Особливості короткострокових кредитів в Україні

Якщо раніше люди брали кредити в основному на тривалий термін, то сьогодні все більш популярним стає короткострокове кредитування

Особливості короткострокових кредитів

Така тенденція пояснюється нестабільною економічною ситуацією в країні: зараз позичають гроші не на якісь дорогі покупки і путівки за кордон, а на лікування, навчання, оплату комунальних послуг і життя взагалі, щоб дотягнути до зарплати.

Короткострокові кредити мають як свої переваги, так і недоліки.

Плюси:

  • простота подачі заявки;
  • мінімальний набір документів для оформлення позики;
  • довідку про доходи, як правило, надавати не потрібно;
  • не потрібно закладати майно під заставу;
  • не потрібно шукати поручителя;
  • рішення про видачу коштів приймається дуже швидко;
  • оформлення позики займає всього 20 хвилин;
  • погасити борг можна раніше встановленого терміну;
  • у разі необхідності можна отримати відстрочку.

Мінуси:

  • процентна ставка за короткостроковим кредитом вище, чим по довгостроковим.

Експрес кредит в день звернення

У багатьох життєвих ситуаціях швидкість оформлення позики та отримання готівки грає для людини вирішальну роль. Особливо якщо гроші потрібні терміново. У цьому випадку найкращим способом вирішення фінансових проблем є експрес кредит – швидкий короткостроковий позику. Його можна отримати навіть у день подачі заявки, оскільки швидкість розгляду таких запитів дуже висока.

Читайте також: Брати чи не брати кредит в мікрофінансової організації

до Речі, якщо у вас є інтернет чи телефон, подати заявку можна не виходячи з дому. Це, по-перше, дуже зручно, а по-друге, значно прискорює процес отримання готівки на руки. Єдине, що у вас має бути при собі – це паспорт та ідентифікаційний номер.

Подати заявку на отримання грошей в кредит онлайн можна, скориставшись нашим сайтом. Для цього потрібно всього лише заповнити відповідну форму. Вкажіть всю необхідну інформацію про себе, бажану суму і термін кредитування. Намагайтеся не допускати помилок в процесі заповнення полів.

Незабаром після отримання запиту ми зв'яжемося з вами і повідомимо про своє рішення. Подача заявки на експрес кредит онлайн позбавить вас від необхідності зайвий раз відвідувати фінансові організації в пошуках, де взяти грошей. Маючи доступ до інтернету, ви можете спокійно і не поспішаючи заповнити анкету в комфортній домашній обстановці. Якщо ж такої можливості у вас немає, все одно ви можете зробити свій запит дистанційно, просто зателефонувавши нам по телефону.

Якщо ви хотіли б оформити швидкий кредит онлайн, але вас хвилюють питання безпеки і конфіденційності при передачі інформації через інтернет, рекомендуємо ознайомитися з цією статтею.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Особливості короткострокових кредитів в Україні