Переклад з карти Ощадбанку на картку Приватбанку: 3 простих і швидких способу

Як перевести гроші з картки Ощадбанку на картку Приватбанку: 3 способи

Як перекласти гроші з карти Ощадбанку на карту Приватбанку через інтернет? Це питання дуже актуальне в наш час, оскільки «Ощадбанк» і «ПриватБанк» є найбільшими банками України, які обслуговують основний потік всіх потенційних клієнтів.

Обидва банки займаються випуском зарплатних і соціальних карток, а також карток з кредитним лімітом для повсякденного використання. В наші дні обидва банки пропонують клієнтам розвинену широку інфраструктуру по всій Україні, а також можливість використання онлайн-банкінгу. І Ощадбанк, ПриватБанк обслуговують клієнтів онлайн-банкінгу за аналогічним принципом. В Ощадбанку сервіс називається «Ощад 24/7», а у Приватбанку – «Приват 24». Скинути гроші, скориставшись сервісом «Ощад 24/7» у нашому випадку – найзручніший варіант. Але, перш за все, розглянемо, як скинути кошти за допомогою тільки офіційного сайту. Відразу відзначимо, що скинути гроші з карти Ощадбанку на карту будь-якого іншого банку на офіційних ресурсах без комісії не вийде. Але це можна зробити з більшою або меншою комісією в залежності від сервісу перекладу.

Переклад через офіційний сайт Ощадбанку

 1. На головному сайті Ощадбанку, який знаходиться за інтернет-адресою , праворуч є темна панель, на якій є опція «Переказ коштів» («Переказ коштів»). Для перекладу на картку Привату ця опція нам підходить;
 2. Вибравши потрібну опцію, ми відразу потрапляємо на сторінку переказу грошей. Спершу потрібно ввести номер картки відправника, а також термін дії та . В реквізитах одержувача достатньо ввести номер картки;
 3. Заповнюємо поля «Номер телефону» і «e-mail». Заповнити потрібно тільки одне із запропонованих полів;
 4. Вводимо суму переказу;
 5. Читаємо умови договору співпраці з банком та умови комісії за операцію і ставимо галочку навпроти;
 6. Натискаємо «Перевести кошти».

На цьому операція повинна бути успішно здійснено. Варто відзначити, що сервіс перекладу пропонує відправнику повідомити одержувача про переведення коштів одним з двох способів – через СМС-повідомлення листом на електронну пошту. Останній спосіб безкоштовний, а вартість СМС-повідомлення складає 1 грн.

Переклад через «Ощад 24/7»

Якщо Ви використовуєте сервіс «Приват 24», то без проблем зможете скористатися і «Ощад 24/7», а також навпаки. У нашому випадку треба розібратися з нюансами роботи в «Ощад 24/7».

Відразу зазначимо, що користуватися їм можна, тільки попередньо зареєструвавшись. Зробити це нескладно, і можна на офіційному сайті банку – oschadbank.ua. Головна сторінка сайту одразу містить потрібну інформацію. На чорній панелі праворуч виберіть опцію «Увійти в веб-банкінг». Далі виберіть «Реєстрація» і введіть свої дані (номер Вашої картки, логін і пароль). Після нескладного процесу реєстрації заходите на сторінку онлайн-банкінгу:

 1. Після успішної авторизації потрібно знайти і вибрати меню «Перекази між картками і рахунками»;
 2. Далі вибираємо «Переказ на картку іншого банку»;
 3. На екрані з'являться кілька полів для заповнення. Насамперед вибираємо свою картку Ощадбанку, а також вводимо номер картки одержувача;
 4. Вводимо суму;
 5. Нижче з'явиться поле для галочки. Галочку потрібно ставити, попередньо ознайомившись з умовами договору співпраці та комісії за операцію. Комісія невелика і становить 0,7% від суми переказу +5 грн. При цьому сума переказу не повинна перевищувати 2500 доларів;
 6. Натискаємо «Продовжити». Якщо всі поля будуть заповнені правильно, сервіс перенаправить вас на сторінку підтвердження оплати;
 7. Підтвердити операцію можна одним із запропонованих способів. Найчастіше це SMS-повідомлення з паролем, який необхідно ввести в поле на екрані. Після введення одноразового паролю завершуємо переклад.

Переклад через SendMoney та інші онлайн-сервіси

Якщо з тієї чи іншої причини офіційні сервіси Ощадбанку вас не влаштовують або недоступні, можна скористатися й іншими інтернет-сервісами по відправці коштів. Таких сервісів в Мережі дуже багато. Пропонуємо вам скористатися сервісом SendMoney від Приватбанку, який не тільки дуже простий у використанні, але ще й пропонує клієнтам мінімальну комісію по своїх послуг. SendMoney дозволяє перевести гроші з картки на будь-яку іншу карту, незалежно від банку.

Скористатися ним можна за адресою . Вже на головній сторінці сервісу клієнту пропонують здійснити переказ коштів:

 1. Першим ділом вводимо дані відправника. Це: номер картки, термін її дії, і ;
 2. Вводимо номер картки одержувача;
 3. Вводимо суму (нижче сервіс покаже комісію за цю суму), і завершуємо операцію, натиснувши «Відправити гроші».

Переклад успішно проведено. Найприємнішою особливістю такого способу є той факт, що при переказі грошей з карти українського банку, яким є Ощадбанк, на картку Приватбанку, сервіс SendMoney не стягує комісію. Тобто операція проводить абсолютно безкоштовно.

Підбиваючи підсумки, виділимо важливий момент: перевести гроші також легко, як і оперувати засобами між двома картами Ощадбанку. Можна скористатися одним з безлічі онлайн-сервісів з переказу коштів, однак варто враховувати важливі особливості кожного із способів: час перекладу, комісія, зручність і простота використання сервісу. У відношенні «ціна/якість» безсумнівним є лідером сервіс SendMoney, який пропонує не тільки операції без комісії, але ще і самий швидкий з усіх існуючих спосіб переказу грошей.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Переклад з карти Ощадбанку на картку Приватбанку: 3 простих і швидких способу