Кредит готівкою без довідки про доходи в Дніпропетровську (Україна)

дніпропетровськ кредит

Щоб отримати кредит готівкою без довідки про доходи, Дніпропетровськ багатьом людям доводиться обходити повністю в пошуках підходящого банку. Їх в цьому українському місті безліч. Це і Альфа Банк, і UniCredit Bank, Ренесанс Кредит, Банк Кіпру, «Російський Стандарт», ВТБ, "Дельта Банк" і багато інших. Всі вони пропонують різні умови оформлення позики. Все залежить від платоспроможності клієнта, терміну, на який береться позичка, та суми щомісячних внесків.

В банк потрібно надати відомості, які дозволять кредитору адекватно оцінити рівень платоспроможності потенційного позичальника. Фінансова організація, виходячи з розміру заробітної плати людини, визначить суму кредиту, яка буде посильною для нього і не вдарить по сімейному бюджету. Таким чином кредитор страхує себе від можливого ризику не погашення боргу в силу неплатоспроможності позичальника. Останній повинен надати в фінансову організацію будь-який документ:

  • довідку про ПДФО доходи;
  • виписку з банківського рахунку про наявний депозиті;
  • документ з податкової;
  • будь-який інший документ, який дозволить кредитору визначити суму позичальника і регулярність отримання грошових коштів.

Не завжди є можливість підтвердити свій щомісячний дохід, а гроші потрібні зараз. Якщо необхідно отримати великий кредит готівкою (Дніпропетровськ) без довідки про доходи, можна відправитися в банки, не потребують обов'язкового документального підтвердження розміру щомісячних доходів.

Банки Дніпропетровська

У Дніпропетровську багато банків, всі вони пропонують різні умови кредитування і пред'являють різні вимоги до позичальників. В якихось фінансових організаціях відсоткова ставка нижче, ніж в інших. Головне – знайти підходящі умови оформлення позички, ознайомитися зі всіма пунктами договору і тільки після цього отримати кредит.

Назва банку Процентна ставка

Астра Банк 19,49 %

Енергобанк 19,5 %

Європейський газовий банк 25 %

Банк Перший 21,99 %

Глобус 25 %

Акордбанк 25 %

Київська Русь 25 %

ВТБ 20 %

Платинум Банк 15 %

Як надаються кредити готівкою без довідки про доходи?

Кредити готівкою без довідки про доходи зазвичай банки надають за експрес-програмами, які передбачають відсутність жорстких вимог до клієнта і мінімальний пакет документів. Оформлення такої позички займає всього лише кілька хвилин (зазвичай 15-30), гроші приходять протягом години після схвалення заявки.

Незважаючи на очевидні переваги, зручність оформлення, кредит (Дніпропетровськ) без довідки про доходи передбачає обмеження на загальну суму кредитування і термін використання позики. Щоб компенсувати ризики несплати позики, фінансові організації збільшують процентну ставку, це робить експрес-кредит дорогим і невигідним для позичальника.

Кредит готівкою – нецільової позику

Споживчий кредит без довідки про доходи відноситься до нецільових позик, тому клієнт має право не повідомляти співробітникам банку, куди він хоче витратити гроші. Він сам може розпоряджатися, як йому витратити кошти.

Нецільовий кредит – справжня знахідка для тих, хто отримує заробітну плату у конверті. Зараз багато компаній ведуть подвійну бухгалтерію, з цієї причини офіційна зарплата працівників відрізняється від неофіційною. Для багатьох людей кредит без довідки про доходи є практично єдиною можливістю отримати потрібну суму. Банки йдуть назустріч і надають такий фінансовий продукт.

Цей варіант також прекрасно підходить тим, у кого маленький дохід або немає часу збирати всі необхідні документи. У разі ж експрес-кредиту потрібно надати фінансову організацію мінімальний пакет документів. В основному паспорт і будь-другий документ (СНІЛС, водійські права і т.п.).

Трохи про недоліки

Про збільшену відсоткову ставку говорилося вище. Крім цього, існують обмеження на суму видачі позики клієнту слід адекватно оцінювати свої фінансові можливості. Тільки в цьому випадку можливе схвалення кредиту. Ймовірність відмов дуже маленька. Надавати позику можуть в тому випадку, якщо у потенційного позичальника є проблеми з виплатою аліментів або негативна кредитна історія.

Поради позичальникам

Споживчий кредит без довідки про доходи краще оформляти із заставою або поручителем – тоді банк може збільшити суму самої позики і знизити процентну ставку. Позичальник може отримати готівку на руки або ж оформити пластикову карту, на яку банк перерахує гроші.

Можна зробити висновок, що споживчий кредит без довідки про доходи є одним з найбільш простих і зручних способів одержання грошей. Але це зовсім не говорить про те, що до такого фінансового продукту потрібно ставитися невідповідально – будь позика є боргом перед банком, який необхідно повернути строго у встановлений термін.

Варіант, як отримати кредит готівкою

У сучасному світі все більше людей на своєму досвіді розуміють, наскільки зручно використовувати кредитні карти. Варто один раз оформити її, і потім у будь-який час, коли потрібні гроші, можна знімати їх. Щоб отримати кредитку без довідки про доходи, можна прийти у відділення банку, а можна зробити це, сидячи вдома в улюбленому кріслі перед монітором комп'ютера. Оформлення кредитних карт через інтернет стає все популярнішим. Також поширена їх розсилка по пошті – це дає людині можливість користуватися даним фінансовим продуктом, не звертаючись для її оформлення в банк. Отже, ми розібралися, що отримати кредитку легко, доступно і просто. Є інше питання: наскільки вигідно її використовувати?

Як і у випадку з споживчим кредитом, банк намагається підстрахуватися від можливих ризиків непогашення кредиту. Як правило, ліміт коштів на карті невеликий, а процентна ставка висока. Завищені також комісійні платежі та штрафи.

З іншого боку, якщо розумно користуватися кредитною карткою, можна оцінити її незаперечні переваги. Наприклад, відпаде необхідність брати в борг у друзів і знайомих. Також багато банків надають пільговий період (від 30 до 90 днів). Тобто якщо протягом цього часу повністю погасити заборгованість, відсотки по позиці не будуть нараховані. Єдине, за що потрібно буде заплатити, так це за комісію (1-5 %).

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Кредит готівкою без довідки про доходи в Дніпропетровську (Україна)