Інвестиції в ПАММ рахунки - відгуки інвесторів і трейдерів

відгуки про паммКоментарів про призначених для інвестування рахунках на валютному ринку безліч. Одні відгукуються позитивно, інші стверджують, що всі ПАММ-рахунки – суцільний розлучення, обман і лохотрон. Найчастіше негативні відгуки чути від інвесторів, які здійснюють досить типові помилки, використовуючи систему довірчого управління. Отже, що не варто робити інвесторам, щоб не псувати карму технологій?

Типові помилки інвесторів в ПАММ рахунки:

  • Вибір невідповідного або недосвідченого керуючого. Перш ніж вкладати свої гроші в руки трейдера, потрібно уважно вивчити його позиції в рейтингах і стратегію.
  • Ігнорування ризиків. Вивчення одних тільки дані про прибутковість не принесе користі. Необхідно вивчати і ризики інвестування.
  • Неправильне управління інвестиційним портфелем. Новачки в інвестуванні часто неправильно розподіляють своє фінансування. ПАММ-рахунки нічим не відрізняються від кошики, в яку, згідно приказці, класти всі яйця відразу не варто.

ПАММ-рахунки: голі факти

Представляємо вам підбірку фактів про ПАММ-рахунках всіх форекс-брокерів, достовірність яких ви можете перевірити самостійно, вивчивши кілька респектабельних джерел.

  • Сьогодні знаходиться понад $100 000 000 інвестованих коштів.
  • Загальна прибуток від інвестицій перевищує $5 000 000.
  • В базі інвесторів значиться як мінімум 150 000 інвесторів.
  • найнадійніші рахунку видали понад 100 % доходів за останні 2 роки.
  • Досвідчені інвестори в середньому отримують 40-60 % прибутку в рік. Якщо не вірите, поцікавтеся у них самі.

Інвестиційні портфелі

Статистика прибутковості ПАММ-рахунках відкрита погляду кожного цікавиться. Вивчіть ці дані самостійно, щоб переконатися в тому, що деякі інвестори при грамотному підході отримують річні доходи набагато вище середнього відсотка.

Хоч всі дані знаходяться у відкритому доступі, негативні відгуки про ПАММ-рахунках продовжують потрапляти погляду. В основному їх залишають незадоволені новачки, заздрісні конкуренти або звичайні спамери.

ПАММ-рахунки: правда про систему

Найбільш часті з усіх негативних відгуків про довірчому управлінні свідчать про те, що все це просто лохотрон. На жаль, назвати таку концепцію неправильною ніяк не можна. Проблема в тому, що держава не контролює Форекс-сферу належним чином, тому в країнах СНД періодично зустрічаються шахраї, що прикриваються дилінговими центрами.

Однак більша частина брокерів все-таки не шахраї і не брехуни. Справжні ПАММ-рахунки являють собою сучасну технологію взаємодії з інвесторами і активно використовуються по всьому світу. Щоб не потрапити в руки шахраїв, перед початком роботи в системі слід досконально вивчити достовірність вибраної торгової площадки і статистики. Брокер «Альпарі» в даний час, мабуть, найбільш переконлива майданчик, а статистика його ПАММ-рахунків може бути з легкістю підтверджена.

Сама система ПАММ-рахунків побудована з мінімальним ризиком обману інвестора. Вкладені кошти завжди знаходяться на особистому рахунку, керуючий якого отримує доступ тільки на ведення торговельних операцій. Крім господаря рахунку ніхто не може вивести з нього гроші.

От і поміркуйте: ризик в технології мінімальний, отже, за шахрайство може відповідати тільки компанія, що надає сервіс. Зовсім неважко визначити таку недобросовісну компанію.

Як виявити шахрайський дилінговий центр або форекс брокера?

Оборот торгівлі

Надійні центри не стануть ховати статистику своєї торгівлі. Найнадійнішими по цьому параметру вважаються великі компанії з великим торговим оборотом. В середньому у добросовісної, популярною і великої майданчики місячний оборот вимірюється мільярдами доларів.

Філії

Серйозні брокерные центри, безсумнівно, мають регульовану яким-небудь державою гілку. Припустимо, у Великобританії. Всі операції проводяться під наглядом уряду країни. Публічних рахунків в такому центрі не знайти, але наявність ліцензії регулятора з заходу говорить про те, що брокера ретельно перевірили.

Партнерство

Російський Форекс поки не отримав статус регульованого державою. Це сумно, але не надто трагічно. Адже існують спеціальні організації, контролюючі учасників ринку, що поєднують різні центри і влаштовують незалежні експертизи. Основна з них – ЦРФИН. Членство в цій організації буквально кричить про серйозність і надійності торговельного майданчика, адже її постійно піддають перевірок.

Розвиток

Створення ПАММ-рахунків – надто дорога радість для шахраїв, не кожен з них має на це кошти і час. Це тривалий і складний технологічний процес, що вимагає чимало сил. Тому якщо у вибраного вами брокера помітно розвиток ПАММ-рахунків, значить, компанія досить велика, має на це кошти і планує довгострокову діяльність.

Авторитетність

Компанії, заслуговують хорошу репутацію, зазвичай мають кілька філій, що працюють не перший рік, ведуть активність – повідомляють новини, розголошують досягнення. Призи, премії та різні рейтинги зовсім не говорять про респектабельності брокера, тому їм не надто довіряйте. Краще вивчіть форуми і незалежні спільноти: та компанія, яку більше обговорюють, виявиться найбільш стоїть.

Відгуки про ПАММ-рахунках

Що ні говори, а без відгуків жоден вибір не обходиться. Прислухатися до думки про компанію досвідчених інвесторів і трейдерів дуже корисно, особливо якщо відгук конструктивним і має в собі перевірені факти. Шкода, що сьогодні дуже важко відрізнити справжні відгуки від «куплених» і залишених тими, хто жодного разу з торгівлею не стикався. Цитуємо для порівняння:

«Ну я б вам не радив взагалі зв'язуватися з ПАММ рахунками, думаю навіть індекси такі ж невдалі вкладення як і памм. Взагалі, я думаю довірче управління на форексі все лохотрон, так як ДЦ — це кухні. Але я працюю з ними все одно як трейдер, а не як інвестор. Для трейдингу вони хороші, а для інвестування Форекс ні в якому разі не радив би. Ну якщо хочете, то почніть з 100 баксів)) Через місяць відпишіть що до чого».

Це повідомлення з форуму для трейдерів. Досить неконструктивний негативний відгук, викликає сумніви. Наступний відгук аргументований. Все розкладено по поличках, з подробицями:

«Перш ніж закинути 3000$, почитав відгуки про брокерів, чим більше читав, тим більше розчаровувався ,але все - таки вирішив ризикнути, вибрав Альпарі, тому що компанія давно на ринку. Тепер можу засвідчити, я віруючий і брехати не буду. Робота мт4 дуже хороша, термінал не висне, порівнював з ін. зарубіжними ДЦ, котирування ходять поруч. Гроші закидав через картку і в офісі. Висновок перший 350$,потім 190 і 110, на картку Сбербанка, швидко і оперативно протягом одного, максимум 2 дні. Дуже сподобався особистий кабінет , ним зручно користуватися. Висновок: торгувати з Альпарі можна. Заробляти на форексі можна, якщо є хороша ТЗ, якщо ризикувати не більше ніж 2-5% від депо, заходити на ринок тільки в Європу, один, максимум 2 рази, то торгувати можна довго. Наприклад, прибуток за чотири дні у мене склала 650$,в день відкривав одну операцію, в п'ятницю не торгував, потрібно відпочити. В понеділок зі свіжою головою можна почати нову торговельну тиждень. Альпарі, велике вам спасибі. Моя мрія починає збуватися!»

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Інвестиції в ПАММ рахунки - відгуки інвесторів і трейдерів