Google представив додаток PassWallet для Android – аналог від Apple, Passbook

passwalletМобільний додаток від Apple, Passbook для управління знижковими картками, купонами, квитками та ін. є дуже функціональним і зручним, однак доступним, як і очікувалося, тільки на пристроях з операційною системою iOS 6. Новий додаток PassWallet для Android здійснює всі ті ж завдання, що і Passbook, тобто фактично інтерпретує всі цифрові елементи Passbook для пристрою Android.

Passbook для iOS 6 зберігає всі мобільні елементи як файли з розширенням .pkpass. PassWallet для Android виявляє ці файли та імпортує їх автоматично з електронної пошти та веб-сайтів, які той відвідує. Це означає, що ви можете впорядкувати цифрові купони, квитки на заходи і транспорт, картки знижок тощо від таких сервісів, як Fandango, Ticketmaster і Walgreens.

Додаток тепер доступно для скачування по посиланню. Тим часом, Google чекає реакції від компанії Apple на вихід аналогічного Passbook програми.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Google представив додаток PassWallet для Android – аналог від Apple, Passbook