Де отримати швидкий кредит готівкою без довідки в Донецьку?

донецьк кредит готівкоюДля отримання кредиту готівкою в Донецьку на вигідних умовах слід вивчити всі пропозиції банків і вибрати найбільш оптимальний варіант, який відповідає необхідним критеріям позичальника.

При виникненні гострої потреби в грошових коштах на різні цілі можна взяти в банківській установі кредит готівкою. Донецьк пропонує велику кількість банків, що пропонують швидкі кредити на придбання меблів та побутової техніки, оплату туристичної путівки і на багато іншого. У кожному банку свої умови реалізації кредитних програм, але в будь-якому з них для отримання необхідної суми грошей вимагається заповнення відповідної заявки. Слід уважно вивчити пропозиції кожного банку і вибрати найбільш оптимальний, відповідає всім заданим критеріям.

Для отримання кредиту в багатьох банках є можливість відправки онлайн заявки, в якій треба акуратно заповнити всі необхідні графи, від цього залежить термін отримання кредиту. Всі зібрані відомості про себе повинні бути достовірними, інакше банк легко перевірить надану інформацію і при неправдивих відомостях занесе вас у чорний список. Після відправки заявки співробітник банку протягом години надішле відповідь на вказану пошту або передзвонить вам. Після уточнення деталей залишиться укласти договір і отримати кредит.

Конкретні банківські програми кредитування передбачають цільове використання позичальником коштів. Однак при бажанні реалізації кредитних коштів на свій розсуд є можливість отримання нецільових кредитів. Процентні ставки по кредиту будуть в цьому випадку вище, однак відпадає необхідність збору цілого пакету документів та надання поручителів.

Якщо потрібен кредит без довідки про доходи, Донецьк володіє великою кількістю банків, готових надати клієнтам експрес кредитування. Воно передбачає винесення рішення і видачу грошей позичальнику протягом однієї години, без надання пакету документів, в тому числі і довідки про фактичні доходи. При цьому кредитні кошти можуть бути використані клієнтом на будь-які цілі.

Кращі умови кредитування пропонують такі фінансові установи Донецька:

  • банк «Бонус». Необхідно пред'явити паспорт і вказати ідентифікаційний код. Видає кредит до 50 тис. гривень без застави та поручителів, не вимагаючи комісії за видачу кредиту та з можливістю дострокового погашення без штрафних санкцій.
  • «Дельта банк». Можна отримати 15 тис. гривень готівкою за програмою «кредит без застави» без надання довідки про фактичні доходи.
  • банк «Ренесанс Кредит». Прийме рішення про видачу кредиту до 50 тис. гривень протягом 10 хвилин. У разі отримання кредиту до 10 тис. гривень позичальнику немає потреби збирати довідку про доходи і шукати поручителів, для суми понад знадобиться офіційна довідка за останні півроку про заробітну плату і відомості про місце роботи і займаної посади.
  • «Альфа-банк». Тут можна запозичити до 150 тис. гривень на будь-які цілі, оформивши договір протягом години. Вік позичальника не повинен перевищувати 25 років, сума до 25 тис. гривень видається без підтвердження офіційних доходів. Є можливість внести всю суму для дострокового погашення кредиту, при цьому не нараховуються ні додаткові комісії, ні штрафні санкції. До 70 тис. гривень можна оформити кредитну карту, яку доставлять кур'єром за вказаною адресою.
  • «Банк Михайлівський». Велике фінансова установа надасть швидкий кредит готівкою до 250 тис. гривень, необхідно мати позитивну кредитну історію і бути платоспроможним позичальником. До 80 тис. гривень клієнт отримає без надання застави та поручителів на будь-які цілі.

За наявності майна (нерухомості, транспортного засобу, ділянки землі) легко отримати потрібну суму, надавши його в якості застави. Максимальна сума кредиту складе 70% від оціночної вартості застави.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Де отримати швидкий кредит готівкою без довідки в Донецьку?