Огляд брокера Alpari – інформація, рахунки, відгуки.

alpari огляд брокера

Дата заснування бренду Alpari Limited — 1998 рік. Сам термін Альпарі означає точне відповідність ринкової ціни до номінальної вартості цінних паперів.

Для захисту інтересів трейдерів у 2004 році, за плідну участь Alpari, створюється Комісія з Регулювання Відносин учасників Фінансових ринків або КРОУФР. Альпарі вважається активним ініціатором створення Центру регулювання позабіржових фінансових інструментів і технологій або ЦРФИН. Завданням цього центру є створення надійних важелів регулювання позабіржових сегментів ринку Форекс, що сприяють його розвитку.

Компанією Alpari Limited надається доступ до світового валютного міжбанківського ринку всього світу, а постачальниками ліквідності є Currenex і Integral та інші. Альпарі-Україна і Альпарі-Росія тримають першість за розповсюдження своїх представництв в колишніх союзних державах.

ПАММ-рахунки Альпарі (Alpari PAMM)

Щаблі рейтингу ПАММ-рахунків Альпарі виконані для інвестора досить інтуїтивно:

 • рахунки виводяться з графіками у вигляді таблиць
 • можна вибирати параметри, що будуть виводитися в таблиці, і вже після цього проводити сортування по кожному з параметрів. З самого початку рахунки в таблиці вже відсортовані за рейтингом, але нагадаємо, що важливу роль відіграє не тільки рівень його прибутковості, але і вік.

За час свого існування ПАММ-система Альпарі придбала величезну кількість управляючих, якщо порівняти з іншими ПАММ-майданчиками. Приміром, зараз загальна чисельність ПАММ-рахунків, що беруть участь у рейтингу, перевищує 250, а повний список включає цифру в 10 разів більше. У зв'язку з цим, новачкам часто непросто знайти ПАММ-рахунок в Альпарі, щоб той виявився прибутковим.

Бінарні опціони Альпарі

Програма OptionTrader встановлюється на комп'ютер. Після запуску, вводяться дані про торгівельному рахунку і можна торгувати прямо з терміналу, вибудовуючи найскладніші фігури технанализа та індикатори. Загалом, маючи під рукою такий термінал, можна застосувати на біржі опціонів будь-яку зі стратегій Форекс, враховуючи і індикаторну.

Умови торгівлі бінарними опціонами з Альпарі:

 • — депозит — від 0$
 • — ставка — від 5$ для всіх опціонів
 • — прибуток — до 85%
 • — опціони – все
 • — служба підтримки — цілодобова
 • — кількість активів для торгівлі – 20 і більше (драг. метали і валюта)
 • — аналітика ринку — щоденна
 • — демо-рахунок без реєстрації
 • — база даних про трейдинге — на сайті
 • — висновок або поповнення коштів – протягом доби через пластикові картки, електронні платіжні системи і перекази
 • — комісія за виведення грошей і угоди — немає
 • — повернення — до 20%

Цей вид діяльності для компанії не є основним, але послуги вона надає якісні, періодично впроваджуючи нові заради того, щоб клієнтам працювалося комфортно. По торгівельним умовам Альпарі цілком порівнянна з конкурентами, а завдяки терміналу OptionTrader, Ви отримуєте можливість укладення пробних угод не реєструючись, а так само великий набір опціонів, що виділяє Альпарі серед інших брокерів.

Економічний календар Альпарі

Стежити за актуальною інформацією в економічній сфері досить зручно за допомогою календаря подій від FXStreet. Новини щодо всіх показників з поясненнями, дані про майбутніх публікаціях з економіки в світі, очікувані оцінки волатильності та інше буде не зайвим для будь-якого трейдера. Календар можна налаштувати під свої персональні переваги шляхом встановлення необхідних параметрів. Як і абсолютна більшість, аналітики компанії Альпарі користуються даними економічного календаря FXStreet при проведенні фундаментальної аналітики.

Щоб підвищити ефективність трейдингу на Форекс і бути максимально орієнтованим в гігантському потоці економічних новин потрібно:

 • вибрати часовий пояс, після чого ЕК FXStreet підлаштується під ваш час автоматично
 • визначити діапазон для дати (отримувати новини можна за заданий період)
 • вибрати країну, потім категорію і очікувану волатильність, після чого «відфільтрувати»

Відгуки про брокера Альпарі

По загальній кількості відгуків змагатися з Альпарі, напевно, не зможе жоден інший Форекс брокер. В більшості своїй відгуки від інвесторів і трейдерів позитивні, але трапляються і негативні, що пов'язані, в основному, з простою недосвідченістю самого трейдера. Так трапляється, коли людина пробує свої сили на Форексі, не маючи для цього ні найменшого багажу знань, а в своїх невдачах звинувачує брокера. Тому, перш ніж приступати до активної діяльності на даному терені, згадайте математику і прочитати гору літератури. Пропонуємо всім трейдерам, у коментарях до статті залишити свій відгук про Альпарі. Ваші коментарі стануть у нагоді починаючим трейдерам.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Огляд брокера Alpari – інформація, рахунки, відгуки.