Як створити гаманець Webmoney - покрокова інструкція

WebMoney визнана кращою системою електронних онлайн-платежів. Редакція PaySpace Magazine розповість, як створити гаманець WebMoney. І допоможе розібратися з його можливостями.

webmoney

Функціонал гаманців Webmoney різноманітний. Через свій аккаунт можна миттєво отримувати і відправляти грошові перекази, виставляти рахунки, брати гроші в кредит, а також оплачувати близько 20 категорій послуг. Якщо ви ніколи не працювали з WebMoney — пропонуємо почати знайомство з системою зі стандартного гаманця Keeper Standard, який працює через браузер.

Як створити гаманець WebMoney Keeper Standard:

#1

Зайдіть на сайт платіжного сервісу і натисніть на кнопку «Зареєструватися» у верхньому правому кутку. Процедура створення облікового запису проходить у 4 етапи і займає не більше 10 хвилин.

#2

Введіть номер телефону, на який потім прийде пароль для підтвердження аккаунта.

Як створити гаманець Webmoney

#3

Продовжуйте вводити персональні дані — дату народження та електронну адресу (обов'язково чинний для підтвердження реєстрації). Також вкажіть контрольне запитання-відповідь для екстреного відновлення доступу до системи.

Як створити гаманець Webmoney

#4

Наступний крок реєстрації — перевірка номери мобільного телефону. Потрібно відправити SMS-повідомлення на один з вказаних номерів з запропонованим текстом. Його можна не передруковувати. Достатньо відсканувати QR-код прямо з екрану монітора і смартфон сам створить SMS. Після відправлення повідомлення, залишайтеся на цій сторінці.

Як створити гаманець Webmoney

#5

Через кілька секунд на ваш телефон прийде повідомлення з кодом. Введіть його у відповідне поле внизу екрану.

Як створити гаманець Webmoney

#6

Процес створення гаманця в WebMoney практично завершено. Потрібно придумати пароль і ввести цифри з картинки щоб підтвердити, що ви — не робот.

Як створити гаманець Webmoney

#7

Тепер підтвердіть аккаунт через зазначений раніше e-mail. На нього надійде повідомлення з гіперпосиланням. Перейдіть по ній та введіть пароль, який ви придумали в самому початку. Якщо воно не відкрилася — використовуйте перевірочний код.

Як створити гаманець Webmoney

Тепер ваш обліковий запис Webmoney підтверджена!

Як створити гаманець Webmoney

#8

облікового запису можуть зберігатися відразу кілька гаманців в різних валютах. Для початку створіть акаунт у гривні. Для цього відкрийте список і знайдіть гаманець з позначкою WMU.

 

Як створити гаманець Webmoney

#9

Поки у вашому гаманці немає коштів. Поповніть його за допомогою банківської карти або рахунку. Також можна внести гроші на рахунок готівкою через термінал, або запросити в іншого користувача системи. Тепер ви один із 30 млн. користувачів системи з різних країн світу.

Як створити гаманець Webmoney

Дивіться також:

Більш просунуті користувачі можуть управляти акаунтом з комп'ютера, встановивши спеціальну програму.

Читайте також:

Як здійснювати платежі через PayPal — покрокове керівництво


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Як створити гаманець Webmoney - покрокова інструкція