Банки України: Кредити готівкою без довідки про доходи

кредит готівкою українаСьогодні кредитування в Україні дуже поширене. Те, що оформити кредит готівкою можна тільки з офіційними пристроєм – міф. І в цій статті представлені реальні докази.

Можна отримати грошовий кредит в Україні без офіційного працевлаштування? Можна. Якщо знати, де і як.

Кредит без офіційного працевлаштування та довідки про доходи

Українські банки (втім, як і всі інші) працюють в умовах жорсткої конкуренції і, природно, хочуть, щоб їх кредитна політика була привабливою для клієнтів. Один з інструментів такої політики – кредит готівкою без довідки про доходи, Україна та її банки сьогодні активно працюють в цьому напрямку. Видача кредитів без підтвердження доходів, а отже, і без довідки про офіційне працевлаштування клієнта не проблема на сьогоднішній день.

Оформлення кредиту в цьому випадку зводить до мінімуму всі формальності. Часом настільки, що отримати гроші можна в той же день, коли була подана заявка в банк. Тобто позичальник без зволікання може почати оформлення документів, необхідних співробітникам банку для того, щоб видати гроші на руки або зарахувати їх на кредитну карту.

Проте банки не займаються благодійністю. У всякому разі, при видачі кредитів. Але якщо мова йде про таку можливість, як кредит готівкою без довідки про доходи, Київ займає перші позиції в рейтингу найактивніших міст. За отримання грошей у позику без довідки про доходи клієнтам доводиться задовольнятися або більш високою процентною ставкою або сумою кредиту менше тієї, на яку вони розраховували.

Втім, щоб не отримати, разом із кредитом ще й додаткове обтяження, потрібно тримати вухо гостро, а саме: домогтися від співробітників кредитної установи максимально повної інформації, в т. ч. про всіх (!) платежі у зв'язку з отриманням кредиту, його обслуговуванням і погашенням. Якщо ж є варіанти, потрібно з допомогою кредитного калькулятора вибрати той, за яким переплата за щомісячного платежу за кредит буде мінімальною.

Основні умови кредитування

Якщо говорити про вимоги до позичальників, що бажають отримувати кредити готівкою, Україна і працюючі в ній банки в основному можуть дати таку можливість лише того, хто є громадянином України, досяг 21-річного віку або ще не досяг 55 і 60 років (відповідно для жінок і чоловіків), має мінімум шість місяців безперервного трудового стажу та укладає договір кредитування не більше ніж на п'ять років.

Однак слід мати на увазі, що банк може додати в цей список пару своїх пунктів. Наприклад, з позичальника можуть зажадати документи на нерухомість (будинок або квартиру) або закордонний паспорт, щоб переконатися, що клієнт нещодавно перетинав кордон (це, мовляв, підтверджує кредитоспроможність клієнта).

Але найкраще в банках належать до тих кредитополучателям, які мають свій бізнес (звичайно, якщо він приносить хороший дохід) або кілька банківських рахунків з пристойними сумами. Ось тільки питання: чи потрібен кредит такому позичальнику, якщо він може придбати все необхідне і без нього? Втім, ситуації різні бувають.

А ось відмовити в отриманні кредиту банк може не тільки якщо позичальник не підходить хоча б під один пункт обов'язкових умов, але і якщо мав проблеми з органами правопорядку і банками з-за недотримання договорів за кредитами, в т. ч. був учасником судового розгляду.

Що вибрати: кредит готівкою або кредитну карту?

Практично всі банки України на сьогоднішній день надають своїм клієнтам можливість вибору – або взяти кредит готівкою з умовою його погашення частинами, або оформити кредитну карту для постійного використання.

Що краще – це індивідуальний вибір кожного. Якщо ви одного разу наважилися на якусь покупку і у вас не вистачає грошей або вам потрібна певна сума для здійснення давньої мрії, але ви не є прихильником ласку грошей в загальному і не бажаєте зв'язувати себе путами кредитного договору надовго, то, безсумнівно, ідеальний вибір для вас – це кредит з умовою погашення його частинами і бажано з можливістю дострокової виплати.

Якщо ж вам час від часу потрібні додаткові кошти і ви не зневажаєте позичати для того, щоб швидше здійснити свої плани, то кредитна картка для постійного користувача – це як раз, то вам потрібно. В даному випадку клієнт має повне право знімати і класти гроші на поточний рахунок хоч щотижня.

Як вибрати вигідні умови?

Для того щоб бути впевненим у своєму виборі і не помилитися з рішенням, важливо перш за все порівняти суми переплат в різних українських банках.

Давайте розглянемо приклад на умовах найпопулярніших банків України. Припустимо, що позичальник бажає отримати кредит на суму 5 000 на термін 12 місяців – природно, без довідки про доходи. Скільки ж позичальникові доведеться переплачувати і існує додаткова разова комісія?

Банк і кредитна
програма
Разова комісія Щомісячний платіж Переплата
Альфа-Банк
Кредит готівкою
Без відсотків 55 днів
Кредитний ліміт — до 75.000 грн
0 грн 535 грн 1 423грн
Ідея-банк
Кредит готівкою
Сума кредиту 500 — 50 000 грн.
Можливо неофіційне працевлаштування
0 грн 563 грн 1 756грн
Ренесанс
Кредит «Міні Макс Лояльний»
0 грн 566 грн 1 792грн
Кредобанк «Мій гаманець Максі» 0 грн 599 грн 2 185грн
Кредобанк Стандарт без довідки про доходи 200 грн 617 грн 2 600грн
Всеукраїнський Банк Розвитку Швидкі гроші 500 грн 617 грн 2 900грн

Можливі каверзи кредитів

Кредитний договір, у тому числі і без офіційного працевлаштування, може мати приховані умови. Тому потрібно бути гранично уважним і ретельно вивчити договір перед тим, як отримати кредит готівкою:

— перед тим, як підписувати договір, слід обов'язково вивчити його від кірки до кірки, а також почитати відгуки клієнтів на форумі банку;

— обов'язково з'ясувати можливість дострокового погашення кредиту (можна чи не можна?);

— вивчити пропозиції кілька банків і побувати в кожному їх них, щоб порівняти пропозиції;

— уникати банків, які пропонують кредити з незвично низькою процентною ставкою: за цим напевно криються приховані відсотки або інші невигідні умови кредитування.

Втім, іноді можна поторгуватися: вказати на сумнівні пункти банку (іноді він може піти на поступки) або відмовитися підписувати договір (у деяких банках після цього все-таки йдуть на поступки).

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Банки України: Кредити готівкою без довідки про доходи