LEOGAMING запускає продаж гри Козаки 3 в терміналах

20 вересня відбувся реліз історичної стратегії Козаки 3. У LEOGAMING розповіли, де можна вигідно купити гру

Козаки 3

В підтримку української студії GSC Game World, яка розробила відому всьому світу стратегію, процессинговая компанія LEOGAMING запускає продаж культової гри в терміналах всіх великих українських операторів.

Рішення підключити новий канал продажів в компанії пов'язують з тим, що термінали залишаються найбільш популярним способом поповнення рахунку у всіх сферах.

Козаки 3

Гра вже продається в терміналах Приватбанку і iBox. Скоро вона з'явиться в EasyPay, City24, 2Click, TYME та інших. Для тих, хто звик розраховуватися карткою, купівлю вже можна оформити через сервіс онлайн-платежів Portmone.com.

Реліз гри в терміналах супроводжується підтримкою кожного оператора технічним відділом LEOGAMING. В будь-якому іншому великому проекті і в період пікових навантажень (наприклад, під час сезонних розпродажів), відстеження процесу фахівцями з техвідділу – це гарантія того, що кінцевий покупець отримає доступ до своєї гри максимально швидко.

Купуючи гру в терміналі, покупець отримує код активації від творця гри на електронну пошту. Зазвичай це займає не більше 1 хвилини. У рідкісних випадках час очікування затягується до п'яти хвилин.

Козаки 3

Справжні фанати Козаків могли оформити попереднє замовлення через програму лояльності Mastercard Rewards. За тиждень до офіційного релізу гра надійшла в продаж за бонусні бали, які накопичуються за розрахунки картками цієї платіжної системи.

Купівля гри в терміналі буде цікава не тільки тим, хто звик розплачуватися готівкою. Геймери, які давно купують на Steam, але поки не розраховувалися картою, теж оцінять нову опцію.

Переваги покупки гри Козаки 3 в терміналі:

Ціна

В Steam ціна на стандартну версію гри Cossacks 3 — Early Bird становить $12.59 (для України та країн СНД). А в терміналі або сервіс онлайн-платежів вона коштує 300 гривень, трохи дешевше $12 за поточним курсом.

Преміум видання Digital Deluxe теж обійдеться трохи дешевше. Стандартна ціна в Steam — $19,99. А в терміналі – 500 грн.

Оплата гривнями

Крім того, що в терміналі гра коштує дешевше, покупець не втрачає на обмін гривні на іноземну валюту. Адже Steam приймає платежі в Україні виключно в доларах. А «картковий» курс конвертації не завжди вигідний клієнтові.

Готівкові платежі

Пропонуючи покупцеві звичний спосіб оплати, LEOGAMING не тільки підвищує лояльність геймерів, але і залучає їх у процес цифрового рітейлу. Адже купивши код до гри за готівку, клієнт все одно повинен активувати його онлайн. Для цього йому потрібно створити аккаунт в Steam і розібратися в тому, як працює ця платформа. Так клієнт поступово звикне до майданчику, навчиться розраховуватися банківською карткою, або поповнювати баланс гаманця через термінали самообслуговування. Таку опцію LEOGAMING теж надає.

Продаж ігор в Україні тільки набирає обертів. Але кількість поповнень рахунку в магазині ігор Steam постійно збільшується, незважаючи на кризу і плаваючий курс гривні. Поки що складно прогнозувати, як поява нового каналу продажів вплине на продажі стратегії. Але як мінімум, це зробить українську аудиторію більш лояльною. Можливо, наступний гучний український реліз LEOGAMING теж підтримає продажем гри в терміналах.


» » » LEOGAMING запускає продаж гри Козаки 3 в терміналах