Порятунок потопаючих: як взяти кредит з поганою кредитною історією

Кредитні пропозиції для позичальників з поганою кредитною історією існують

як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією Фото: http://chris-ley.de

Отримати статус позичальника з поганим кредитним рейтингом легше, ніж здається. Потрібно всього пару раз внести виплати за кредитом з затримкою. І ви в чорному списку у банкірів. У цьому огляді ми будемо розбиратися, як взяти кредит з поганою кредитною історією.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією: покрокове керівництво

 

Як перевірити кредитну історію: основні сервіси

ubki-ua

Як перевірити кредитну історію Фото: UBKI.UA

Перед тим, як брати кредит, бажано перевірити свою кредитну історію. Так ви дізнаєтеся, на що можна розраховувати, звертаючись за кредитом у банк або інша фінансова установа. Перевірка кредитної історії зацікавить і тих, що вже отримав відмову в кредиті без видимих причин. Так клієнти зможуть виявити прострочення виплати, про яку вони, можливо, і не здогадувались.

  • На сайті Бюро кредитних історій — ubki.ua. Якщо ваш номер мобільного уже фігурував у кредитних договорах, достатньо ввести дату народження. Сервіс автоматично знайде документи і визначить кредитну історію. Якщо ні – доведеться ввести додаткові персональні дані.

  • У мобільному додатку Бюро
  • В Приват24 (онлайн або в терміналах).

Онлайн цю послугу можна замовити в розділі «Мої рахунки» за 45 гривень. Сервіс покаже заборгованість за поточними кредитами в таблиці.

Як виправити кредитну історію: прості прийоми

txt2

Якщо перевірка кредитної історії підтвердила підозри і рейтинг виявився поганим, є шанс його виправити. Як правило, банки дивляться на кредитну історію позичальника за останні два роки. На цьому періоді і варто сконцентруватися.

  • Рейтинг покращиться автоматично, якщо ви закриєте поточні кредити
  • Кредитна історія буде виглядати краще, якщо останні позики будуть виплачуватись вчасно. Тому перед тим, як думати про великий кредит, фахівці радять оформити кілька невеликих позик, аж до споживчих кредитів в залах торговельних центрів
  • Відповідальне використання кредитної картки — теж плюс для кредитного рейтингу.

 

Де можна взяти кредит з поганою історією: беремо кількістю

txt5

Якщо ви вже зробили все можливе, щоб поліпшити кредитний рейтинг, прийшов час зайнятися пошуком банку, який все ж дасть вам гроші. Ваші шанси взяти кредит з поганою кредитною історією (хоч і підкорегованою) зростуть, якщо ви направите заявки відразу в кілька банків. Можна оцінити свої шанси онлайн – таку опцію пропонують багато українські фінустанови. Також заповітна мета стане більш досяжною, якщо ви готові заплатити за кредит більш високі відсотки.

В надії привернути вкладників, банки охоче відкривають кредитні карти. Тому якщо вас хвилює, де взяти кредит без довідки про доходи – зверніть увагу на банківські картки. Перелік кредиток, які можна оформити без довідки – за посиланням.

 

Як взяти кредит з поганою кредитною історією: допомога брокера

txt3

Якщо ви знову отримали відмову, є привід задуматися про допомогу професіоналів. Брокери проаналізують кредитну історію і постараються переконати банк у тому, що зараз ваше матеріальне становище дозволить оплатити кредит. А попередні затримки з виплатами були допущені з поважної причини. Знайти кредитного брокера можна в спеціальних каталогах.

Однак потрібно пам'ятати, що брокеру доведеться віддати певний відсоток від суми отриманого кредиту.

 

Де взяти кредит з поганою історією: йдемо на всі

txt4

100% гарантію отримання кредиту в банку з поганою кредитною історією не дасть ніхто. Тому, якщо в черговий раз вам відмовили в банківському кредиті, а гроші потрібні, доведеться витратитися на високі комісії у пунктах швидкого кредитування. Для оформлення такого кредиту потрібен тільки паспорт і код. Але процентна ставка досягне 700% на рік. Тому шанс отримати позику вище, ніж у банку.

Якщо кредит потрібен терміново – можна вдатися до онлайн-кредитування. Докладніше про те, як і де взяти кредит онлайн, а також про відсотки і терміни — читайте в нашому матеріалі — як взяти кредит через Інтернет: рекомендації і корисні поради.Для безнадійно поганих кредитних історій існують ломбарди.

Виплачуйте кредити вчасно!

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ — Як і де взяти кредит в Україні: ТОП-7 способів


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Порятунок потопаючих: як взяти кредит з поганою кредитною історією