Як покласти гроші на картку Приватбанку через термінал: з картою і без неї, інтернет-карти, карти інших банків

Як поповнити картку Приватбанку через термінал: з картою і без неї

Як поповнити картку Приватбанку через термінал, сьогодні знають більшість клієнтів Привату. Однак у деяких клієнтів все ж виникають проблеми з використанням терміналу самообслуговування. Інші і зовсім ніколи ними не користувалися. Насправді покласти гроші на рахунок Привату таким способом набагато простіше і швидше, ніж кожен раз звертатися за допомогою до працівника у банківському відділенні.

Що таке ТЗН і для чого вони призначені

Для початку, розглянемо, для чого потрібні термінали і як вони працюють. Такі пункти самообслуговування є практично в кожному відділенні Приватбанку. Крім того, вони також є в магазинах, торгових центрах, центрах розваг і в інших відвідуваних громадських місцях. Така широка інфраструктура суттєво полегшує життя клієнтам банку.

ТСО створені для того, щоб здійснювати миттєві платежі різного роду. Ви просто віддаєте готівкові гроші терміналу, а він зараховує їх на певний рахунок. Це може бути не тільки пластикова кредитка, але і практично будь-які сторонні рахунки, аж до комунальних послуг.

Поповнення ТЗН з присутністю та без присутності картки

Операції з присутністю картки

Найчастіше пункти самообслуговування використовують саме для зарахування грошей на кредитку. Зробити це дуже просто. Зазвичай операція не займає більше однієї хвилини. Розглянемо інструкцію більш докладно:

  1. У будь-якому ТЗН Приватбанку авторізуємось і вибираємо меню «Поповнити картку»;
  2. Після того, як авторизація успішно завершилася, потрібно вставити картку;
  3. Ввести суму коштів для поповнення;
  4. Внести в пункт прийому готівку;
  5. Підтвердити суму на екрані і завершити операцію. Також бажано роздрукувати чек, який є підтвердженням того, що ви дійсно внесли гроші для зарахування на кредитку.

Зазначимо, що покласти валюту на картку можна як з її присутністю, так і без неї. Вище описаний спосіб поповнення з наявністю карти Приват. Другий спосіб розглянемо трохи пізніше.

Поповнення картки іншого банку

Поповнити через ТЗН можна не тільки приватівську кредитку, але і карту будь-якого іншого банку. Спосіб поповнення аналогічний. Важливим моментом у цьому випадку є розмір . Точного розміру комісії для всіх типів карт на жаль, ми не знаємо. Комісія буває різною в залежності від типу. При цьому вона буде вище ніж при поповненні картки Приват.

Поповнення за номером картки

Покласти гроші на картковий рахунок можна і за номером картки без її присутності. У такому разі інструкція буде практично аналогічною. Єдина відмінність – замість того, вставляти в ТЗН кредитку, потрібно ввести її номер. Ще один важливий момент – при поповненні картки без її присутності термінал попросить додаткову комісію у розмірі 2 грн.

детальніше про стягування плати за користування ТЗН читайте .

Поповнення інтернет-карти

Інтернет-картки " Приват теж легко поповнюються в терміналах аналогічним способом. Інтернет-карта є віртуальною, тому зрозуміло, що потрібно тільки ввести її номер на екрані терміналу.

Використовувати ТЗН в наш час не тільки вигідно, але ще і дуже зручні. Такі термінали дозволяють здійснювати миттєві операції для карток Приватбанку та інших банків України.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як покласти гроші на картку Приватбанку через термінал: з картою і без неї, інтернет-карти, карти інших банків