Прострочення за кредитом   інструкція як діяти при простроченні платежу + 3 корисні ради для боржника

Що робити при наявності поточної прострочення платежу за кредитом? Чи можна отримати кредитну картку з простроченнями за кредитами? Що може зробити банк при довгостроковій прострочення за кредитом?

Здрастуйте, шановні читачі! З вами один з експертів    Алла Просюкова.

Тема нової статті, я впевнена, буде цікава багатьом, так як вона присвячена простроченням за кредитами.

За даними Банку прострочена заборгованість за всіма видами кредитів фізосіб складає на поточний момент 892 770 млн руб., а кожен четвертий росіянин має проблеми з виконанням боргових зобов'язань. У зв'язку з цим тематику прострочених платежів складно переоцінити.

Давайте разом розберемося в цьому злободенному питанні.

Прострочення по кредиту

Зміст
 1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?
 2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних види
 3. Як діяти при простроченні кредиту   покрокова інструкція
 4. Професійна допомога при простроченні за кредитом   огляд ТОП-3 антиколекторських компаній
 5. 3 поради як діяти, якщо ви прострочили платіж по кредиту
 6. Висновок

1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?

Звертаючись в банк за кредитом, кожен потенційний позичальник упевнений, що в разі його отримання він буде в змозі оплачувати щомісячні платежі в погашення заборгованості.

На жаль, планам не завжди судилося збуватися. Різні обставини можуть внести свої корективи навіть у наміри обов'язкових платників.

Наприклад, не виплатили вчасно зарплату, а вільних коштів немає, та й в борг взяти ніде. У такій ситуації платіж по кредиту залишається неоплаченим, тобто з'являється прострочена заборгованість за кредитом.

Прострочення по кредиту — це пропуск дати чергового платежу.

Прострочення — дуже небажаний факт, який тягне за собою неприємні наслідки.

Наслідки прострочення:

 • навіть за 1 день прострочення здатний зіпсувати кредитну історію і ускладнити отримання кредитів у майбутньому;
 • за кожен день прострочення нараховуються пені;
 • договором передбачається нарахування штрафних санкцій.

2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних виду

Прострочення простроченні ворожнечу. Розрізняються вони залежно від кількості днів, що минули з дати платежу.

Виходячи з цього, прострочення можна розділити на 4 види.

Вид 1. Незначна прострочення

прострочення Незначна, як правило, обчислюється від 1 до 3 днів. Така прострочення тягне за собою для позичальника незначні наслідки, які зазвичай обмежуються одноразовим штрафом у розмірі не більше 300 руб., дзвінком-нагадуванням про наявність прострочення, розсилкою смс-повідомлень з тією ж метою.

Пам'ятаєте! Банк має право накласти за прострочення штраф лише у разі, якщо про це прописано в кредитному договорі.

Вигляд 2. Ситуаційна прострочення

Ситуаційна прострочення виникає, коли позичальник допустив несплату кредиту від 10 днів до 1 місяця. Така прострочення рідко відбувається з-за елементарної забудькуватості. Зазвичай вона викликана яким-небудь форс-мажорних подією, наприклад, позичальник потрапив у лікарню.

На цій стадії спеціаліст кредитного відділу банку дзвонить позичальнику і намагається прояснити ситуацію. Рекомендую не ігнорувати дзвінки. Краще обговорити з банківським спеціалістом проблему, визначити терміни погашення заборгованості, уточнити суму внесення.

Якщо ви будете переконливі озвучите конкретні терміни, в які ви закриєте прострочення, і банківський фахівець відчує ваше щире бажання вирішити проблему в обумовлені терміни, то до передбачуваної дати банк вас турбувати не буде.

3 Вид. Проблемна прострочення

Якщо прострочення триває від 1 до 3 місяців, то вона визначається як проблемна. У цьому випадку кредитний відділ передає відомості до служби по стягненню заборгованості. Дуже часто на цьому етапі підключається Служба безпеки банку.

Тут методи стягнення заборгованості стають різноманітнішими і залежать від прийнятих в кожному конкретному банку правил.

У такій ситуації рекомендую вносити щомісяця будь-яку можливу для вас суму, хоча б 100 руб. Таким чином, ви позбавите банк можливості визнати вас шахраєм.

Попросіть банк:

 • розглянути можливість відстрочки платежів;
 • скасувати штрафні санкції;
 • реструктуризувати заборгованість.

Реструктуризація — це реальна допомога боржникам. І намагайтеся якомога частіше відвідувати кредитна установа, намагайтеся знайти вихід з цієї ситуації всіма можливими способами.

Вид 4. Довгострокова прострочення

Найбільш проблемною вважається довгострокова прострочення. Несплата кредиту в цьому випадку становить більше 3 місяців. У цій ситуації служба банку, що займаються простроченнями, і юридична служба готують документи на стягнення заборгованості в судовому порядку. Також велика ймовірність продажу боргу колекторам.

На цьому етапі рекомендую звернутися до професійних юристів, що спеціалізуються на банківських розглядах, так як банк вже неохоче йде на якісь поступки і погоджується лише на повне погашення всієї суми заборгованості, що залишилася.

Професійні юристи дуже часто знаходять якісь невідповідності в кредитному договорі, які зможуть у значній мірі полегшити ваше кредитний тягар.

довгострокова прострочення

Крім того, досвідчений юрист нерідко вже в процесі судового розгляду може переконати суд стягнути з позичальника тільки «тіло» кредиту без банківських штрафів і неустойок. Це стає можливим у випадках, коли штрафи і неустойки за своїми розмірами перевершують сам кредит.

3. Як діяти при простроченні кредиту   покрокова інструкція

Якщо з вами трапилася неприємність у вигляді кредитної прострочення, не панікуйте.

Пам'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває. Візьміть на озброєння запропонований мною план дій.

Крок 1. Звертаємося до кредитора з проханням про реструктуризацію боргу

Виходом зі сформованої ситуації може стати ваше звернення в банк із заявою про реструктуризацію заборгованості.

Намагайтеся звернутися з заявою до того, як сума і термін прострочення стануть значними. У цьому випадку велика вірогідність отримати від банку позитивне рішення.

У разі позитивного рішення вам вдасться:

 • уникнути судових розглядів;
 • вирішити питання зі штрафними санкціями;
 • знизити щомісячну кредитне навантаження.

Крок 2. Отримуємо консультацію

Вирішивши зупинити зростання прострочення з допомогою реструктуризації боргу, попросіть фахівців банку проконсультувати вас по даному питанню.

Дізнайтеся, які види реструктуризації банк зможе запропонувати конкретно у вашому випадку. Які документи потрібні для розгляду питання. Чи є ще якісь способи вирішення вашої проблеми на даному етапі.

Така консультація дозволить вам знайти оптимальний варіант вирішення питання по вашій прострочення, допоможе швидше і якісніше підготувати заявку і всі необхідні документи.

Крок 3. Надаємо необхідну документацію

Крім заяви для реструктуризації закладеності банку будуть потрібні деякі документи. Зазвичай необхідно надати паспорт, кредитний договір, довідку 2-НДФЛ.

Додатково банк запитує документи, що підтверджують причину утворення заборгованості.

надаємо необхідну документацію

Такими документами можуть стати:

 • довідка із стаціонару;
 • трудова книжка із записом про звільнення;
 • довідка з фонду зайнятості про перебування на обліку як безробітного.

Крок 4. Очікуємо затвердження реструктуризації

Після здачі повного комплекту документів вам доведеться набратися терпіння, чекаючи рішення банку. Із загальної практики банк ухвалює рішення досить швидко   протягом 1-7 робочих днів, адже для нього також невигідний зростання простроченої заборгованості.

Якщо через тиждень ви не отримали відповіді від банку, не соромтеся, нагадайте про себе. На жаль, ще відомі випадки, коли, прийнявши негативне рішення, банк «забуває» повідомити про це позичальнику.

Крок 5. Отримуємо новий графік виплат

За вашою заявою прийнято позитивне рішення і тепер вам необхідно відвідати банк, підписати новий договір та всі необхідні папери.

Одним з документів буде графік платежів, складений, виходячи з нових умов. За графіком відразу видно наскільки змінилася щомісячна кредитне навантаження.

Приклад

Тетяна Смирнова мешканка містечка Буинск, що знаходиться на території Татарстану. У спадок від бабусі їй дісталася невелика квартирка. Однак квартира вимагала ремонту.

Дівчина, недовго думаючи, взяла кредит в Ощадбанку у сумі 100 тис. крб. терміном на 1 рік. Разом з договором Таня отримала графік платежів, за яким загальний щомісячний платіж склав 8884,88 руб.

Графік платежів за споживчим кредитом Тетяни Смирнової:

№ місяця Платіж за основним боргом Відсоток по кредиту Загальний щомісячний платіж
1 7884,88 1000 8884.88
2 7963,73 921,15 8884.88
3 8043,37 841,51 8884.88
4 8123,80 761,08 8884.88
5 8205,04 679,84 8884.88
6 8287,09 579,79 8884.88
7 8369,96 514,92 8884.88
8 8453,66 431,22 8884.88
9 8538,20 346,68 8884.88
10 8623,58 261,30 8884.88
11 8709,81 175,07 8884.88
12 8796,88 87,97 8884.88
100000,00 6618,53 106618,53

Для Тетяни це була цілком посильне навантаження, адже у неї була хороша постійна робота і непогана зарплата. Таня працювала старшим адміністратором в одному з місцевих ресторанів.

Але так було до тих пір, поки вона не зламала ногу. Вже через місяць, ще перебуваючи в стаціонарі, Тетяна зрозуміла, що скоро настане момент, коли кредит платити буде нічим.

Щоб не доводити справу до прострочення, Смирнова звернулася до Ощадбанку з проханням реструктуризувати кредит. Через 10 днів банк прийняв за заявою Тетяни позитивне рішення.

Відвідавши Ощадбанк, Тетяна отримала новий графік платежів, в якому за рахунок збільшення терміну до 2 років знизився щомісячний платіж.

Графік платежів після реструктуризації:

№ місяця Платіж за основним боргом Відсоток по кредиту Загальний щомісячний платіж
1 3707.35 1000.00 4707.35
2 3744.42 962.93 4707.35
3 3781.87 925.48 4707.35
4 3819.69 887.66 4707.35
5 3857.88 849.47 4707.35
6
Що робити при наявності поточної прострочення платежу за кредитом? Чи можна отримати кредитну картку з простроченнями за кредитами? Що може зробити банк при довгостроковій прострочення за кредитом?
Що робити при наявності поточної прострочення платежу за кредитом? Чи можна отримати кредитну картку з простроченнями за кредитами? Що може зробити банк при довгостроковій прострочення за кредитом?

Що робити при наявності поточної прострочення платежу за кредитом? Чи можна отримати кредитну картку з простроченнями за кредитами? Що може зробити банк при довгостроковій прострочення за кредитом?

Здрастуйте, шановні читачі! З вами один з експертів    Алла Просюкова.

Здрастуйте, шановні читачі! З вами один з експертів    Алла Просюкова.

Здрастуйте, шановні читачі! З вами один з експертів    Алла Просюкова.

Тема нової статті, я впевнена, буде цікава багатьом, так як вона присвячена простроченням за кредитами.

Тема нової статті, я впевнена, буде цікава багатьом, так як вона присвячена простроченням за кредитами.

Тема нової статті, я впевнена, буде цікава багатьом, так як вона присвячена простроченням за кредитами.

За даними Банку прострочена заборгованість за всіма видами кредитів фізосіб складає на поточний момент 892 770 млн руб., а кожен четвертий росіянин має проблеми з виконанням боргових зобов'язань. У зв'язку з цим тематику прострочених платежів складно переоцінити.

За даними Банку прострочена заборгованість за всіма видами кредитів фізосіб складає на поточний момент 892 770 млн руб., а кожен четвертий росіянин має проблеми з виконанням боргових зобов'язань. У зв'язку з цим тематику прострочених платежів складно переоцінити.

За даними Банку прострочена заборгованість за всіма видами кредитів фізосіб складає на поточний момент 892 770 млн руб., а кожен четвертий росіянин має проблеми з виконанням боргових зобов'язань. У зв'язку з цим тематику прострочених платежів складно переоцінити.

Давайте разом розберемося в цьому злободенному питанні.

Давайте разом розберемося в цьому злободенному питанні.

Давайте разом розберемося в цьому злободенному питанні.

Прострочення по кредиту

Прострочення по кредиту

Прострочення по кредиту

Зміст

 1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?
 2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних види
 3. Професійна допомога при простроченні за кредитом   огляд ТОП-3 антиколекторських компаній
 4. 3 поради як діяти, якщо ви прострочили платіж по кредиту
 5. Висновок

1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?

1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?

1. Що таке прострочення по кредиту і чим вона загрожує боржнику?

Звертаючись в банк за кредитом, кожен потенційний позичальник упевнений, що в разі його отримання він буде в змозі оплачувати щомісячні платежі в погашення заборгованості.

Звертаючись в банк за кредитом, кожен потенційний позичальник упевнений, що в разі його отримання він буде в змозі оплачувати щомісячні платежі в погашення заборгованості.

Звертаючись в банк за кредитом, кожен потенційний позичальник упевнений, що в разі його отримання він буде в змозі оплачувати щомісячні платежі в погашення заборгованості.

На жаль, планам не завжди судилося збуватися. Різні обставини можуть внести свої корективи навіть у наміри обов'язкових платників.

На жаль, планам не завжди судилося збуватися. Різні обставини можуть внести свої корективи навіть у наміри обов'язкових платників.

На жаль, планам не завжди судилося збуватися. Різні обставини можуть внести свої корективи навіть у наміри обов'язкових платників.

Наприклад, не виплатили вчасно зарплату, а вільних коштів немає, та й в борг взяти ніде. У такій ситуації платіж по кредиту залишається неоплаченим, тобто з'являється прострочена заборгованість за кредитом.

Наприклад, не виплатили вчасно зарплату, а вільних коштів немає, та й в борг взяти ніде. У такій ситуації платіж по кредиту залишається неоплаченим, тобто з'являється прострочена заборгованість за кредитом.

Наприклад, не виплатили вчасно зарплату, а вільних коштів немає, та й в борг взяти ніде. У такій ситуації платіж по кредиту залишається неоплаченим, тобто з'являється прострочена заборгованість за кредитом.

Прострочення по кредиту

Прострочення по кредиту

Прострочення по кредиту — це пропуск дати чергового платежу. — це пропуск дати чергового платежу.

 — це пропуск дати чергового платежу.

Прострочення — дуже небажаний факт, який тягне за собою неприємні наслідки.

Прострочення — дуже небажаний факт, який тягне за собою неприємні наслідки.

Прострочення — дуже небажаний факт, який тягне за собою неприємні наслідки.

Наслідки прострочення:

Наслідки прострочення:

Наслідки прострочення:

 • навіть за 1 день прострочення здатний зіпсувати кредитну історію і ускладнити отримання кредитів у майбутньому;

  • навіть за 1 день прострочення здатний зіпсувати кредитну історію і ускладнити отримання кредитів у майбутньому;

   • навіть за 1 день прострочення здатний зіпсувати кредитну історію і ускладнити отримання кредитів у майбутньому;
   • за кожен день прострочення нараховуються пені;
   • за кожен день прострочення нараховуються пені;

   • за кожен день прострочення нараховуються пені;
   • договором передбачається нарахування штрафних санкцій.
   • договором передбачається нарахування штрафних санкцій.

   • договором передбачається нарахування штрафних санкцій.

   2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних виду

  2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних виду

2. Які бувають види прострочень за кредитом — 4 основних виду

Прострочення простроченні ворожнечу. Розрізняються вони залежно від кількості днів, що минули з дати платежу.

Прострочення простроченні ворожнечу. Розрізняються вони залежно від кількості днів, що минули з дати платежу.

Прострочення простроченні ворожнечу. Розрізняються вони залежно від кількості днів, що минули з дати платежу.

Виходячи з цього, прострочення можна розділити на 4 види.

Виходячи з цього, прострочення можна розділити на 4 види.

Виходячи з цього, прострочення можна розділити на 4 види.

Вид 1.

Вид 1.

Вид 1. Незначна прострочення Незначна прострочення

Незначна прострочення

прострочення Незначна, як правило, обчислюється від 1 до 3 днів. Така прострочення тягне за собою для позичальника незначні наслідки, які зазвичай обмежуються одноразовим штрафом у розмірі не більше 300 руб., дзвінком-нагадуванням про наявність прострочення, розсилкою смс-повідомлень з тією ж метою.

прострочення Незначна, як правило, обчислюється від 1 до 3 днів. Така прострочення тягне за собою для позичальника незначні наслідки, які зазвичай обмежуються одноразовим штрафом у розмірі не більше 300 руб., дзвінком-нагадуванням про наявність прострочення, розсилкою смс-повідомлень з тією ж метою.

прострочення Незначна, як правило, обчислюється від 1 до 3 днів. Така прострочення тягне за собою для позичальника незначні наслідки, які зазвичай обмежуються одноразовим штрафом у розмірі не більше 300 руб., дзвінком-нагадуванням про наявність прострочення, розсилкою смс-повідомлень з тією ж метою.

Пам'ятаєте!

Пам'ятаєте!

Пам'ятаєте! Банк має право накласти за прострочення штраф лише у разі, якщо про це прописано в кредитному договорі. Банк має право накласти за прострочення штраф лише у разі, якщо про це прописано в кредитному договорі.

Банк має право накласти за прострочення штраф лише у разі, якщо про це прописано в кредитному договорі.

Вигляд 2.

Вигляд 2.

Вигляд 2. Ситуаційна прострочення Ситуаційна прострочення

Ситуаційна прострочення

Ситуаційна прострочення виникає, коли позичальник допустив несплату кредиту від 10 днів до 1 місяця. Така прострочення рідко відбувається з-за елементарної забудькуватості. Зазвичай вона викликана яким-небудь форс-мажорних подією, наприклад, позичальник потрапив у лікарню.

Ситуаційна прострочення виникає, коли позичальник допустив несплату кредиту від 10 днів до 1 місяця. Така прострочення рідко відбувається з-за елементарної забудькуватості. Зазвичай вона викликана яким-небудь форс-мажорних подією, наприклад, позичальник потрапив у лікарню.

Ситуаційна прострочення виникає, коли позичальник допустив несплату кредиту від 10 днів до 1 місяця. Така прострочення рідко відбувається з-за елементарної забудькуватості. Зазвичай вона викликана яким-небудь форс-мажорних подією, наприклад, позичальник потрапив у лікарню.

На цій стадії спеціаліст кредитного відділу банку дзвонить позичальнику і намагається прояснити ситуацію. Рекомендую не ігнорувати дзвінки. Краще обговорити з банківським спеціалістом проблему, визначити терміни погашення заборгованості, уточнити суму внесення.

На цій стадії спеціаліст кредитного відділу банку дзвонить позичальнику і намагається прояснити ситуацію. Рекомендую не ігнорувати дзвінки. Краще обговорити з банківським спеціалістом проблему, визначити терміни погашення заборгованості, уточнити суму внесення.

На цій стадії спеціаліст кредитного відділу банку дзвонить позичальнику і намагається прояснити ситуацію. Рекомендую не ігнорувати дзвінки. Краще обговорити з банківським спеціалістом проблему, визначити терміни погашення заборгованості, уточнити суму внесення.

Якщо ви будете переконливі озвучите конкретні терміни, в які ви закриєте прострочення, і банківський фахівець відчує ваше щире бажання вирішити проблему в обумовлені терміни, то до передбачуваної дати банк вас турбувати не буде.

Якщо ви будете переконливі озвучите конкретні терміни, в які ви закриєте прострочення, і банківський фахівець відчує ваше щире бажання вирішити проблему в обумовлені терміни, то до передбачуваної дати банк вас турбувати не буде.

Якщо ви будете переконливі озвучите конкретні терміни, в які ви закриєте прострочення, і банківський фахівець відчує ваше щире бажання вирішити проблему в обумовлені терміни, то до передбачуваної дати банк вас турбувати не буде.

3 Вид.

3 Вид.

3 Вид. Проблемна прострочення Проблемна прострочення

Проблемна прострочення

Якщо прострочення триває від 1 до 3 місяців, то вона визначається як проблемна. У цьому випадку кредитний відділ передає відомості до служби по стягненню заборгованості. Дуже часто на цьому етапі підключається Служба безпеки банку.

Якщо прострочення триває від 1 до 3 місяців, то вона визначається як проблемна. У цьому випадку кредитний відділ передає відомості до служби по стягненню заборгованості. Дуже часто на цьому етапі підключається Служба безпеки банку.

Якщо прострочення триває від 1 до 3 місяців, то вона визначається як проблемна. У цьому випадку кредитний відділ передає відомості до служби по стягненню заборгованості. Дуже часто на цьому етапі підключається Служба безпеки банку.

Тут методи стягнення заборгованості стають різноманітнішими і залежать від прийнятих в кожному конкретному банку правил.

Тут методи стягнення заборгованості стають різноманітнішими і залежать від прийнятих в кожному конкретному банку правил.

Тут методи стягнення заборгованості стають різноманітнішими і залежать від прийнятих в кожному конкретному банку правил.

У такій ситуації рекомендую вносити щомісяця будь-яку можливу для вас суму, хоча б 100 руб. Таким чином, ви позбавите банк можливості визнати вас шахраєм.

У такій ситуації рекомендую вносити щомісяця будь-яку можливу для вас суму, хоча б 100 руб. Таким чином, ви позбавите банк можливості визнати вас шахраєм.

У такій ситуації рекомендую вносити щомісяця будь-яку можливу для вас суму, хоча б 100 руб. Таким чином, ви позбавите банк можливості визнати вас шахраєм.

Попросіть банк:

Попросіть банк:

Попросіть банк:

 • розглянути можливість відстрочки платежів;

  • розглянути можливість відстрочки платежів;

   • розглянути можливість відстрочки платежів;
   • скасувати штрафні санкції;
   • скасувати штрафні санкції;

   • скасувати штрафні санкції;
   • реструктуризувати заборгованість.
   • реструктуризувати заборгованість.

   • реструктуризувати заборгованість.

   Реструктуризація — це реальна допомога боржникам. І намагайтеся якомога частіше відвідувати кредитна установа, намагайтеся знайти вихід з цієї ситуації всіма можливими способами.

  Реструктуризація — це реальна допомога боржникам. І намагайтеся якомога частіше відвідувати кредитна установа, намагайтеся знайти вихід з цієї ситуації всіма можливими способами.

Реструктуризація — це реальна допомога боржникам. І намагайтеся якомога частіше відвідувати кредитна установа, намагайтеся знайти вихід з цієї ситуації всіма можливими способами.

Вид 4.

Вид 4.

Вид 4. Довгострокова прострочення Довгострокова прострочення

Довгострокова прострочення

Найбільш проблемною вважається довгострокова прострочення. Несплата кредиту в цьому випадку становить більше 3 місяців. У цій ситуації служба банку, що займаються простроченнями, і юридична служба готують документи на стягнення заборгованості в судовому порядку. Також велика ймовірність продажу боргу колекторам.

Найбільш проблемною вважається довгострокова прострочення. Несплата кредиту в цьому випадку становить більше 3 місяців. У цій ситуації служба банку, що займаються простроченнями, і юридична служба готують документи на стягнення заборгованості в судовому порядку. Також велика ймовірність продажу боргу колекторам.

Найбільш проблемною вважається довгострокова прострочення. Несплата кредиту в цьому випадку становить більше 3 місяців. У цій ситуації служба банку, що займаються простроченнями, і юридична служба готують документи на стягнення заборгованості в судовому порядку. Також велика ймовірність продажу боргу колекторам.

На цьому етапі рекомендую звернутися до професійних юристів, що спеціалізуються на банківських розглядах, так як банк вже неохоче йде на якісь поступки і погоджується лише на повне погашення всієї суми заборгованості, що залишилася.

На цьому етапі рекомендую звернутися до професійних юристів, що спеціалізуються на банківських розглядах, так як банк вже неохоче йде на якісь поступки і погоджується лише на повне погашення всієї суми заборгованості, що залишилася.

На цьому етапі рекомендую звернутися до професійних юристів, що спеціалізуються на банківських розглядах, так як банк вже неохоче йде на якісь поступки і погоджується лише на повне погашення всієї суми заборгованості, що залишилася.

Професійні юристи дуже часто знаходять якісь невідповідності в кредитному договорі, які зможуть у значній мірі полегшити ваше кредитний тягар.

Професійні юристи дуже часто знаходять якісь невідповідності в кредитному договорі, які зможуть у значній мірі полегшити ваше кредитний тягар.

Професійні юристи дуже часто знаходять якісь невідповідності в кредитному договорі, які зможуть у значній мірі полегшити ваше кредитний тягар.

довгострокова прострочення

довгострокова прострочення

довгострокова прострочення

Крім того, досвідчений юрист нерідко вже в процесі судового розгляду може переконати суд стягнути з позичальника тільки «тіло» кредиту без банківських штрафів і неустойок. Це стає можливим у випадках, коли штрафи і неустойк