Кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

кредит без довідки працевлаштування київГроші у позику від банку потрібні не тільки тим, хто давно працює на своєму основному місці роботи, але і офіційно не працюють. Та ось біда – кредитні організації вперто не хочуть йти назустріч таким позичальниками, відмовляючи один за іншим. Як же вчинити людині, якій терміново потрібні гроші, а взяти ніде? Існує можливість все-таки взяти кредит без працевлаштування, і деяким це вдається.

насправді банки зацікавлені в залученні нових клієнтів і самі готові шукати їх скрізь, де тільки можна. Для цього створюються спеціальні центри, де працівники денно і нощно проводять обзвон потенційних позичальників. Але вони і сумніваються в кожному з них, що теж можна зрозуміти – адже кредитна організація ризикує своїми засобами і планами. Тому, якщо ви хочете отримати позику, але доказів вашої платоспроможності практично немає, ваше завдання – переконати банк у тому, що ви дійсно можете і хочете виплатити ті гроші, які візьмете.

Варіант перший: довідка від роботодавця

Якщо ви дійсно працевлаштовані, але працюєте неофіційно, то можна досить просто домовитися з роботодавцем про те, щоб він видав вам довідку про те, що ви у нього працюєте. Для нього це нічого не варто. Єдиний мінус у тому, що він дізнається про ваші плани, але мінусом це можна вважати лише в тому випадку, якщо ви хотіли зберегти все в таємниці.

Видана папір зовсім необов'язково повинна бути довідкою. Це може бути копія документа, що підтверджує те, що вас взяли на роботу в даній організації. У цьому випадку на ній повинна стояти дата прийому, і дуже бажано, щоб термін був більше півроку. Більшість банків відмовляють тим, хто ще не може похвалитися таким стажем на тому місці, де в даний момент працює.

Довідка або інший подібний документ буде відмінним додатком до паспорта, коли ви підете подавати заявку. Перед цим краще зателефонувати банки, щоб даремно не ходити туди, де вимагатимуть 2-ПДФО або ще якісь серйозні підтвердження ваших слів.

Варіант другий: дзвінок роботодавцю

Зараз дуже багато кредитні організації змирилися з тим, що у більшості потенційних позичальників немає офіційного працевлаштування. Тому часто вони охоче йдуть назустріч таким клієнтам – кредит готівкою київ готовий видати дуже і дуже багатьом бажаючим. Але хоча б якесь підтвердження повинно бути.

Якщо сума бажаного кредиту невелика, то можна звернутися в організації, які видають позику за одним паспортом. При дзвінку в їх офіс ви, швидше за все, почуєте про те, що потрібен ще й додатковий документ, наприклад, страхове свідоцтво (СНІЛС) або ІПН. А коли прийдете, дізнаєтеся, що тепер треба назвати не тільки організацію, в якій ви працюєте, але і номер телефону роботодавця. Йому вони подзвонять прямо при вас, щоб перевірити надану інформацію.

Звичайно, якщо шеф не буде готовий до такої розмови, візит у банк може закінчитися нічим. Та й на роботі можуть бути проблеми, якщо менеджер зателефонує в самий невідповідний момент. Адже поганий настрій потім виллється на вас, особливо якщо начальник – чоловік строгий. Тому слід попередити його про те, що намічається дзвінок, а також вибрати час, коли він максимально вільний.

Деякі люди йдуть на досить ризикований крок. Будучи непрацюючими, вони домовляються з кимось із знайомих, щоб той взяв трубку і відповів від імені неіснуючого начальника. Даний крок найчастіше закінчується повним провалом. Адже у менеджера перед очима величезна база даних.

Як тільки ви назвете місце роботи, у нього з'явиться адреса і телефон цієї організації. Менеджер може не запитати телефон, а просто подзвонити за того, що вказано. Зрозуміло, що там його чекає відповідь, що про вас ніхто ніколи не чув. Якщо названої фірми просто не існує, то це піде в мінус потенційному позичальнику і шанси на отримання грошей відразу зменшаться. Словом, тяганина ще та...

Варіант третій: створіть собі кредитну історію

кредит готівкою без офіційного працевлаштування київ готовий, здається, надати кому завгодно – настільки банки зацікавлені в клієнтах. Але трапляється, що пройдено вже з десяток-інший організацій, а відповідь все та ж: «ні».

Якщо ваш випадок саме такий, то причин може бути трохи:

· у вас занадто багато поточних витрат, в тому числі вже наявних позичок;

· погана кредитна історія;

· вам не довіряють, тому що історії просто немає, а хорошої зарплати або вселяють довіру даних про роботі не є;

· ваші близькі родичі в чорних списках всіх банків.

Опустити руки можна хіба що в першому випадку, хоча і тоді є варіант – просто почати заробляти трохи більше або представити банку доказ, що у вас з'явився додатковий дохід. В інших випадках, якщо є трохи часу на те, щоб почекати, можна створити собі гарну кредитну історію. Для банків вона починає вважатися позитивною, коли клієнт (нехай навіть чужий) протягом 2-3 місяців справно сплачує обов'язкові платежі.

Замкнене коло? Не завжди. Багато магазинів, особливо ті, що торгують побутовою технікою, згодні давати товари в кредит. Отримати таку позику набагато простіше, ніж звичайне. Швидше за все, ви отримаєте згоду вже в першому магазині. Річ можна придбати дешеву, а вже через три місяці банки почнуть самі пропонувати взяти у них гроші. Тому що кредитна історія – найважливіший критерій вибору.

Варіант четвертий: «липові» довідки

Також існують організації, які допомагають взяти кредит тим, хто не працює, не влаштований офіційно і т.д. Найчастіше це власники яких-небудь крамниць. Вони оформляють вам заявку для банку, ви нібито купуєте у них щось. Банк, у свою чергу, погоджується на товарний кредит. Гроші перераховуються вам, а компанія забирає свій нескромне відсоток – від 10 до 25 % в середньому.

В результаті переплата виходить просто величезною. Тому що:

— ставка на товарні позички часто завищена;

— як невідомому по надійності вам дадуть суму по дорогому тарифом;

— ви відразу втратите частини грошей з-за комісії «помічника».

чи Варто вплутуватися в такі справи, вирішувати вам. Ймовірно, краще скористатися третім варіантом, взявши товарний кредит. В крайньому випадку ви продасте його і все одно отримаєте більше грошей, ніж при роботі з посередниками.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві