Чому не можна заробити на Форексі?

Поряд з даними про отримання хороших прибутків з допомогою Форекса, в Інтернеті є багато історій трейдерів-невдах, які спробували заробляти на Форексі і після перших же збитків пішли, увірувавши, що тут заробити можна. Крім того, деякі непосвячені люди впевнені, що заробіток на Форексі або неможливий, або доступний тільки фінансовим геніям. Розглянемо основні міфи про те, чому не можна заробити на Форекс.

1. Трейдинг – це гра, як в казино.

Якщо з таким переконанням прийти торгувати на валютний ринок Форекс, ви практично приречені на провал. Не можна заробляти на коливаннях курсів валют, роблячи ставку тільки на «авось». Заробіток на Форекс залежить не від везіння і удачі, а від розрахунків та вміння передбачити результат тих чи інших ситуацій. Найпростіший приклад – теракти 11-го вересня в США, після яких долар різко впав на кілька відсотків.

2. Для валютної торгівлі життєво необхідно економічна освіта

насправді, багато хто трейдери не мають диплома про закінчення економічного факультету, але це не завадило їм стати справжніми професіоналами своєї справи і заробити чималі статки завдяки проведенню торгових операцій на Форекс. Існує величезна кількість спеціальних навчальних курсів і методик, за допомогою яких будь-який новачок зможе швидко освоїтися і укладати дійсно вигідні торговельні угоди.

3. Щоб заробити на Форекс, потрібен великий стартовий капітал.

Цей міф не має нічого спільного з дійсністю, так як можна почати заробляти на Форекс, маючи всього 10$. Звичайно, чим більше коштів ви пустите в оборот, тим більшим буде прибуток, але стартовий капітал може бути зовсім невеликим.

4. Валютний ринок – це лохотрон і обман, оскільки багато людей пишуть про те, що понесли збитки, спробувавши заробляти на Форекс.

Валютний ринок – це можливість заробити великі гроші, пов'язана з певним ризиком. Звичайно, якщо ви ризикнете усіма заощадженнями, не маючи при цьому ніякого досвіду і не розбираючись в нюансах проведення фінансових операцій, можете втратити все. Але якщо ви налаштовані на отримання прибутку серйозно і прикласти певні зусилля для того, щоб «зрозуміти» в усі тонкощі отримання заробітку на Форексі, успіх вам забезпечений. На жаль, люди схильні вірити швидше поганий інформації, ніж гарною. Саме час позбавитися від стереотипів і звертати увагу на відгуки тих, хто «прогорів», а тих, хто отримав і отримує солідний прибуток завдяки Форексу.

Якщо ж ви сумніваєтеся у своїх трейдерських здібностях, скористайтеся послугою довірчого управління. В цьому випадку вам не потрібно буде самостійно вникати у всі складнощі проведення торгових операцій. Все, що від вас буде потрібно, – це знайти професійного трейдера і, довіривши йому частину своїх заощаджень, покластися на його майстерність і професіоналізм. Трейдер буде здійснювати торгові операції, заробляючи на зниженні та підвищенні курсів валют, а ви будете отримувати прибуток від успішних угод.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Чому не можна заробити на Форексі?