Де видають кредит готівкою без довідки про доходи в Миколаєві?

миколаїв кредитКредит готівкою в Миколаєві можна взяти в будь-якому банку. Все, що потрібно від вас – прийти у відділення з невеликим пакетом документів і оформити кредит, подавши на розгляд банку заявку.
У співробітників банку можна проконсультуватися щодо умов видачі і погашення кредиту. Так як умови кредитування відрізняються, ви можете відвідати кілька банків, а після, ретельно все обміркувавши, прийти безпосередньо для оформлення позики.

Що потрібно для отримання кредиту готівкою в Миколаєві?

Перш ніж видати гроші, банк буде перевіряти ваші дані. Це природно, адже видача кредитів пов'язана з певними ризиками. Також банк буде вимагати дотримання вікового цензу та реєстрації місця проживання.
Що стосується віку, то для всіх банків немає єдиної умови – одні надають кредити тільки з 25 до 70 років, інші – з 21 до 60 років і т. д. Головне, щоб людина була працездатного віку чи отримував пенсію. З приводу реєстрації однозначно, позичальник повинен бути резидентом тільки України.

Як проходить процес оформлення кредиту готівкою?

Вся процедура оформлення, починаючи від того моменту, коли ви переступили поріг відділення банку і закінчуючи тим, коли вийшли звідти з необхідною сумою, як правило, триває не більше 2-3 годин. З собою потрібно мати паспорт та довідку з номером ідентифікаційного коду. Заявка на надання в користування кредитних коштів заповнюється безпосередньо у банку.

В даний час банки дають кредит без довідки про доходи в Миколаєві та поручителів. Звичайно, якщо мова не йде про іпотеку, автокредитом або позику на більшу суму. Після реєстрації вашої заявки, відбувається перевірка особистих даних позичальника. Цей момент найбільш тривалий. Втім, якщо у вас вже були успішно погашені кредити, справа піде швидше – хороша кредитна історія може скоротити процес оформлення буквально до декількох хвилин. Бувають, звичайно, випадки відмови у наданні позикових коштів, але це трапляється вкрай рідко. В основному результат позитивний, і гроші можна отримати в касі.

Банки Миколаєва, до яких варто звернутися:

  • РеннесансКредит
  • АльфаБанк
  • Platinum
  • Дельта Банк
  • PrivatBank
  • OTP Банк
  • Банк Михайлівський

Альтернативний спосіб отримання кредиту без довідки про доходи в Миколаєві

Підходить цей спосіб для тих, хто «дружить» з Інтернетом. На сайті будь-якого банку можна пройти процедуру оформлення кредиту онлайн.
У цьому випадку заявка заповнюється в електронному вигляді і одним кліком відправляється в банк. Протягом декількох хвилин з вами зв'яжеться співробітник по роботі з фізичними особами потім, щоб уточнити умови кредиту і відповісти на можливі запитання. Після вирішення всіх необхідних моментів завершується процес реєстрації і залишається тільки чекати відповіді банку. У разі позитивного результату справи ви можете тут же вирушати у відділення готівкою за кредитними коштами, не забувши взяти з собою документи.

Звичайно, потрібно розуміти, що кредит видається готівкою не просто так – за користування цими грошима потрібно буде заплатити певну суму. Ця сума називається відсотковою ставкою. В банках вона буває різною і може залежати від суми кредиту, періоду, на який він оформляється, і т. д. Це слід враховувати при виборі умов кредитування.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Де видають кредит готівкою без довідки про доходи в Миколаєві?