунальні, мобільний зв'язок і т. д.) в додатку не передбачено.

platon333

 

 


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » З карти на карту: огляд мобільних сервісів для переказу грошей