Що таке «термін дії картки Приватбанку» і що робити якщо він підійшов до кінця

Термін дії картки Приватбанку: що це, як розпізнати і що робити по закінченню терміну

Термін дії картки Приватбанку – обов'язкова умова будь-якої продукції банком кредитки. Незалежно від типу картки та її призначення, банком обов'язково встановлюється «термін придатності». По його закінченню перед клієнтом є кілька варіантів, як вчинити з «простроченої» карткою далі. Розглянемо більш докладно.

Що таке «Термін дії кредитної картки»

Формально – це період, на який картка дійсна. Відповідно, поки вона дійсна, вона може обслуговуватися. Клієнт може виконувати будь-які доступні операції з нею, наприклад, зберігати і накопичувати власні кошти, оплачувати рахунки і покупки, займати в кредит у банку.

У свою чергу, неактивній карткою ви не зможете скористатися ні для однієї з цілей. Вона просто втрачає своє значення. «Прострочену» кредитку зазвичай знищують і викидають, бо вона не несе ніякої користі ні банку, ні її власникові. У «Приватбанку» стандартний період дії кредитки обмежується чотирма роками. Тобто, якщо вона була оформлена 1 січня 2016 року, значить, вона перестане бути активною 1 січня 2020 року.

Як дізнатися, коли закінчується

На карті

На будь кредитці, на її лицьовій стороні вже є дата закінчення її роботи. Ці дані вказані нижче під номером картки. Дата зазначається у форматі " місяць/рік. Наприклад «11/20». Це означає, що кредитка перестане бути активною в листопаді 2020 року.

Важливо знати! Датою закінчення строку дії картки вважається останній день зазначеного на картці місяця. Тобто, якщо вказаний місяць листопад, значить, кредитка працюватиме до 30 листопада включно.

В договорі

У будь-якому договорі при оформленні кредитної картки теж є всі дані про неї. Просто уважно перечитайте документи, і ви зрозумієте, як дізнатися термін дії кредитки.

Приват24

Отримати ці відомості можна і в додатку «Приват24»:

  1. Заходимо в Приват24 і вибираємо закладку «Мої рахунки»;
  2. Вибираємо розділ «Карти»;
  3. Праворуч будуть показані всі дані з вашого рахунку, в тому числі і на період її дії.

Що робити, якщо закінчився строк дії картки

В Приватбанку автоматично пролонгують ваш рахунок, якщо період його дії підійшов до кінця. Дана умова також обумовлено в договорі. Після закінчення періоду дії прийдіть в банківське відділення, і співробітник видасть вам нову пластикову картку замість старої.

Баланс: основні або кредитні кошти, заборгованість, підключені послуги – все це перенесуть на новий рахунок.

Клієнт має повне право відмовитися від обслуговування в банку, але для цього потрібно особисто поінформувати організацію. Найкраще прийти у відділення особисто. Таким чином, після закінчення періоду придатності банк автоматично перестане вас обслуговувати.

Важливо пам'ятати, що перед закриттям картки потрібно обов'язково погасити всі наявні на ній борги.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Що таке «термін дії картки Приватбанку» і що робити якщо він підійшов до кінця