Як встановити форекс радник - покрокова інструкція

Установка радника форекс

Більшість початківців трейдерів чомусь асоціюють радники з чимось незбагненним. А насправді, навпаки, радник є просто стратегією при ручній торгівлі, але автоматизованої. Коли ручна стратегія торгівлі стає збитковою, то радник теж буде торгувати в мінус.

Як встановити форекс радник:

Крок 1. Викачуємо і встановлюємо терміналу Metatrader 4 з сайту Вашого брокера.

Крок 2. Часто, завантаживши архів з експертом вперше, користувач шукає файл .ехе , такий же, як при установці програм. Буває, такий файл надається продавцем, але він служить лише для розподілу файлів в папках. Ми будемо робити це самі. Частіше всього це буде файл самого радника (*.ех4 або *.mql), плюс бібліотеки або індикатори, файл налаштувань *.set.

Крок 3. Файл радника поміщаємо в каталог даних терміналу в папку MQL4experts. Для цього в терміналі вибираємо Файл -> Відкрити каталог даних. Коли папка відкриється, знаходимо в каталозі Experts розділ MQL4. Після копіюємо сюди файли наших радників. Далі закриваємо папку і примусово перезапускаємо МТ4.

Крок 4. Додаткові файли, якщо вони є, розподіляємо по папках каталогу Метатрейдер 4.
Файл .dll — бібліотека часто йде в комплексі з комерційним радником. Поміщаємо його в папку Каталог данныхMQL4Libraries
Шаблони налаштувань радника (.set) поміщаємо в Каталог данныхMQL4Presets
Буває, що з радниками в комплекті йдуть індикатори, які потрібні для роботи експерта. Індикатори завжди представлені файлами .mql або .ех4. Їх треба розмістити в папці Каталог данныхMQL4Indicators.

Крок 5. Відкриваємо торговий термінал і заходимо в Сервіс->Налаштування. Тут вибираємо вкладку Радники, після чого проставляємо галочки в графах дозволити автоматичну торгівлю і дозволити імпорт ULL. Натискаємо ОК.

Крок 6. Знаходимо вікно Навігатор. Якщо цього вікна немає, натисніть кнопку в верхній частині терміналу. Навпроти розділу Радники натискаємо плюс, представленого списку на заздалегідь підготовлений графік з таймфрейм і валютною парою, перетягуємо за допомогою миші радник, придатний для роботи Вашого експерта (він повинен вказуватися в описі).

Крок 7. У вікні налаштувань радника можна змінити параметри радника, припустимо, розмір торгового лота. Коли до торгового експерту додається файл із шаблоном налаштувань (.set), можна завантажувати даний шаблон, натиснувши кнопку Завантажити та вибором відповідного файлу. Після того, як свій шаблон налаштувань створений, натискаємо Зберегти.

Крок 8. Коли настройки змінені, натискаємо ОК. У правому верхньому куті графіка повинен з'явитися смайлик. Коли він посміхається – радник працює справно. Коли немає, потрібно зайти у вікно налаштувань. Для цього на графіку з радником потрібно натиснути правою кнопкою мишки і вибрати Радники->Властивості, відкрити вкладку Загальні і перевірити правильність постановки галочок (див. Крок 5) і, щоб вгорі терміналу кнопка «Авто-торгівля» була натиснутою, з зеленим значком.

установка-радник форекс

Крок 9. Ключові налаштування радника форекс.

Налаштування в основному виражаються в числах або як вкл./викл. При цьому Вкл. (включити) відображається як true, а Викл. (вимкнути) як false. Для різних радників характеристики параметрів будуть відрізнятися, але існують параметри, які будуть однаковими для більшості експертів:

  • MicroLots – вкл. і викл. (торгівля мікро-лотами)
  • Lots — величина торгового лота, який використовується радником
  • TakeProfit — рівень ціни в пунктах, при якій угода закриється з отриманням прибутку.
  • StopLoss — рівень ціни в пунктах, при якій угода закриється з отриманням збитку. Служить обмежувачем нашого збитку, якщо крива графіка піде в протилежну від очікуваної бік.
  • MoneyManagement — вкл. і викл. Якщо цей параметр увімкнено, радник сам визначить величину торгового лота.
  • MagicNumber – це код, згідно з яким радник буде визначати свої позиції. Служить ідентифікатором того, що саме ця операція відкрита саме цим радником. Не допускається, щоб на одному рахунку у двох радників був схожий magic, щоб виключити плутанину з ордерами.
  • Comment — це коментар до ордерами радника. Він потрібен для того, щоб при вивченні історії угод, легше відрізняти позиції радника від інших ордерів, які були відкриті іншими експертами або вручну.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як встановити форекс радник - покрокова інструкція