«Нова пошта» буде доставляти посилки з китайських онлайн-магазинів

Служба доставки запустила новий сервіс

Нова пошта посилки з Китаю

«Нова пошта» буде доставляти посилки з китайських онлайн-магазинів

«Нова пошта», спільно з найбільшим китайським логістичним оператором SF Express, запускає сервіс експрес-доставки з інтернет-магазинів Китаю, включаючи Ali Express, для українських споживачів. Доставка буде здійснюватися у будь-яку точку України.

Перед офіційним запуском компанія тестувала новий сервіс, фіксувала відгуки та вдосконалювала механізм. В результаті, у листопаді українцям було доставлено понад півмільйона посилок з китайських інтернет-магазинів.

Доставку сплачує відправник (продавець). Скористатися нею можуть клієнти, які вибирають безкоштовну доставку SF Express і SF eParcel серед інших опцій при оформленні замовлення, при цьому отримуючи наступні переваги:

Покупці будуть мати відстежувати посилки на всіх етапах доставки. Після оформлення замовлення клієнт отримує трекінг-номер посилки. За нього її переміщення можна відстежити трьома способами: з «Особистого кабінету» на сайті магазину, на сайті SF Express (вікно Відстеження поштових відправлень) або на сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/ru/international_delivery/about (вікно «Відстежити по світу»). Цей номер діє до тих пір, поки посилка знаходиться на території Китаю.

Після прибуття в Україну та обробки компанією «Нова пошта» посилці присвоюється український трекінг-номер. Відстеження за нього також є на сайті novaposhta.ua (вікно «Відстежити по Україні»).

Прискорені терміни доставки. При середньоринковому строк доставки з Китаю в 21-30 днів «Нова пошта» забезпечує доставку вдвічі швидше завдяки укладенню угоди прямого і повної технологічної IT інтеграції з SF Express.

Відсутність прихованих платежів. Вибираючи безкоштовну доставку SF Express або SF eParcel в опціях магазину, клієнт отримує оплачений відправником сервіс доставки по території Китаю, і на останній милі по Україні.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Раніше повідомлялося про те, що «Нова пошта» запустить сервіс викупу і доставки товарів з США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знання — регіонам: Нова пошта відкриває курси для бізнесменів


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » «Нова пошта» буде доставляти посилки з китайських онлайн-магазинів