Чи можна отримати кредит готівкою в Запоріжжі без довідки?

запоріжжя кредит готівкоюКредитні продукти банків настільки різноманітні, що при невідкладній необхідності у грошових коштах більше немає потреби обдзвонювати знайомих і рідних в пошуках необхідної суми. Достатньо звернутися в один з банків, які можуть надати кредит готівкою в Запоріжжі. Навіть якщо у потенційного позичальника немає офіційно підтвердженого заробітку, він завжди може знайти оптимальний варіант в сегменті банківського або мікрофінансового кредитування.

Рейтинг кредитних пропозицій банків Запоріжжя виглядає наступним чином:

· Банк Михайлівський – анонсує надання позички на строк до трьох років, максимальна сума визначена в 30 тисяч гривень. Пакет документів, заявлений банком на отримання кредиту мінімальний: паспорт позичальника та ІПН. Ні страховка, ні довідка про отримуваному доході не потрібно. Відсотки за кредитом не нараховуються, але щомісяця банк буде стягувати комісію в розмірі 2,99% від суми виданого кредиту.

· Альфа Банк – рекомендує оформити кредит без довідки про доходи в Запоріжжі розміром від 1 000 до 100 000 гривень тривалістю 36 місяців. Відсоток за кредитом заявлений у розмірі 17,99 відсотки, комісія банку за користування ссудными коштами складає 1,7 відсотка від суми боргу. Більше ніяких зборів, у тому числі й страхових, не потрібно. Серед необхідних документів позичальника – ІПН та паспорт. При розрахунку банківського відсотка застосовується ануїтетна схема платежів: вся заборгованість за кредитним договором, включаящая і тіло кредиту, і нараховані відсотки, вноситься рівними частками протягом усього періоду кредитування. Повна (ефективна) ставка за кредитом складе 55,6% в рік.

· Креді Агріколь Банк в Запоріжжі може видати позику по пред'явленні двох документів: паспорта позичальника і його ІПН, під заявлену відсоткову ставку 15% в рік. При цьому ефективна ставка з урахуванням усіх додаткових витрат (комісія при видачі позики 3% і щомісячний збір у розмірі 1,75% від загальної суми) складе трохи більше 59% в рік. Одноразовий комісійний збір у розмірі 3 відсотки – це платіж за особисте страхування позичальника.

· Єврогазбанк, працюючи спільно з Альфа Банком, видає кредити без довідок про доходи під 0,01% в рік. При цьому для кожного позичальника персонально розраховується розмір комісійного збору, який повинен виплачуватися щомісяця. Мінімальна комісія складе 3,1 відсотка, а реальна відсоткова ставка зросте до 68,7 % річних. При бажанні позичальник може погасити наявну заборгованість за позикою до настання терміну кредитного договору. Ніяких штрафів за це за умовами кредитного договору не передбачається.

· Імексбанк – в його лінійки кредитних продуктів «Супер кредит без підтвердження доходів». Процентна ставка спочатку заявлена в 16% річних, але при цьому передбачені комісійні збори. При укладенні договору про кредитування позичальник повинен сплатити 5,99% від повної суми кредиту і щомісячна комісія складе додатково 3,39%. В результаті ефективна ставка за позикою перевищить 100% в рік. Як і попередні банки, Імексбанк готовий укласти кредитний договір із позичальників при пред'явленні паспорта та ІПН.

Як видно, відсоток по кредитах, оформленим за мінімального переліку документів, досить дорого обійдеться позичальникові. Один із способів максимально оптимізувати витрати по позичці і досягти найменшої процентної ставки – подання повного пакету документів, що включає інформацію про отримуваному доході, наявному ліквідному заставі або наявність фінансово стабільних поручителів. Тоді переплата по кредиту не ляже важким тягарем на плечі клієнта банку, та щомісячні платежі будуть не такими значними.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Чи можна отримати кредит готівкою в Запоріжжі без довідки?