Реструктуризація кредитної картки Приватбанку: як домовитися з банком про реструктуризацію

Реструктуризація кредиту в Приватбанку: що це і як зробити

Кредитні обов'язки клієнта в будь-якому банку або кредитної організації – дуже відповідальне явище. Зазвичай, проблем з кредитами не виникає, якщо дотримується одна важлива умова – позичальник платить вчасно. Великі банки ніколи не дозволяють собі приймати крайні заходи проти клієнта, який взяв кредит, фактично до останнього моменту. Банку вигідно повернути свої кошти з накопиченими відсотками, а не починати . Тим не менш, багато клієнтів таки виявляються в кредитних боргах, після чого змушені роздумувати над реструктуризацією кредитної карти Приватбанку.

Реструктуризація кредиту: поняття терміна і загальна інформація

Реструктуризація кредиту – явище поширене як на державному рівні, так і на рівні кожного окремого громадянина. Реструктуризація боргу може здійснюватися в різних випадках, масштаби, терміни, на різних умовах. У нашому конкретному випадку йдеться про реструктуризацію кредиту, взятого з кредитної карти Приватбанку.

Реструктуризація означає перегляд боргових зобов'язань між сторонами. У деяких випадках кредитор може, що називається «пробачити» борг, але в банківській практиці таке не трапляється ніколи.

Під реструктуризацією розуміють перегляд умов кредиту: строків виплати, розміру взятих коштів, процентних коштів, які «накапали» за час користування кредитом.

Як зробити реструктуризація кредитної карти Приватбанку

ПриватБанк завжди розглядає можливість реструктуризації кредитної картки клієнта. Для сумлінних клієнтів завжди є досить велика ймовірність, що адміністрація Приватбанку піде назустріч і почне переговори.

Звичайно, чим банк більший, тим його ставлення до боржників більш лояльне. Він не зацікавлений в довгих судових розбірках. У банку чудово розуміють, що клієнт може зіткнутися з різними життєвими обставинами, в результаті яких він заліз у кредитні борги.

Банк пропонує боржнику зв'язатися із співробітниками Привату в режимі реального часу. Номер для зв'язку – 3700. Лінія є безкоштовною і цілодобовою. Після цього пропонується провести переговори за наступним алгоритмом:

  • Повідомте співробітнику банку про своє становище;
  • Розгляньте причини, по яких ви не в змозі виконувати поточні кредитні обов'язки;
  • За можливості запропонуйте свій варіант розв'язання ситуації, що склалася.
На практиці переговори між сторонами щодо реструктуризації боргу кредитки проходять успішно, якщо клієнт зі свого боку готовий зробити все можливе для вирішення ситуації. Звичайно, від боргових зобов'язань переговори не звільнять, але, принаймні, можуть поліпшити його становище та допоможе уникнути подальших судових розборок.

Важливі моменти в переговорах про реструктуризацію

Не забувайте, що рішення адміністрації банку безпосередньо залежить від причин, по яких клієнт не зміг виконати умови кредитного договору. Якщо ви серйозно захворіли, збанкрутували, були звільнені з роботи не зі своєї вини, повідомте про це банк, підкріпивши свої відомості відповідними документами. Такий крок суттєво підвищить ваші шанси на успішну реструктуризацію.

ПриватБанк проводить більш лояльну політику по відношенню до клієнтів-боржників, які знаходяться в зоні АТО. Участь у бойових діях або проживання в зоні бойових дій дозволяє як мінімум отримати відстрочку у виплаті заборгованості, часто без підвищення відсотків.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Реструктуризація кредитної картки Приватбанку: як домовитися з банком про реструктуризацію