Як дізнатися CVV на банківській картці Приватбанку: де знаходиться і що це таке

Що таке CVV на карті Приватбанку: де знаходиться і як його дізнатися

При розрахунках в інтернеті та проведення інших операцій використовується контрольний код CVV. Він знаходиться на самій карті і служить для додаткової ідентифікації користувача. В цілях безпеки його потрібно ввести, як обязателгьный реквізит при розрахунках, які не вимагають фізичної наявності кредитки. Він є додатковим елементом безпеки при проведенні певних транзакцій.

Що таке CVV на карті

Що таке код CVV на карті Приватбанку? Він являє собою число, що складається з трьох цифр. Користувач може його знайти на кредитці. Він розташований на звороті пластику нижче магнітної смуги. Офіційна назва код CVV2, проте всі воліють називати його спрощено. На кредитці є панель для підпису власника. Праворуч на ній зазначені три цифри – це і є число для перевірки дійсності картки платіжної системи.

Де знаходиться CVV код на карті Приватбанку

Але не завжди таким чином можна дізнатися, так як на деяких кредитки він відсутній. При частому використанні місце, де нанесено дане число, може бути пошкоджено. У таких випадках візуально визначити його складно. Банк дає можливість дізнатися в системі Приват24. Це актуально і для віртуальних карт.

Дивимося код CVV в Приват24

Якщо з якої-небудь причини немає коду, або у випадку, коли оплата виконується з віртуальної карти, можна його отримати в Приват24. Для цього необхідно:

  • авторизуватися в системі Приват24;
  • увійти обвинувачу «Мої рахунки»;
  • вибрати кредитку, по якій потрібно отримати код;
  • клікнути по відповідному посиланню праворуч, вище меню «Керування карткою/рахунком»;
  • у вікні натиснути кнопку «Далі»;
  • ввести пароль, який прийде на мобільний телефон для підтвердження операції.

Після цього на екрані з'явиться повідомлення, що заявка на отримання коду прийнята в обробку. Через декілька хвилин користувач отримає на свій мобільний телефон СМС, в якому будуть вказані нові дані.

Ця опція доступна в меню «Управління карти/рахунком» Приват24, або відразу виберіть «Код CVV».

У списку операцій потрібно вибрати CVV2-код і натиснути «CVV-код». Після цього на екрані з'явиться повідомлення, що код можна подивитись, натиснувши на кнопку як показано на малюнку нижче.

Вимога до безпеки

Вищезазначені дані заборонено передавати третім особам, це одна з вимог безпеки. Банк настійливо рекомендуєте зберігати паролі в телефоні. Отриманий код потрібно запам'ятати, а СМС, в якій він був казан – видалити.

Якщо у вас банківська кредитка, ви можете не тільки знімати готівку, але і виконувати розрахунки. При оплаті в магазинах, банкоматах, терміналах, перевірка правомірності операції здійснюється шляхом вводу пін-коду, який відомий власнику. При розрахунках в інтернеті, пін-код не використовується. У такому разі необхідно ввести реквізити: номер, термін дії, эмбоссированное ім'я і число, яке зазначене на карті. У разі відсутності, отримати його можна в системі Приват24.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як дізнатися CVV на банківській картці Приватбанку: де знаходиться і що це таке