Дають банки кредит готівкою в Харкові без довідки?

харків кредит готівкоюДля бажаючих отримати кредит готівкою Харків пропонує кілька варіантів. Який варіант вибрати, залежить від того, яка конкретно сума вам потрібна. Якщо ви просто хочете перехопити тисячу гривень до зарплати, то не варто звертатися в банки і витрачати час на заповнення величезної кількості папірців. Простіше буде звернутися в фінансову організацію, яка видає своїм клієнтам невеликі суми на невеликі терміни. Однією з таких організацій є «Швыдкогроши», де можна взяти суму до трьох тисяч гривень на термін до двох тижнів, надавши тільки паспорт і код. Якщо до моменту, коли гроші потрібно повертати, потрібну суму ви віддати ще не можете, можна скористатися пролонгацією договору, сплативши лише відсотки.

Якщо сума потрібна більш значна, тоді по-любому потрібно звертатися в банк. Оформити кредит без довідки про доходи Харків дає можливість в декількох банках, проте сума, на яку може розраховувати позичальник, буде обмежена. Наприклад, на сьогоднішній день найбільшу суму в кредит без надання довідки про доходи можна отримати у відділенні банку «Ренесанс», «Альфа-банку» і «Дельта-банку». Ці банки пропонують до 50 000 гривень готівкою. Трохи меншу суму до 30 000 гривень, які можна оформити в банку «ОТП» і в банку «Платинум». У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією, яка склалася в Україні в останні місяці, багато банків знизили свій поріг кредитування до максимально можливої суми в 20 000 гривень. Таку суму можна отримати в кредит у відділеннях банку «Креді Агріколь» і «Імекс».

При оформленні кредиту готівкою без довідки про доходи у відділенні будь-якого банку будьте готові до того, що вас будуть детально розпитувати про теперішньому місці роботи. Ви повинні будете надати код ЄДРПОУ організації, в якій працюєте, її адреса і стаціонарний телефон. Також вас можуть попросити назвати прізвище, ім'я та по батькові вашого керівника та надати мобільний телефон кого-небудь із співробітників. Зазвичай банк приймає рішення про можливість видачі кредиту, що звернувся до нього клієнту за пару годин, але іноді ця процедура затягується на добу.

Якщо ви обійшли вже кілька банків і вам відмовили з незрозумілої причини, можна спробувати звернутися до кредитних брокерів. Наприклад, «Кредит Центр» надає послуги кредитування як за рахунок власних коштів, так і є посередником між клієнтом і банком. Робота фахівців цієї організації полягає в тому, що вони заповнюють разом з клієнтом анкету-заявку, яку потім розсилають по банкам, які є їх фінансовими партнерами. Таким чином, клієнт економить свій час на походи по банкам, а правильно заповнена анкета дає йому більше шансів отримати кредит. Між клієнтом і кредитним брокером укладається договір на надання послуг, згідно якого у разі отримання кредиту клієнт зобов'язується виплатити брокеру суму комісії, яка вказана в договорі. Зазвичай ця комісія коливається від 15 до 25 відсотків суми кредиту. Природно, якщо брокери не знаходять банк, згоден видати клієнту кредит, їх послуги залишаються неоплаченими.

Ще одним закладом, де можна отримати швидкий кредит готівкою, є ломбард. Під заставу золота або техніки і по пред'явленні паспорта та ідентифікаційного коду вам можуть моментально видати обумовлену суму. Однак оціночна вартість предмета, який ви вирішили віднести до ломбарду, складе приблизно половину від його справжньої вартості. Тому якщо ви не впевнені, що цієї суми вам вистачить на рішення ваших проблем та по закінченні договору ви зможете без проблем викупити предмет застави, то з ломбардами зв'язуватися не варто. Залишити предмет застави в ломбарді вам буде шкода і ви щоразу будете продовжувати договір, сплачуючи відсотки, які є досить значною сумою. Так що в такому разі простіше буде продати що-небудь, чим нести його в ломбард.

Як бачите, існує кілька способів розжитися грошима в потрібний момент, однак краще все-таки не влазити в зайві борги, а намагатися жити за коштами.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Дають банки кредит готівкою в Харкові без довідки?