Як дізнатися номер своєї картки Приватбанку через Приват24, в пунктах самообслуговування та інші способи

Як дізнатися номер карти Приватбанку онлайн без картки

Як дізнатися номер карти Приватбанку та інші дані по ній? В житті трапляються різні ситуації. Іноді клієнту Приватбанку в подібних ситуаціях терміново потрібно з'ясувати рахунок кредитки, а її може не виявитися під рукою. У разі ж, якщо вона при вас, то дана інформація міститься на ній. А більш докладно про це ми і розповімо в цьому матеріалі.

Дізнатися номер з присутністю кредитки

Якщо кредитка на руках у власника картки, дізнатися реквізити карти – найпростіша задача. Ця інформація вказана на пластиковій кредиткою на лицьовій стороні. 16-значне число, що міститься в інтервалах за чотири цифри – це і є те, що нам потрібно. Абсолютно всі кредитки ПриватБанк при оформленні мають свій персональний рахунок. Приклад подивіться на картинці нижче. Потрібні нам відомості виділені червоною рамкою.

Варто звернути увагу, що не на всіх кредитки разом з рахунком вказана персональна інформація про власника. На деяких ім'я та прізвище вказується, на інших – ні. Крім того, на них містяться відомості про термін придатності. Зазвичай вони значаться нижче, під номером рахунку.

Як отримати реквізити через Приват24

Якщо картки під рукою немає, але ви є її власником і зареєстровані в онлайн-банку Приват24, дізнатися власника, рахунок та інші відомості можна саме в Приват24. Загальна інформація на сайті міститься у відкритому доступі. Щоб ознайомитися з нею, достатньо виконати кілька простих дій:

  1. Авторизуватися на сайті онлайн-банку;
  2. У закладці «Мої рахунки» вибрати розділ «Карти»;
  3. виберіть потрібний рахунок – праворуч висвітиться номер і термін дії.

Це – самий простий, швидкий і зручний спосіб дізнатися реквізити через онлайн-банкінг.

Додамо, що в Приват24 можна подивитися дані і інших рахунків, якщо вони були прикріплені до вашого аккаунту.

Інші способи

В банкоматі

Якщо ви не розібралися, як дізнатися номер картки Приватбанку одним з перерахованих вище способів, пропонуємо скористатися . Для того, щоб зробити це, її присутність зовсім не обов'язково. Розглянемо більш докладно:

  1. Авторізуємось і вибираємо меню «Мої налаштування»;
  2. Далі виберемо «Ще налаштування»;
  3. В меню вибираємо «Реквізити для поповнення картки».

В терміналі самообслуговування

Інструкція при роботі з схожа і також займає пару хвилин:

  1. Авторізуємось в терміналі і вибираємо меню «Мої налаштування»;
  2. Далі задаємо команду «Отримати реквізити».

На касі у відділенні банку

Отримати інфу по номеру картки або за прізвищем власника клієнт завжди може на касі Приватбанку. Звичайно, якщо картка належить йому. Для цього назвіть співробітникові банку свої ПІБ та надайте паспорт. В банку дадуть вам всі потрібні відомості.

Дізнатися прізвище та ім'я власника кредитки, якщо вона належить іншій людині, навіть якщо ви знаєте номер, у вас не вийде.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як дізнатися номер своєї картки Приватбанку через Приват24, в пунктах самообслуговування та інші способи