Де отримати кредит на розвиток малого бізнесу

Отримати кредит для бізнесу досить легко, якщо знати куди звертатися

Де отримати кредит на розвиток малого бізнесу

Де отримати кредит на розвиток малого бізнесу

Для процвітання та розвитку бізнесу необхідні грошові кошти. Вкладення можуть знадобитися як для відкриття нового справи, так і для вдосконалення вже працюючого бізнес-проекту. І звичайно, приватні підприємці потребують фінансової підтримки. На Україні існують спеціальні банківські та небанківські програми для кредитування малого бізнесу. За нинішньої нестабільності в країні отримати потрібну суму не завжди просто, але можливо. Дуже зручно оформити онлайн-заявку на отримання кредиту, заощадивши при цьому час.

Основні вимоги до позичальника – приватному підприємцю

Важливу роль має кредитна історія СПД (суб'єкт підприємницької діяльності). Якщо у вас немає значної заборгованості або прострочених платежів за попередніми кредитами, то можна сподіватися на позитивне рішення щодо видачі позики.

Кредитор має бути впевнений у тому, що ви зможете повернути гроші. Для цього потрібно надати якісь гарантії. Наявність рухомого і нерухомого майна вітається. Також можливо оформити позику під заставу товару, який купується. Це може бути, наприклад, машина, обладнання або техніка.

На даний момент існує декілька видів кредитів, доступних приватним підприємцям.

Види банківського кредитування для підприємців

Експрес кредити призначені для бізнесменів-початківців. Видаються для відкриття нової справи або під бізнес-проекти невеликого масштабу. Кошти можливо отримати готівкою без застави. Максимальний термін видачі приватним особам – до 3 років. Сума визначається в індивідуальному порядку. Це відмінна можливість спробувати свої сили в новій справі.

Мікрокредити – надаються приватним підприємцям на розвиток вже існуючого бізнесу. Позичку можливо оформити під заставу нерухомості або будь-якого іншого майна. Термін і сума буде залежати від успішності ведення бізнесу і від оцінної вартості застави.

Кредити на покупку автотранспорту – можливість придбання нового або вживаного авто. В якості застави виступає автотранспорт, який купується в кредит.

Обладнання в кредит – позики приватним підприємцям на купівлю спецтехніки або необхідного обладнання.

Небанківське кредитування

Якщо вам вкрай необхідні гроші, але взяти їх у банку ви не можете або не хочете, виходом із ситуації є оформлення короткострокового банківського позики. Звернувшись у будь-яку компанію з цього списку, ви можете отримати на руки суму до 10000 грн. строком на 1 місяць. При цьому вам не потрібно жодних документів, крім паспорта та ідентифікаційного номера. Надавати заставу або шукати поручителів також не потрібно.

Щоб бути успішним, потрібно не побоятися і піти на ризик. Звичайно, ризик повинен бути розумним. Для цього необхідно прорахувати успішність і прибутковість вашого бізнес-проекту, зважити всі за і проти. Для реалізації ваших планів потрібно мати фінансові кошти. Оформлення кредиту – це краще рішення для людей, які прагнуть до успіху.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Де отримати кредит на розвиток малого бізнесу