Як сплатити штраф ДАІ через Приват24: докладне керівництво і практичні поради

Сплатити штраф ДАІ через Приват24 і інші практичні способи

В житті трапляються різні ситуації, і не завжди вони бувають приємними. Однак навіть виплутуватися з халепи легше, коли для цього створені відповідні умови. Автомобілісти, які «попалися» за порушенням ПДР, тепер можуть сплатити штраф ДАІ через Приват24. Звичайно, проблема цим повністю не вирішиться і гроші зберегти не вдасться, але головного болю стане менше виразно. Як платити штраф, розглянемо більш докладно в інструкції нижче.

Докладне керівництво оплати штрафу через Приват24

Квитанцію, отриману від поліції, тепер можна оплатити, просто маючи доступ до свого аккаунту в онлайн-банку. Не важливо, чи ви працюєте за комп'ютером, планшетом або смартфоном, сплатити штраф ДАІ тепер можна в два рахунки:

  1. Авторізуємось на порталі Приват 24;
  2. Вибираємо вкладку «Всі послуги»;
  3. Далі вибираємо «Платежі», а в списку послуг вибираємо «По Україні». Відзначимо, що таким способом можна зробити практично будь-який платіж по Україні;
  4. Після цього потрібно ввести дані для оплати штрафу ДАІ. Ви, напевно, отримали «корочку» — постанова від поліції через порушення ПДР. У цій постанові вказані всі потрібні реквізити, щоб самостійно заплатити через Приват. Також потрібно ввести дані про призначення платежу, вибрати одну зі своїх карток, вказати потрібну суму;
  5. Після того, як усі дані введені, натискаємо «Далі» та підтверджуємо платіж.
Важливо пам'ятати, що всі введені вами дані потрібно ретельно перевірити, інакше у разі допущеної помилки система Приватбанку просто не дозволить здійснити операцію.

Як оплатити квитанцію ДАІ через онлайн-банкінг, ми вже з'ясували — зробити це не становить праці. Головне – уважно заповнювати всі поля для реквізитів, а особливу увагу приділити призначенням платежу. Всі реквізити про призначення вже вказані на виданої вам квитанції, потрібно просто уважно їх перенести.

Інші способи і корисні поради

Оплата штрафу ДАІ можлива і через термінал самообслуговування. Мінусом такого способу є той факт, що вам доведеться витратити трохи більше часу. Однак якщо ви не маєте доступу до Приват24, тоді термінал виявиться кращим варіантом швидко оплатити квитанцію. Щоб «розрахуватися» з ДАІ через ТЗН, дотримуйтесь простий інструкції:

  1. Авторизуйтеся у ТЗН за допомогою своєї кредитки або мобільного телефону;
  2. Виберіть пункт меню «Оплата інших послуг»;
  3. Після цього на екрані з'явиться перелік можливих послуг, серед яких буде і оплата на рахунки МВС. Нам це підходить, оскільки так можна сплатити штраф ДАІ;
  4. Після цього потрібно ввести всі реквізити (як і в інструкції Приват24 вище), внести суму і здійснити платіж.
Важливо пам'ятати, що оплачувати виписані квитанції потрібно вчасно. Також не забувайте про уважності. Сплачуючи штраф ДАІ, стежте за правильністю введених реквізитів. Найменша помилка при введенні даних може коштувати вам часу і дарма витрачених зусиль.

Зробити операцію можна і більш традиційним способом – в касі банку. В такому випадку клієнтові не доведеться вводити всі дані. Достатньо надати касиру документ від поліції. У ньому містяться всі потрібні реквізити. Правда, в касі вам доведеться трохи переплатити в якості комісії.

Таким чином, зробити перерахування на рахунок органів МВС через ПриватБанк можна кількома способами. Найшвидші і практичні з них – віддалений банкінг та термінали самообслуговування. Виберіть той спосіб, який підходить вам більше всього.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як сплатити штраф ДАІ через Приват24: докладне керівництво і практичні поради