Переваги експрес-кредитування

Швидкість, доступність, мінімум документів, можливе отримання онлайн

Переваги експрес-кредитування

Однією з найпопулярніших форм споживчого кредитування є короткострокові експрес-кредити. Сьогодні їх видають не тільки банки, але і різноманітні фінансові організації. Незважаючи на досить високі процентні ставки, експрес-кредити користуються великим попитом серед населення України. Така популярність пояснюється їх доступністю, швидкістю надання та рядом інших переваг, про які ми поговоримо в цій статті.

Мінімальні вимоги до позичальника

Багато банки, намагаючись зменшити ризики, пред'являють до потенційним позичальникам високі вимоги в плані матеріальної забезпеченості, платіжної дисципліни, офіційного працевлаштування, тривалості трудового стажу, наявності заставного майна і поручителів. Також обмеження можуть стосуватися віку, статусу і сімейного становища клієнта. Деякі банки не видають кредити особам молодше 21 року або старше 60 років, автоматично позбавляючи такої можливості студентів і пенсіонерів.

Отримати експрес-кредит може практично будь-яка людина, яка досягла повноліття. Головне, щоб він проживав і був прописаний в Україні. А пенсіонерам навіть надаються знижки. Наприклад, у нашій компанії для такої категорії громадян існує пільгова 1,5%-ная ставка.

Відсутність необхідності підтверджувати свою платоспроможність

Безперечною перевагою експрес-кредитів є те, що для їх отримання не потрібно надавати жодних документів, що підтверджують рівень доходу позичальника. Це особливо зручно для людей, що працюють без офіційного працевлаштування або ж отримують частину заробітної плати «в конверті». Громадяни, які мають додаткові фінансові джерела, які неможливо підтвердити документально (наприклад, репетитори, художники, ремісники та ін), також можуть оформити кредит готівкою без надання довідки про доходи.

Мінімальний пакет документів

В залежності від умов, термінів і суми кредитування, банк може зажадати від клієнта цілу купу документів. Крім паспорта, ідентифікаційного номера та довідки про доходи можуть знадобитися копії трудової книжки, диплома, свідоцтва про шлюб і народження дітей, військовий квиток, водійські права, страховка, оцінка майна, що пропонується в заставу, а також документи, що підтверджують право власності на нього.

Щоб взяти швидкий кредит, достатньо пред'явити паспорт та ІПН.

Простота подачі заявки

З розвитком інтернет-технологій взяти гроші в кредит стало так просто, як ніколи ще не було. Тепер для цього не потрібно ходити по банках, збирати гори документів і довідок, шукати поручителів і закладати майно під заставу. Досить заповнити невелику анкету на спеціалізованому сайті або ж просто подзвонити по телефону. Це суттєво економить час і, що важливо, нерви!

Висока швидкість видачі готівки

Запити на отримання експрес-кредитів обробляються дуже швидко і так само швидко відбувається процедура підписання договору і видачі готівки. Як показує практика, зазвичай вона не перевищує 20 хвилин. Гроші можна отримати на руки в той же день, коли була зроблена заявка.

Відсутність штрафних санкцій у разі дострокового повернення коштів

На відміну від банківських кредитів, передчасне повернення яких не вітається і навіть оподатковується штрафами, експрес-кредит можна повернути раніше призначеного терміну і відсотки при цьому будуть перераховані. Таким чином, ви платите тільки за реальний час користування грошима і можете повернути їх, як тільки у вас з'явиться така можливість.

Можливість отримати відстрочку

В рамках швидкого кредитування кошти видаються на невеликий термін, як правило, на місяць. Однак якщо заплатити відсотки, можна отримати відстрочку платежу і виплатити борг пізніше обумовленої дати.

Нагадуємо, що ви можете подати заявку прямо зараз, заповнивши форму на нашому сайті.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Переваги експрес-кредитування