Куди можна вкласти гроші Webmoney під відсотки

webmoney під відсоткиБагато сучасні люди воліють заробляти в Інтернеті – для цього не потрібна наявність диплома і стажу. Все, що потрібно – це бажання працювати, наполегливість і час.

Оплата в Інтернеті найчастіше здійснюється електронними грошима, а найбільш популярна платіжна система WebMoney. Якщо ви зацікавлені не тільки в отриманні заробітку, але і в збільшенні доходу, то питання, куди вкласти гроші WebMoney під відсотки, що є для вас вельми актуальним.

найпростіший, але не найвигідніший спосіб – це ліміти довіри (кредитна лінія в WebMoney). Ви даєте свої гроші в кредит якоїсь компанії або приватній особі під відсотки, при цьому самостійно визначаючи термін кредиту і процентну ставку. Але, по-перше, ваш позика може виявитися незатребуваним, і ніякого прибутку ви не отримаєте. А по-друге, на процентну ставку дуже впливає коливання курсу долара.

Можна почати співпрацю з компанією, яка пропонує інвестувати електронні гроші під відсотки. Але в цьому випадку існує ризик зв'язатися з шахраями, які просто не повернуть гроші, або потрапити на фінансову піраміду. Якщо процентна ставка прямо залежить від кількості партнерів, залучених вами – це перша ознака замаскованої піраміди. В цьому випадку гроші не працюють, а надходять тільки від новоприбулих вкладників. Тому, перш ніж довіряти свої заощадження якої-небудь компанії, проведіть серйозне дослідження її діяльності, щоб уберегтися від ризику.

А можна вкласти гроші WebMoney в довірче управління на ринку Forex – міжнародному валютному ринку. Досвідчений трейдер здатний заробити великі гроші на постійних коливаннях курсу валют, але для здійснення біржових операцій йому потрібні гроші. Професіоналізм трейдера і ваші заощадження WebMoney здатні приносити відчутний щомісячний дохід, при цьому ви практично нічим не ризикуєте завдяки ПАММ-рахунками – модулів управління процентним розподілом.

ПАММ-рахунки дозволяють інвесторам стежити за діяльністю трейдера і отримувати об'єктивні дані про укладені ним угоди та прибутки/збитки. Уклавши договір (оферту), ви визначаєте всі умови майбутнього співробітництва з керуючим:

1. Відсоток винагороди трейдера (як правило, це близько 50%).

2. Сума початкового депозиту.

3. Термін зняття грошей.

4. Варіанти поповнення вкладу (строки та суми).

5. Можливість реінвестування відсотків (отримана прибуток додається до депозиту і відсотки нараховуються на збільшену суму).

Гарантами того, що вас не «кинуть», виступає, по-перше, наявність власних коштів управителя на ПАММ-рахунку, а, по-друге – відсутність прямого доступу трейдера до ваших грошей, т.тобто у нього не вийде забрати гроші і зникнути.

Звичайно, будь-яке інвестування пов'язане з певним ризиком, і довірче управління також не є винятком. Але якщо ви серйозно налаштовані на отримання грошей, довірче управління стане вашою першою сходинкою на шляху до фінансового благополуччя.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Куди можна вкласти гроші Webmoney під відсотки