Переказати гроші на картку Приватбанку з картки іншого банку: офіційні сайти, онлайн-сервіси

Перевести гроші на карту ПриватБанка з картки іншого банку: пара перевірених способів

«ПриватБанк» є найбільшим банком України з розвиненою інфраструктурою і цілодобовою підтримкою клієнтів. Він співпрацює з різними брендами, компаніями, фірмами, спортивними командами та інше. Оскільки картка Приват є чи не у кожного громадянина України, саме на них здійснюється левова частка всіх банківських переказів щодня. Переказати гроші на картку Приватбанку з картки іншого банку можна так само просто, як і між двома картами Приват.

Існує декілька поширених способів. Але в більшості випадків клієнту знадобиться доступ до Інтернету.

Здійснити грошовий переказ з будь-якої картки на картку Приватбанку простіше і швидше всього в режимі «онлайн». Якщо потрібно перевести кошти з кредитки великого банку, найчастіше в цьому може допомогти онлайн-банкінг цього банку.

Переклад через офіційні сайт іншого банку

У разі якщо ваша кредитка обслуговується банком з розвиненим інтернет-сайтом, здійснити переказ можна на офіційному порталі цього банку. Наприклад, такі послуги надають «», , «Райффайзен банк Аваль» та інші. У будь-якому випадку, ви можете перевірити, є необхідні сервіси на офіційному сайті банку. Якщо на офіційному порталі вашого банку є опція переказу грошей, скористайтеся нею. Сайт перенаправляє вас на сторінку з докладними інструкціями для операції. Зазвичай така операція проста і не займає більше пари хвилин.

«Ощадбанк», наприклад, так само, як і «ПриватБанк» надає послуги онлайн-банкінгу. Тобто клієнт може керувати коштами рахунку своєї картки в режимі «онлайн», у тому числі і перераховувати гроші на інші рахунки.

Інший банк може не розташовувати таким сервісом.

Перерахування коштів через онлайн-сервіси

Перерахувати кошти можна і через онлайн-сервісів по здійсненню платежів і грошових переказів. Популярні такого роду сервіси:

Є й інші сервіси, що надають такі послуги, але перераховані вище надають послуги з гарантією і в найкоротші терміни.

Провести операцію на одному з них простіше простого. Якщо ви вирішили скористатися популярним сайтом ipay.ua дотримуйтесь нескладної інструкції:

  1. Зайдіть на сайт сервісу;
  2. На головній сторінці виберіть опцію «Переклад з карти на карту»;
  3. Далі з'явиться віконце, в якому потрібно заповнити реквізити відправника і одержувача та ввести суму коштів;
  4. Завершити переклад, натиснувши «ВИКОНАТИ ПЕРЕКЛАД».

Цей сервіс, як і інші сервіси, стягує комісію за операцію. Вона складає 1% + 5 грн.

Принципи роботи інших сервісів з переказу коштів аналогічні. Якщо це p2y.com.ua, то сайт пропонує ввести реквізити на головній сторінці. Якщо Ви вибрали сайт portmone.com.ua на головній сторінці також є опція «Переклад з карти на карту».

Переказ грошей з Приват 24 на іншу картку банку

Якщо потрібно перевести кошти з однієї кредитки Приватбанку, на іншу кредитку будь-якого банку, то можна скористатися сервісом «Приват 24». Як перевести гроші через Приват 24 на картку іншого банку?

Сервіс Приват 24 дозволяє також проводити будь-які перекази в лічені хвилини. Переклад на картку іншого банку здійснюється за таким же принципом, як і між картами Приват.

Головне – потрібно бути зареєстрованим в системі. Процес проста: на сайті privat24.privatbank.ua вводимо свій номер мобільного, номер картки і придумує пароль.

Для здійснення операції досить зробити нескладний перелік операцій:

  1. Зайти в «Всі послуги»
  2. Вибрати «Платежі»
  3. Далі вибрати «На карту Visa / MasterCard будь-якого банку світу»
  4. Вести всі потрібні реквізити
  5. Після цього може знадобитися підтвердження через СМС-повідомлення зі спеціальним кодом або виклик співробітника Приватбанку, однак вона потрібна не завжди. В СМС-повідомленні буде міститися одноразовий код для підтвердження операції. Після того як Ви ввели, підтверджуйте операцію і вважайте її успішно завершеною.

Додамо, що інші способи переказу грошей можна дізнатися, зв'язавшись зі службою підтримки банку, що обслуговує вашу кредитку або відвідавши будь-його відділення. Співробітники банку зобов'язані надати Вам детальні інструкції і допомогти провести операцію.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Переказати гроші на картку Приватбанку з картки іншого банку: офіційні сайти, онлайн-сервіси